Skocz do zawartości

Nawigacja E87/E90 MASK 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Pisze tu bo E90 jest bardziej popularne od E87 a to prawie identyczne auta

Posiadam u siebie navi CCC i niestety padł mi napęd,koszt naprawy 1000 zł.

Mam do kupienia nawigację MASK-2 ,cały komplet czyli wyświetlacz ,idrive,napęd i ramkę za śmieszne pieniądze.Czy da się zakodować taką w moim aucie z 2006 przed liftem?

Sprzedający mówi że pasuje Plug&Play i wszystko działa.

Interesuje mnie tylko czy aby na pewno to działa.Dodam że mam u siebie nagłośnienie z subami w podłodze i nawigację CCC.

Czy przekątna wyświetlacza jest taka sama jak mam Ja w swoim CCC oraz czy mapy są takie same?Podobno rozdzielczość jest większa.

Prosze o jakieś info

Oto foto nawigacji którą mam do kupienia:

http://files.tinypic.pl/i/00659/kl6u8h28fdg8.png

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Opublikowano
da się, ale czy warto?
Opublikowano
  • Autor

A dlaczego miałoby być nie warto?Czytnik CCC kosztuje 1000 zł a ten komplet mam za 750zł.

Czy problem jest coś takiego zakodować w moim aucie?

I jak z mapami sa 3d czy tylko 2d oraz wyświetlaczem jaki jest rozmiar i rozdzielczosc?

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Opublikowano
Mask2 ma mniejszy ekran, odtwarza dvd mp3, działa szybciej, a mapy są te same.
http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Opublikowano
  • Autor
A jak z widokami i kodowanie to duzy problem?

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Opublikowano

Widok mapy są strzałki i 2D przy włożonej płycie z nawigacją.

Odnośnie kodowania to pisz do kolegi Dziqsek.

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Opublikowano
  • Autor
Czyli jednak chyba nie będę kombinował i pozostanę przy CCC.

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Opublikowano
jak chcesz to sprzedam Ci CCC, zostało mi po przeróbce na CIC wszystko poza kablem do ekranu.
Opublikowano
  • Autor
Jaka cena?Warto zmienić na CIC?

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Opublikowano
też nie byłem zwolennikiem wsadzania czegoś innego niż mam w vin - ale navi w końcu zmieniłem na cic - warto nie zastanawiaj się :cool2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.