Skocz do zawartości

[e39] Problem z elektryką


kifiu

Rekomendowane odpowiedzi

viewtopic.php?f=72&t=117890

 

Witam. Przeglądnąłem milion tematów na temat tylnej wycieraczki i nie znalazłem mojego przypadku. Otóż chodzi o to że moja wycieraczka działa połowicznie tzn. gdy używam tylnego spryskiwacza to wszystko śmiga - wycieraczka się włącza i wyłącza. Natomiast gdy chcę użyć samej wycieraczki bez spryskiwacza (poz. 1 na przełączniku zespolonym) to nie ma żadnej reakcji. Wymiana manetki nic nie pomogła, problem pozostał. Dodam że wycieraczka chodzi leciutko.

 

Drugim problemem jest centralny zamek żyjący własnym życiem. Raz działa z pilota, raz nie działa. Czasem działa jak zbliżę kluczyk do tylnych drzwi w okolicy klamki, czasem wogóle. Jak otwieram lub zamykam auto z kluczyka to wszystko działa.

 

Proszę o pomoc - może ktoś już miał podobne przygody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odnośnie wycieraczki, stawiałbym na kable w tylnej klapie przy zawiasach, lubią się załamywać i przerywać.

Co do centralnego, zrywałeś może folie z szyb? Lub może przed Tobą ktoś to zrobił.

Chodzi o to, że na tylnej, (chyba) lewej szybie jest antena do centralnego i prawdopodobnie masz ją zerwaną z szyby,

bądź ma przerwę w obwodzie, że łapie tylko z bliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.