Skocz do zawartości

Żarówki led e46

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc gdyby ktoś chciał mogę podesłać fotki jak wygląda wnętrze e46 po wymianie wszystkich żarówek na led SMD, dodatkowo zmienione żarówki kierunkowskazów i świateł cofania oraz postojowych na LED SMD. Mam z nimi tylko jeden problem gdyż kierunkowskazy mrygaja za szybko to pewnie kwestia podłączenia i schowania żarówki gdzieś za kierunkiem bo na awaryjnych świecą dobrze. Nie ma żadnych błędów spalonej żarówki.

W najbliższej przyszłości zamierzam zamówić żarówkę h7 w wersji led tylko cena trochę oporowa..

 

W razie pytań piszcie 8-)

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Ja nie chcę tego widzieć, ale mam poradę. Podłącz to wszystko poprawnie na tip top, bo byli już tacy, co po montażu ringów musieli gasić pożar pod maską. To nie żart.
Opublikowano
  • Autor
Żadnej ingerencji w okablowanie nie było, jedynie wymiana żarówek a nie zamawiam krzaków.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
To dobre wieści. Bo opacznie chyba zrozumiałem, że chcesz wrzucać dodatkowe żarówki w obieg i pochować za kierunkami.
Opublikowano
  • Autor
Ps. Efekt jak dla mnie bomba :-)
Opublikowano

Bo pewnie nie dają odpowiedniej oporności i dlatego mrugają.

 

Efekt może jest ale wolałbym nie jechać za taką choinką, ledy mają homologację bo jak nie to oszczędź ludziom oczu w nocy i to wywal?

 

Co do zamiany H7 czyli pewnie długich załóż ledy i załóż osrama nightbreakera i zastanów się czemu na osramie widzisz daleko szczególnie w deszczu a na ledach niby jest światło a nic nie widać w czasie jazdy :cool2:

Opublikowano
  • Autor
Nie nie nie wszystko starannie dobrane , czemu jesteś tak negatywnie nastawiony do tych led. Co do h7 widziałeś te h7 CREE ? Wg mnie lepsze od ksenonow ;-) a na organach jeżdżę teraz
Opublikowano

Do ledów jestem nastawiony negatywnie w samochodzie głównie dlatego że zapewne będziesz ich ciał używać do seryjnych lamp więc zamiast świecić prosto będziesz walił wszędzie tylko nie w drogę, odbłyśnik jest zaprojektowany aby odstać światło w określonym punkcie i je załamać pod odpowiednim kątem jak dasz te wynalazki H7 led to będziesz ludzi oślepiał a mniejszy procent pójdzie w drogę.

Jaką temperaturę mają te diody? Bo jak powyżej temperatury ciepłej to faktycznie będą ładnie wyglądać ale szczegółów nie zobaczysz.

 

Zresztą to jest piękne ludzie chcą wyższe temperatury światła szkoda, że nikt nie pamięta że im zimniej to mniej szczegółów widzi ludzkie oko i na krótszą odległość, chociaż wydaje się inaczej.

 

Cree ma małą moc i to już bardzo stara dioda.

 

Źródła światła diodowe korzystam głównie na broni palnej i w terenie nie wyobrażam sobie żeby odbłyśnik w samochodzie wytrzymał diodę typu XM-L2 U2 3C prędzej stopisz lampę niż faktycznie wykorzystasz moc.

 

Ponawiam pytanie czy H7 led mają homologację?

Opublikowano
  • Autor

Podejrzewam że nie mają żadnej homologacji :-) i z tego co patrzę w necie ciężko o takowy zestaw jest tylko wybite E4 12v.... A to nie oznaczenie homologacji hmm, wezmę pod uwagę a jak ktoś użytkuje taki zestaw proszę o jakieś informacje o zaletach wadach i stosunku policji do tych świateł

Pozdrawiam :-)

Opublikowano

Wada jest taka, że będziesz ludzi oślepiał wiec mam nadzieje, że policja Cię złapie i zabierze dowód :mad2:

 

Założenie niehomologowanego źródła światła z automatu pozbawia lampę homologacji co oznacza brak lampy w ogóle w samochodzie więc za poruszanie się z brakiem sprawnego oświetlenia stracisz dowód i tyle.

 

Wady i zalety dostałeś. Świecisz wszędzie tylko nie na drogę.

Opublikowano

I nie miej wątpliwości, że będziesz miał szczęście, nie w aucie tej marki.

Tydzień temu zatrzymali mnie na zjeździe z obwodnicy pod Krakowem -z drogi ekspresowej, przekroczenie prędkości o 11 km/h. Przy okazji wytrzepali czy mam zapasowe koło, trójkąt ostrzegawczy, sprawne hamulce, spryskiwacze do ksenonów i płyn do spryskiwaczy...

 

-strasznie ich rozczarowałem.

 

Więc życzę szczęścia z takimi lewymi lampami.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Wrzuć te foty środka, bo ciekawy jestem.

Czyli jak mi się spalą żarówki mijania to co poleciacie? OSRAM NIGHT BREAKER?

Opublikowano
  • Autor

Lord samael a ja wam pokaże za jakiś czas ze mozna ! Nie będą oslepialy postaram się maksymalnie wyregulowac lampy i drodzy koledzy Dziękuję za życzliwość !

 

Co do fotek zrobię zdjęcie wieczorkiem i wrzucę.

Pokaże też kierunki jak się uda:-P

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Polecam te drugie ze względy na żywotność, sprawdzone na dwóch autach i dopiero po roku jedna przepaliła się (+90).

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Opublikowano

Tungsramy i nightbreakery raczej nie ma sensu dawać jako jako światła do jazdy dziennej, zbyt mała żywotność.

Osramów jest w diabła podróbek, ja swój zestaw H7 night breaker i D2s xenary kupowałem w sklepie poleconym przez firmę Osram.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Tungsramy jak najbardziej sprawdzają się, przetestowałem na dwóch autach.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Osramy raczej będą lepsze. Tungi chyba są firmą córką- medium budget.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.