Skocz do zawartości

jakie lusterko zewnetrzne e90


kamilzolk

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

mam problem ze swoim lewym zewnetrznym lusterkiem.

konkretnie podczas składania jakby wyłamał się jakiś ogranicznik i lusterko przekręca się o 180*.

 

pytanie szukam już jakiejś używki na allegro jednak różnią się pinami są na 3 i 5.

nie wiem które do mojego samochodu bmw e91 2006 rok

lusterko sterowane elektrycznie, pogrzewane, składane elektrycznie

 

ps. nie ma ktoś na zbyciu ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem co się u ciebie dzieje. To lusterko ucieka przy składaniu (zamykanie auta) czy rozkładaniu (otwieranie)? Ja miałem podobny problem, ale występował przy otwieraniu lusterek. Edytowane przez KrissN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie taki sam problem. Naprawiłem posługując się metodą opisaną w tym poradniku:

 

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?s=aa710b43ea3183a3b90bcb23ada10288&t=1077724

 

Jak na razie (od pół roku) problem nie powrócił.

 

Demontaż polecam robić w ciepłym miejscu, bo niektóre plastiki łatwo połamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wybaczcie że się podepnę.

Myślałem że składane lusterka były dopiero po lifcie. Ktoś na forum zrobił DIY jak doposażyć w taką opcję ale użył lusterek własnie LCI a mi bardziej podobają się pre-LCI.

Mam pytanie czy orientujecie się jak poznać na 100% czy lusterko jest składane. Ponoć te zwykłe mają 5-pin a składane 3-pin. Ale słyszałem że nie wszystkie 3-pin są składane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że się podepnę.

Myślałem że składane lusterka były dopiero po lifcie. Ktoś na forum zrobił DIY jak doposażyć w taką opcję ale użył lusterek własnie LCI a mi bardziej podobają się pre-LCI.

Mam pytanie czy orientujecie się jak poznać na 100% czy lusterko jest składane. Ponoć te zwykłe mają 5-pin a składane 3-pin. Ale słyszałem że nie wszystkie 3-pin są składane.

siema

najlepiej zdjąć osłonę i zobaczysz wtedy czy ma silniczek , na tym filmiku pokazane jak w łatwy sposób zdjąć pokrywę i gdzie jest mechanizm od składania :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.