Skocz do zawartości

BMW e92 335d VIN: WBAWD71060P074033


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uwaga!

 

Właśnie dostałem telefon z pogróżkami od właściciela, groził również sądem do którego chętnie się udam, bo mam wszystko udokumentowane z ASO. Na "życzenie" usunąłęm numer rejestracyjny, ale dla zainteresowanych udostępnię wszystko na PW.

 

PS. Zgodnie z rozmową przez telefon, zapraszam do Szczecina cwaniaczku :cool2: Pogrążasz się :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

 

Właśnie dostałem telefon z pogróżkami od właściciela, groził również sądem do którego chętnie się udam, bo mam wszystko udokumentowane z ASO. Na "życzenie" usunąłęm numer rejestracyjny, ale dla zainteresowanych udostępnię wszystko na PW.

 

PS. Zgodnie z rozmową przez telefon, zapraszam do Szczecina cwaniaczku :cool2: Pogrążasz się :mad2:

Właśnie w tej chwili jest na forum, więc pewnie przeczytał temat o swojej PERLE.

Może się wypowie ?

http://media.tumblr.com/8333278fbcc33951eff4458cc53231e4/tumblr_inline_n5g2xqR9Ht1s8k5o4.gif

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska, błotnik, dach i klapa nie były malowane!!!!!

O malowanym błotniki zostałeś poinformowany przed przyjazdem.

Nie mam nic do ukrycia. Mogę bez problemu zamieścić zdjęcie auta uszkodzonego i pomiar lakieru.

Jeśli chodzi o elektrykę to spowodowane jest to nie oryginalnym czujnikiem ABS który został wymieniony nie przez nas w nieautoryzowanym serwisie.

Natomiast jeśli chodzi o wizytę w serwisie pozwolisz, że nie skomentuje.

Jaśnie " Państwo" po prostu uciekli z serwisu.

No tak ale jak zaczynamy szukać 335 za 50 tyś to może nie stać Was na oryginalny czujnik. Bo dla nas to nie problem żeby sobie go wymienić i tez tak zrobię (nie wiedziałem o tym)

Maska malowana?????????????? To skąd niby odpryski na masce?????????????????

Na całym aucie jest 190 według czujnika oprócz tylnego błotnika. ( zdjęcia mogę zamieścić)

Dla potomnych zdjęcie uszkodzonego auta. Sami ocenicie czy auto po dachowaniu.

A ze straszeniem sobie odpuść, powiedziałem ze masz usunąć tablice rejestracyjne i udowodnię tobie ze nie były lakierowane elementy o ktorych piszesz tylko tylni prawy błotnik.

Zorbie wycenę u rzeczoznawcy i udowodnię tobie i wszech wiedzącemu ASO ze tak nie było.

sprawdziłem dwa bmw e92 grubość powłoki lakierniczej tez jest 180 .

Edytowane przez M3 FAN 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak ludziska ze swoimi igiełkami wstawić zdjęcia uszkodzonego bmw po dachowaniu.

Tylu tu przemądrzałych manekinów wróżących z kart tarota jak Maciej wróżbita.

 

Jeśli wstawię to większość z was niech pomarzy, ze wasze autka tak wyglądały w przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska, błotnik, dach i klapa nie były malowane!!!!!

O malowanym błotniki zostałeś poinformowany przed przyjazdem.

 

O jakimkolwiek malowaniu poinformowałeś na miejscu. Wszystkie elementy, który zostały polakierowane zostały spisane na protokole z ASO, więc nie są to moje domysły, tylko dane potwierdzone na piśmie przez serwis.

 

Nie mam nic do ukrycia. Mogę bez problemu zamieścić zdjęcie auta uszkodzonego i pomiar lakieru.

 

Teraz nie masz nic do ukrycia? Auto było bezwypadkowe i bezkolizyjne, a teraz nagle znalazłeś zdjęcia auta uszkodzonego? Może mieliśmy kupić auto na podstawie francuskich metek serwisowych, które tak pięknie pokazywałeś pod maską.

 

Jeśli chodzi o elektrykę to spowodowane jest to nie oryginalnym czujnikiem ABS który został wymieniony nie przez nas w nieautoryzowanym serwisie.

 

Niestety, większość czujników, które trzeba by było wymienić jest niedostępne w sprzedaży, a założony prawy czujnik wg ASO nie tylko jest nieoryginalny, ale również niesprawny. Dodaj do tego kilkanaście innych czujników. Poduszki w ogóle w tym aucie są?

 

Natomiast jeśli chodzi o wizytę w serwisie pozwolisz, że nie skomentuje.

Jaśnie " Państwo" po prostu uciekli z serwisu.

 

Nie wiem kto Ci naopowiadał takie historie jeśli nawet nie byłeś na miejscu. Wizyta w ASO poparta jest na końcu dyskusją z przedstawicielem ASO, który przedstawił stan faktyczny auta. Twoja partnerka załapała się na koniec tej rozmowy, po czym zaczęła się jąkać i mówić, że auto jeździ i że tylko coś po lewej stronie było robione (chodziło o wahacz). Nie była zainteresowana dyskusją oraz opłaceniem rachunku, więc mieliśmy jeszcze podziękować czy pogłaskać samochód?

 

No tak ale jak zaczynamy szukać 335 za 50 tyś to może nie stać Was na oryginalny czujnik. Bo dla nas to nie problem żeby sobie go wymienić.

 

Przed chwilą przez telefon mówiłeś 60k, teraz 50k, ja szukam 335 do 30k z pierwszej ręki i na tyle się umawialiśmy :cry2: Z pewnością wymiana czujników to dla was nie problem, życzę w takim razie udanego poszukiwania usterek, wymiany instalacji, itp.

 

Maska malowana?????????????? To skąd niby odpryski na masce?????????????????

Na całym aucie jest 190 według czujnika oprócz tylnego błotnika. ( zdjęcia mogę zamieścić)

 

Pomiary na całym aucie to wyniki między 103-105, a 507-510 um (to akurat pomiary z prawego błotnika). Czy przednie prawe drzwi był wymieniane? Nie mam tego na papierze, ale w ASO wspominali o tym, może powiesz coś na ten temat. To jest niepotwierdzone info, więc pytam.

 

Dla potomnych zdjęcie uszkodzonego auta. Sami ocenicie czy auto po dachowaniu.

 

Gdzie to zdjęcie? Auto miało być nieuszkodzone, po prostu lalka. Jesteś oszustem.

 

A ze straszeniem sobie odpuść, powiedziałem ze masz usunąć tablice rejestracyjne i udowodnię tobie ze nie były lakierowane elementy o ktorych piszesz tylko tylni prawy błotnik.

Zorbie wycenę u rzeczoznawcy i udowodnię tobie i wszech wiedzącemu ASO ze tak nie było.

sprawdziłem dwa bmw e92 grubość powłoki lakierniczej tez jest 180 .

 

Gościu, przecież to ty do mnie dzwonisz i grozisz sądem, grozisz że przejedziesz się do Szczecina, a ja opieram się na faktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz jak w tym ASO się nie znają, tyle rzeczy znaleźli, a to tylko czujnik ABS uszkodzony :duh:

A myślisz ze ASO to GURU i na wszystkim się zna !!!pewnie dla ciebie tak :D

Podarujcie sobie bez sensownych komentarz :twisted: zamieszczam foto i wtedy się wypowiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ja tobie powiedziałem co było zrobione i tak było z niczym cie nie okłamałem.

a z czujnikiem ABS nie wiedziałem ! ze jakieś błędy są tez nie wiedziałem!

jak bym wiedział to przed wizyta w aso podjechał bym do znajomego usunąć błędy i G.ó.w.n.o za przeproszeniem byś wiedział.

Edytowane przez M3 FAN 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ja tobie powiedziałem co było zrobione i tak było z niczym cie nie okłamałem.

a z czujnikiem ABS nie wiedziałem ! ze jakieś błędy są tez nie wiedziałem!

jak bym wiedział to przed wizyta w aso podjechał bym do znajomego usunąć błędy i [bAD] za przeproszeniem byś wiedział.

 

To nie chodzi o usunięcie błędów. Błędy wyskoczyły po małej hopce, usunęli je w serwisie, a ponowne badanie diagnostyczne wykazało błędy, których nie da się usunąć.

 

W ogloszeniu pisze bezwypadkowy!!!!!!??????

 

Jest napisane również cytuję/kopiuję:

- Wszystko w aucie działa.

- Autko sprawne bez nakładów finansowych.

- ABSOLUTNIE ŻADNYCH WAD UKRYTYCH!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym wiedział to bym to ogarnął bo to nie problem ale ASO tobie powiedziało ze koszt 40tys i ty laik w to wierzysz :evil:

 

elektryka to nie były wady ukryte. błędy na desce się nie świeciły skąd moglem wiedzieć ze ABS jest inny i on powoduje jakieś błędy.

Tak jak mowie gdyby na desce byl jakiś błąd ogarnął bym to .

Edytowane przez M3 FAN 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO powiedziało, że wartość naprawy jest nie do oszacowania, może wynieść od - do - (kwota w pierwszym poście), od razu jednak padła informacja, które sterowniki nie są w sprzedaży oraz ile czasu potrzebne jest na wyszukanie tego co trzeba naprawić. Nie wiesz co kierowało moją decyzją, ale gówna nie kupuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tylko jeszcze Powodzenia w szukani 335d w kwocie 60tys pln

więcej nie będę pisać bo większość z was to wiatraki

 

JESZCZE RAZ POINFORMOWAŁEM ZE TYLNI BŁOTNIK MALOWANY I DWA ZDERZAKI WIEC ROZBIERANE MUSIAŁO BYĆ

A O ELEKTRYCE NIE WIEDZIAŁEM . TO NIE JEST DUŻY PROBLEM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlanie o to mi chodzi ze nie napisał ze bezwypadkowy a ze 80 tys to nie doczytałem to chyba nie jest okazja cenowa :cry2:

Myslalem ze 60 :duh:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.