Skocz do zawartości

Nie polecam bmw e60 Kraków WBANA310X0B013911


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Zauważ ze te nawet po 9000 euro nie sa wszystkie bezwypadkowe a trzynaja cene bo napewno sa naprawno przez serwis bmw ,ostatnio sprzedałem tu na forum 325 i ktora miała rachunki z aso bmw w DE na 7000 euro na naprawę blacharsko

Auto wyglądało jak z salonu pomimo 13 lat .

 

To jak wyglądają te E60 za 30 tys u nas po opłatach transporcie i zarobku handlarza ?kupowane po 4000-5000 euro?

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

wszystkich marek...

ale to wynika z tego że auto klasy średniej, jak 5tka A6tką, insignia czy mondeo robią, średnio 30tys km rocznie (w przypadku diesla, te 30tys. km to jest dolna granica by opłacało się kupować takie auto w Niemczech, ze względu na podatki). Przebiegi rzędu 50tys/rok czy nawet 100tys/rok to żadna rzadkość. To więc ile może mieć na liczniku auto 10-cio letnie?

Co najmniej 300tys km, ale polak nie kupi, on musi mieć okazje poniżej 200...

Jak to się mówi - "klient nasz pan"...

Edytowane przez kicaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To ile ja powinienem krzyczeć za moje a6 c6? Bo jeżeli koles pisze ze jego bmw jest w bdb stanie a wygląda bardzo źle

to moje Audi przy jego bmw wygląda wzorowo idealnie i powinienem chcieć za nie 60tys

najlepiej zostań przy audi bo trollom w nim do twarzy.

ew skodę albo szmelcwagena kup i dla fasonu zapuść wąsa :wink:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile ja powinienem krzyczeć za moje a6 c6? Bo jeżeli koles pisze ze jego bmw jest w bdb stanie a wygląda bardzo źle

to moje Audi przy jego bmw wygląda wzorowo idealnie i powinienem chcieć za nie 60tys

najlepiej zostań przy audi bo trollom w nim do twarzy.

ew skodę albo szmelcwagena kup i dla fasonu zapuść wąsa :wink:

 

Nie wiem o co ci chodzi , nikogo tu nie obrazilem

więc nie wiem czemu ty to robisz

nie jestem tak zaslepiony marką Audi jak ty, bmw aby obrażać właścicieli bmw

jeszcze tak doświadczona osoba na forum jak ty , to nie wypada

no ale kulturę wynosi się z domu.... szkoda że Ty tego nie wyniosles. I zachowujesz się jak przysłowiowy prostak ze słoma w butach

powinieneś pomagać nowym klubowiczom a nie ich obrażać , ale pewnie mając bmw czujesz się lepszym człowiekiem niż ci co posiadają inne marki samochodów i tym udowadniasz że steoreotypy o posiadaczy bmw nie są z nikąd

pozdrawiam ludzi którzy szanują nowych klubowiczy i nie mają problemu z tym że ktoś jeździ inną marką niż sam posiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

co wyniosłem z domu to moja sprawa.

słomy to raczej u siebie szukaj w glowie , bo mi się nic nie przyczepiło do butów ani na zewnątrz ani w środku.

a teraz posłuchaj.

bmw nie jest tak proste w budowie jak audi , szmelcwagen czy inna skoda.

ze każdy kowal zna na wylot wszystko a szroty pełne gratów.

zawieszenie plus silniki są dosyć skomplikowane, plus drogie części.

i dlatego ten kto zainwestował swoje w auto nie sprzeda go takiemu zaklinaczowi rzeczywistości.

albo poczeka na kogoś z kasą albo będzie dalej jeździł.

nie licząc umęczonych i zajechanych egzemplarzy które czasem są też w kosmicznych cenach.

teraz audi to tak jak wieśwageny każdy się ich pozbywa bo rynek przesycony.

dobre bmw to co innego.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wszystkich marek...

ale to wynika z tego że auto klasy średniej, jak 5tka A6tką, insignia czy mondeo robią, średnio 30tys km rocznie (w przypadku diesla, te 30tys. km to jest dolna granica by opłacało się kupować takie auto w Niemczech, ze względu na podatki). Przebiegi rzędu 50tys/rok czy nawet 100tys/rok to żadna żadkość. To więc ile może mieć na liczniku auto 10-cio letnie?

Co najmniej 300tys km, ale polak nie kupi, on musi mieć okazje poniżej 200...

Jak to się mówi - "klient nasz pan"...

 

Nie tak do końca, ja robię 15kkm i mimo większego podatku opłaca mi się mieć disla bo po dokładnych obliczeniach wychodzę sporo na + w porównaniu do spalania benzyny. 30kkm to rachunek przy kupnie nowego disla gdzie różnica cenowrj jednostki napędowej to 4.000€ przeliczana na pierwszy rok do pierwszych trzech lat. Auta używane nie mają już tak dużych dyferencji cenowych między dislem a benzyna.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Oczywiście że są auta gdzie to opłaca się i przy 10tys km / rok i przy 100kkm/rok. Ja pisałem o wartości średniej.

W przypadku starszych aut może ceny nie różnią się tak bardzo ale podatki (w de) już bardziej...

Druga sprawa, jeśli ktoś kupuje auto dla siebie to używa i dba. Ale też nie sprzedaje co 3 lata...

 

Sent from mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem o czym piszecie ale jezeli ktos ma diesla 10 letniego z przebiegiem 100 tys a drugi z przebiegiem 300 to ten pierwszy bedzue dwa razy droższy mowie o zachodzie bo w Polsce wszystkie auta maja ten sam dupppiaty przebieg :mad2:
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wyniosłem z domu to moja sprawa.

słomy to raczej u siebie szukaj w glowie , bo mi się nic nie przyczepiło do butów ani na zewnątrz ani w środku.

a teraz posłuchaj.

bmw nie jest tak proste w budowie jak audi , szmelcwagen czy inna skoda.

ze każdy kowal zna na wylot wszystko a szroty pełne gratów.

zawieszenie plus silniki są dosyć skomplikowane, plus drogie części.

i dlatego ten kto zainwestował swoje w auto nie sprzeda go takiemu zaklinaczowi rzeczywistości.

albo poczeka na kogoś z kasą albo będzie dalej jeździł.

nie licząc umęczonych i zajechanych egzemplarzy które czasem są też w kosmicznych cenach.

teraz audi to tak jak wieśwageny każdy się ich pozbywa bo rynek przesycony.

 

żyj nadal w swoim wyimagowanym świecie

Ze bmw jest najlepsze na świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek powiem ci jedno jeździłem rożnymi autami i wierz mi bmw jest inne .

 

Jezeli jeździsz tdi to tego nie ogarniesz sorry ,maniacy Vw żyją w innym świecie .

 

Dopóki nie wsiądziesz za kierownice bmw nie będziesz wiedział o czym pisze .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wyglądają te E60 za 30 tys u nas po opłatach transporcie i zarobku handlarza ?kupowane po 4000-5000 euro?

 

nie zawsze sprowadzane samochody są tańsze. Ja mówiłem, że można kupić ubezpieczone i opłacone 520i za 30 tys dobrze utrzymane. Nie mierz wszystkich swoją miarą nie wszyscy co sprzedają auta są handlarzami...

 

aha i nie podniecaj się tak jakością BMW bo chyba Lexusem nie jeździłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s Jestem na paru forach nie tylko audi , bmw itp ale nigdy nikt mnie nie obraził nie znając mnie

O czym to świadczy ?

Ze wasz kolega z forum to prostak ? Zadufany człowiek w sobie i swoim bmw z klapkami na oczach

jak można porównać audi do Skody czy vw

bo według mnie wyposażenie i jakość materiałów bije na głowę te dwie marki

Ale najwięcej do powiedzenia mają ludzie którzy nigdy nie mieli z tym styczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupil max do 25 tys i potem sobie ja naprawial pomalu :-D. Ile ma kosztowac 12 letnie auto 50 tysi lol w tej cenie mam przytarte f10 ;-) ;-) ;-)

 

Bez obrazy, ale to jest właśnie zachowanie typowego Polaka "za tyle i tyle to ja mogę mieć". Polak kupuje auto w zaniżonej cenie, a potem zdziwiony i płacze że prócz "przytarcia" wychodzi 100 innych rzeczy. To czy auto ma 5 lat czy 15 ma trochę mniejsze znaczenie w przypadku BMW które jest ponadczasowe, a kupując beemke większe znaczenie ma stan auta zawieszenia, silnika i tak dalej. Jak komuś zależy na nowszym rocznikowo 2010+ aucie to polecam Skode albo Fiata, a nie pchać kolejne ulepione/poskładane BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2 strony jaka masz pewnosc ze jak kupisz auto np w super stanie po zawyzonej cenie z Reichu to po zakupie Ci cos nie padnie? Zadne. Wiec po co przeplacac:-) wazne ze jest znaczek z logo bmw i mina sasiada zza okna bezcenna:-) a to ze co jakis czas dolozysz 1tys do 3 to normalne kazdy chyba kto kupuje okazje sie z tym liczy :-)
ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
To jak wyglądają te E60 za 30 tys u nas po opłatach transporcie i zarobku handlarza ?kupowane po 4000-5000 euro?

 

nie zawsze sprowadzane samochody są tańsze. Ja mówiłem, że można kupić ubezpieczone i opłacone 520i za 30 tys dobrze utrzymane. Nie mierz wszystkich swoją miarą nie wszyscy co sprzedają auta są handlarzami...

 

aha i nie podniecaj się tak jakością BMW bo chyba Lexusem nie jeździłeś.

 

Masz na myśli plastiki z corolli na drzwiach? Czy przyciski opuszczania szyb z avensisa? Pseudo luksusowa marka stworzona dla amerykanskich emerytów z nadwaga ma byc lepsza od BMW ? Dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co moze byc fajnego w lexusie ? Te świecidełka na desce? Przeciez to auto to nieporozumienie kupuja to roczniki 45-55 bo do tego auta łatwo im sie wsiada :mrgreen:

 

Niech kazdy jezdzi czym chce niestety większość jezdzi tym na co go stać dlatego dla niektórych bmw jest beeeee :duh:

 

Zreszta moj sąsiad jezdzi mondeo i nie podobają mu sie bmw :mrgreen: no bo on ma mondeo 2009 roku w cenie zadbanego e46 a co dopiero nowe F10 np.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu mowić o tym aucie chyba juz wystarczy :cool2: możemy teraz sobie luźno pogadać po obiedzie :mrgreen:

 

Mysle ze jak pojedziesz i kupisz to auto to zrobisz dobry prezent na święta temu sprzedawcy :cool2:

 

Kazdy bedzue zadiwolony on i ty i tak powinny wyglądać święta :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.