Skocz do zawartości

e 46 318i 2.0 143km 2000r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam mam pytanko. Chcialbym troche podkręcić moje bmw e46 318i 143km 2.0 i jak to wyglada?jaki koszt?ile moge z niej wyciągnąć tak żeby nie było żadnych wiekszych problemów?
Opublikowano
Turbo od 10k, lub chipek + krótszy wał i nic więcej :cool2:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Nie było tego silnika w 2000r..boxy na alledrogo pewnie za 200,- a na poważnie dajcie spokój :duh: sprzedaj i kup coś mocniejszego.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Opublikowano

Po co ludzie kupują małe R4 do tuningu gdy taniej jest brać najmocniejszy silnik bo mnie kłopotów, mniejsze spalanie i podobne pierdoły.

 

Cenowo twój silnik to min 3-20 tys zł.

 

Najtaniej to sportowy wydech, dolot, chip może w 5 tysiącach się zrobisz i uzyskasz z 15KM.

Opublikowano

Bo w polandii pokutuje postkomunistyczne przekonanie, ze jak Wolga miala 3 litry benzyne pod maska, to palila 100/100 i do dzisiaj wlasnie tak to wyglada. 3 litry benzyna pod maska? Pierwsze pytanie nie brzmi - i jak to lata? Tylko: ojezu a ile to pali?

tuning tego silnika powinien polegac na wywaleniu go na zlom i wstawieniu mocniejszego.

Chociaz latwiej jest zmienic cale auto.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Opublikowano
Up. Racja :D A drugie pytanie to już o LPG.
Opublikowano

Zawsze warto pomyśleć nad jakimś dobrym tuningiem w stylu co znajomi zrobili, czyli trabant w wersji 4x4 i 450KM.

 

Chociaż przeceniłem z twojej R4 to będzie jakieś 10KM więcej na podanym wcześniej zestawie, bo 20-25KM to się uzyskuje ale w moim samochodzie ale na zestawie nowe wałki o większym kącie, wydech, sportowy dolot czyli na zestawie za min 6 tysięcy.

 

E tam gaz zawsze warto mieć niezależnie od pojemności, jeśli ma się zamiar mieć samochód te kilka lat.

Opublikowano

Co lepsze R4 po remoncie, czy R6 w ciemno? :wink:

Jeździsz tym co cię kręci i na co się stać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.