Skocz do zawartości

TŁUMIK - Bardzo proszę o radę


PIORO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Mistrzuniów!

 

Muszę kupić końcowy tłumik do E30 318i M10 bez kata, ma tłumik środkowy.

 

Czy tłumik od wersji 318i M10 z kat. będzie pasował do mojej?

 

Zamawiam u znajomego za ok. 140 zł, tyle że znajmy nie jest pewien czy nie ma jakichś przeciwwskazań.

 

Proszę o radę, bo zgłupiałem :? . W ETK te tłumiki są oznaczone innymi numerami, chociaż wydaje mi się, że wyglądają tak samo.

 

Juzowałem de sercz i nic w tym temacie nie było. A raczej wolę dedykowany, niż jakiś wyjec z allegro.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję! :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj wlasnie zaczynają się schody...

 

Bo po VIN to ja mam :doh: E 21 wersje amerykańską i inne takie głupoty...

 

Obawiam się, że numerki były w robocie...

 

Silnik mam M10 1.8 wtrysk LE-Jetronic, lampy były bez soczewek (zmieniłem), przedni pas jest taki jak w szerokiej, tył - wąska lampa. Ale wszystko jest ok. Był lakierowany ale nie było jakiejś rzeźby totalnej w stylu wstawienie cwiartki lub nawet pasa. Na tym akurat poznałby się mój wujek - blacharz, lakiernik.

 

Jak go kupowałem (rok temu) to jeszcze się nie znałem na wersjach i takie tam. Teraz inaczej bym się zabrał do kupowania.

 

Ale moje BMW jest takie jakie każdy widzi, i nie zamierzam go zmieniać. Polubiłem skubańca i już. Nawet wozy "z przeszłością", jak mój kundelek, wymagają troski. A naprawdę na moją BMcię nie mogę narzekać.

 

W papierach mam 1991 r. składak.

 

I bądź tu mądry... Po prostu dopasuję na oko.

 

Choć podobno "na oko" to chłop w szpitalu umarł...

 

Dziękuję Ci Moderatorze i pozdrawiam. Link się na pewno przyda.[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytułacji proponuję zrobić jeszcze jedno: zdjąć tylną kanapę (bo należałoby twierdzić że ona jest z tego nadwozia), i poszukać zwiniętej papierowej wkładki na której zamieszczone zostały numery! .....sprawdź, może jeszcze tam jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w podszybiu. Mniej więcej na środku. A skąd miałem wiedzieć jak wyglądają numery w rekinie? :8) Zresztą nie o to mi chodzi... Jak napisałem wyżej, jakie jest moje BMW każdy widzi, a raczej może zobaczyć jak będzie chciał.

 

Tłumik już jest i pasuje. Dzięki Moderatorowi!

 

Natomiast z rodziną się nie sprzeczam ale raczej chyba trudno jest chyba dopasować ćwiartkę e21 do e30. Moim zdaniem numery były w robocie a nie wspawki. That's all folks!

 

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.