Skocz do zawartości

e39 touring blad dsc jak to rozwiazac ?


marko25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wymienilem wahacze z przodu komplet wszystkie oraz klocki przod i tył

 

po wymianie mialem geometrie lekko do poprawy geometrie zrobiłem i było ok

jednak po 2h jezdzenia słyszalem stuki przy hamowaniu przednie lewe koło

znajomy na warsztacie nie wiedział co to wiec zdjał koło jarzmo klocki wszystko spowrotem tarcze rowniez poogladal i poskładał spowrotem nic nie zmieniajac

jednak pojawil sie problem po przejechaniu paru metrow zapala sie kontrola dsc i mam bład :

http://static.pokazywarka.pl/bigImages/5820887/15040866.jpg?1430054125

 

teraz niewiem jak to rozwiazac nie spotał sie nikt z tym błędem :mad2: :mad2: :mad2: może ktos z was wie o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiązane

czujnik skrętu kierownicy przekroczona wartosc

trzeba było odpalic inpe wejsc w czujnik skrętu ustawic wg statusu kierownice na 0 wtedy kierownica byla idealnie prosto wejsc pod shift i f8 w tryb zaawansowany przynajmniej u mnie pod tymi klawiszami inpa 5.0.2

tam dopiero dac na nowo kodowanie zapisało i :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam pytanko, u mnie zapala się kontrolka kontroli trakcji kiedy mocno przyspieszę (jedynka albo dwójka tak z butem do 5tys obr). Kontrola trakcji przestaje działać, ABS chodzi nadal. po zgaszeniu i odpaleniu wszystko działa ok dopóki nie dam buta znowu. Myślicie że ta operacja którą proponujecie ma szanse mi pomóc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.