Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wiesz że auto jest wypadkowe?i w czym problem że Tureckie ,sam kupiłem kilka aut u Turasów i Ruskich oni też nie wszyscy kantują :D

:cool2:

Zenuś ma alergię na Turków(może jakieś traumatyczne przezycie :norty: )a poza tym nie napisano w ogłoszeniu unfallfrei co zazwyczaj pomijają i zapewne taka konkluzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka kupując od Niemca ale prawdziwego Niemca mamy 90% pewne auto i święty spokój

Ale cena jest niedobra dla łowcy okazji ,kupując od Turka mamy jajko niespodziankę plus jeszcze polak handlarz to juz mina na 4 kołach :duh:

 

 

Pisząc ze Niemiec ma drożej bo wyczyści auto to bzdury wypisane przez człowieka ktory nie ma pojecia o handlu autami

Niemiec ma przeważnie auta dobre lub bardzo dobre z historia serwisowa z rachunkami z naprawy on nie musi oszukiwać bo większość jego aut trafia spowrotem na niemiecki lub austryiacki rynek a Turek ma w 90% auta dla majsterkowicza ,export i dla frajera którego priorytetem jest niska cena a to 90% handlarzy .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym co wyżej napisane. Rzadko kiedy auto od Turka jest ładne.

 

Ile chcesz kolego szwajcar chcesz wydać na auto z opłatami?

Rozmawiałem przez telefon z tym jak nie którzy twierdzą :D turkiem i powiedział,że za 11300E odda,dalsze negocjacje na miejscu,tylko moje pytanie dotyczyło oceny samochodu konkretnie w tej wersji a nie placyku na którym się znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Rozmawiałem przez telefon z tym jak nie którzy twierdzą :D turkiem i powiedział,że za 11300E odda,dalsze negocjacje na miejscu,tylko moje pytanie dotyczyło oceny samochodu konkretnie w tej wersji a nie placyku na którym się znajduje.

tak twierdzą tylko ich potomkowie na polskiej ziemi :mrgreen:

najlepiej jakbyś tam miał gdzie się zahaczyć na parę dni.

ja jadę do sprzedawcy w pon. i mówię że jak się nie sprzeda do piątku to przyjeżdżam i biorę za tyle i tyle.

zazwyczaj to chwyta i można sporo utargować bo jak zobaczą że wpadasz i wypadasz to nie są skorzy do negocjacji.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.