Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"Szkocka" kratka w nr.3 powala na kolana.Nie chcę gdybać co na nim jest :D

co to za wersja? Jeszcze nie słyszałem o takim skrócie :mrgreen:

A teraz na poważnie. Celujesz w sztuki, które nie warte są nawet tego co napisałem. Usłyszysz o tych sztukach wszystko co najgorsze i zgodne ze stanem rzeczywistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEA oznacza auto, które zostało skonfigurowane dla salonu sprzedaży, jako auto demonstracyjne. Czyli najczęściej:

1. z początku produkcji (żeby zachęcić potencjalnych nabywców)

2. napakowane wyposażeniem (z tego samego powodu)

3. nie specjalnie oszczędzane podczas jazd testowych (ale oczywiście nie koniecznie od razu zajeżdżone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko zanim nie zamkną:

ad1 zderzaczki ala M pakiet dolożone, kiepsko wyszło doposażenie lamp w polift ( przód pomarańcz, tył biały kirunek ), kiera z EE.

ad2 Bryndza. Tylny zderzak marnie malowany, kiera zjechana prawie na max, sport fotele zajechane jak chama pięty. Dużo lampek się świeci na zegarach, ABS i ASC+AIR BAG ( wszystkie kosztowne ). Przednie lewe nadkole to jakiś chinol. Fotki dokumentacji to jakiś żart, jak będziesz chciał mogę zrobić ci foto swojej i wysłać na PW.

ad3 zderzak przód, lampy przód polift. Lampy tył made in China. W środku tapicerka Stoff Flock Streifen, co może świadczyć o oryginalnej tapicerce + kocyk na fotelu kierowcy :cool2: = przebieg.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.