Skocz do zawartości

e30 325i cabrio 1991 - smerfetka123123


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko mam do kupienia bmw e30 2.5l 1991r cabrio sprowadzone z USA dotychczasowy właściciel pojeździł chwile i zostawił w garażu stało 5 lat i zadzwonił do mnie czy nie chce kupić. BMW zapaliło na dotyk po wymianie pompki paliwa, na aucie ani grama rdzy wszystkie układy sprawne tylko jest jeden minus że to jest automat. I teraz moje pytanko czy na tym aucie da się coś zarobić po odnowieniu. WARTO KUPIĆ CZY NIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj namiar na właściciela,kupię i sobie zostawię,albo dołóż 1000zł i kupię od Ciebie,jeżeli cena jest jakaś normalna,nie będę nim handlował-szkoda prawdziwego auta.

bez urazy,jeżeli tak zadajesz pytanie to nie wiem czy masz pojęcie o renowacji i wartości samochodów :wink:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straci,szczególnie przez gaz,w samochodach starszych,w tym przypadku youngtimerach,każde odstępstwo od wyposażenia fabrycznego powoduje utratę wartości,chyba że stan wyposażenia fabrycznego wymaga renowacji,montaż gazu jest bardzo niemile widziany.

renowację lakieru (malowanie),jeżeli jest konieczna,proponuję przeprowadzić w warsztacie,który wie jak zająć się starym samochodem,a nie położy ci np "baranka" na progi i pas tylny i przedni :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Skoro mówisz ze bez rdzy to po grzyba malować ??!! Jak zmatowiały starcza dobra polerka i po sprawdzie.

Gaz do cabrio?? Czy Ty poważniej czy jakieś jaja se robisz. Rozumieni to sedana, kombi czy nawet coupe gaz montować, bo da się tym śmigać cały rok, ale cabrio??!! Prosze Cię nie kupuj tego auto.....daj namiary na tego właścicieloa i sobię przygarnę to auto, by trzymało się jak najdalej od takich jak Ty. :D

To auto stworzone by zrobić w lato 1 tyś km w pięknej pogodzie, delektując się boskim pomrukiem starej dobrej R6 a automat tylko pogłębia doznania spokojnej, błogiej jazdy takim pojazdem...a Ty.....szkoda gadać :P

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno właśnie jest już moja w przyszłym tygodniu idzie do tapicera i będzie bryka jak się patrzy z gazem tak samo mam mieszane uczucia ale jak to auto ma jeździć to muszę włożyć gaz bo bym nie wyrobił na paliwo ale dzisiaj dostała lekką polerkę i wygląda zajebiście po 7 latach stania w stodole to zajebiście wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No to zdjecia do galerii i pochwalić się. Pokaż jak wygląda lakier, możę uda sie coś wymyślić sensownego :P

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dodać zdjęcia.....ja tak to robię :

 

zdjęcia swojego cukierka wrzuć na dysk swojego kompa następnie wejdź na stronę internetowa http://imgur.com

tam pojawi Ci się okno " browse your computer" po wciśnięciu wybierasz zdjęcia które chcesz wrzucić na forum ze swojego dysku i wciskasz zakładkę "start upload" gdy już się ściągną wyskoczy kilka adresów internetowych twojego zdjęcia kopiujesz adres ...chyba drugi od dołu i wklejasz go w pole w którym piszesz posty na forum bmw....i to tyle...... powodzenia

 

czekam na foty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No i bardzo ładny... nie mogę przeboleć, że chcesz do niego gaz wrzucać :( Nie dość, że to carbro to jeszcze 2drzwi :( Tutaj robisz błąd, zwłaszcza, że piszesz coś o zarobku, jak wrzucisz instalację gazową to wartość auta od razu idzie w dół.

 

Z rzeczy, kórymi warto się na dzień dobry zainteresować to podłoga - zajrzyj pod wykładzinę kierowcy, bo widać tam przetarcie i nalot rdzy, no i ten próg z prawej strony... a skoro są ogniska, to obowiązkowo trzeba sprawdzić wszystkie newralgiczne punkty (poczytaj na forum co, gdzie i jak). Ale auto ma ogromny potencjał :cool2: Aaaaa i ta skóra w świetnym stanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Hmmm....no nie widać by była najgorza, Lakierowi raczej po za porzadnym polerowanie papierem wodnym i porządne nabłyszczenie to nic więcej nie dolega. Widzę ze z lampami przednimi coś nie tak, bo jak mnie pamięć nie myli to powinny być soczewki. To jest amerykaniec czy ktoś tylko próbował robić USspec ? :). Dachu nie da się ocenić, to już fachowiec musi ocenić, ale oszycie nowego dachu może kosztować nawet 4 tyś, przy zastosowaniu nowoczesnych materiałów.

Ogólnie nie ma sie do czego doczepić po za LPG....przemyśl to po to od razu jest 40 procent wartości w dół w tego typu aucie. Skóry nienajgorze, jeśli nieprzetarte to dobrze farbowanie przywróci im świetność fabryki. Rdza jak przedmówca wspomniaj. Koniecznie do obejrzenie....zamiast wykładać 3 koła na gaz to lepiej te pieniądze dać blacharzowi i lakiernikowy. Na tym na pewno nie stracisz a na pewno zyskasz.

Auto do galeri wrzucaj i czekamy na rozwój prac :D

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jakby była rdza to bym tego auta nie wzioł jedyne ma rdze na tylnim pasie pod zderzakiem taka na 3 cm a takto zdrowizna ale gaz musze włożyb bo mnie zje ale narazie auto zostaje ale jedno co mi się podoba że tam gdzie się to auto pojawi każdy chodzi koło niego i się "ślini"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
kolego jakby była rdza to bym tego auta nie wzioł jedyne ma rdze na tylnim pasie pod zderzakiem taka na 3 cm a takto zdrowizna ale gaz musze włożyb bo mnie zje ale narazie auto zostaje ale jedno co mi się podoba że tam gdzie się to auto pojawi każdy chodzi koło niego i się "ślini"

http://i.imgur.com/hlmO4CX.jpg

Na tym zdjęciu w dwóch miejscach na wykładzinie widać nalot rdzy. Lepiej tam zajrzeć. No i za prawym przednim kołem przy progu i drzwiach pasażera też coś tam widać.

Cudów nie ma rdza po tylu latach zawsze gdzieś będzie - ale to jeszcze nic złego, ważne że dziur nie ma :cool2: Wyczyścić i zabezpieczyć i będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gaz już jest rdzy brak podnosiłem na podnośniku tylko na tylnym pasie pod zderzakiem jest taka plamka 3cm na 3cm.

Co do spalania paliła 15 l benzyny a gazu 16 l. Każdy mówił żeby wywalić automat i włożyć manualna ale zostawiam na automacie bo wrażenia są zajebiste z jazdy bmw. J jeszcze jedna rzecz mi się podoba w niej jak bmw stoi gdzieś pod sklepem lub pod domem to normalnie muszę ze ściereczką chodzić bo każdy kto podejdzie to mu ślina kapie i muszę na nowo polerować moją piękną i unikatową BMW. POLECAM TOM MARKĘ KAŻDEMU I JESZCZE ŻEBY BYŁA W CABRIO TAK JAK MOJA (WRAŻENIA Z JAZDY ZAJEBISTE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Przenoszę wątek do galerii, bo kolega chyba się sam nie nauczy ;) Cały wątek był o tym jednym aucie, więc chyba pasuje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.