Skocz do zawartości

kod lakieru na poszczególnych częściach?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy oryginalne części BMW bedą miały na każdym elemencie kod koloru?

Szukam błotnika do e90 w kolorze sparkling graphite, wiadomo ze tak opisany ten kolor na błotniku zapewne nie bedzie, ale czy powinna byc jakas (jaka?) informacja dotycząca i weryfikująca na 100% kolor elementu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie beda mialy.

Tylko zderzaki zazwyczaj maja nalepke od srodka.

Sprawdzony sprzedawca czesci bedzie wiedzial ktory to kolor jesli szukasz oryginalnego blotnika BMW.

Czasem gdy nie chce mi sie szukac to kupuje gotowy u damiana co wysyla tajwanskie zamienniki pod kolor w super cenie.

 

http://allegro.pl/blotnik-lewy-prawy-bmw-3-e90-e-91-04-08-twoj-kolor-i5214669723.html

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie beda mialy.

Tylko zderzaki zazwyczaj maja nalepke od srodka.

Sprawdzony sprzedawca czesci bedzie wiedzial ktory to kolor jesli szukasz oryginalnego blotnika BMW.

Czasem gdy nie chce mi sie szukac to kupuje gotowy u damiana co wysyla tajwanskie zamienniki pod kolor w super cenie.

 

http://allegro.pl/blotnik-lewy-prawy-bmw-3-e90-e-91-04-08-twoj-kolor-i5214669723.html

i robią one robotę mowisz?

tzw "plug & play" wymiana bezproblemowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta super cena mnie niepokoi , żeby błotnik " Made in Taiwan " długo wytrzymał to lakiernik musi się trochę napracować i wydać trochę grosza na dobre materiały . A tu mamy błotnik plus lakierowanie za nieco ponad 300 PLN . Ja jakiś czas temu kupiłem właśnie do e90 podróbkę ( tą droższą 133 PLN , cena dla mnie z moimi zniżkami ) i nie pasuje idealnie do drzwi :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta super cena mnie niepokoi , żeby błotnik " Made in Taiwan " długo wytrzymał to lakiernik musi się trochę napracować i wydać trochę grosza na dobre materiały . A tu mamy błotnik plus lakierowanie za nieco ponad 300 PLN . Ja jakiś czas temu kupiłem właśnie do e90 podróbkę ( tą droższą 133 PLN , cena dla mnie z moimi zniżkami ) i nie pasuje idealnie do drzwi :cry2:

 

To zwrot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trzeba czasem przypasowac blotnik od wewnatrz w niektorych autach.

Czesto za samo malowanie placisz 450zl/element wiec tu cena jest adekwatna do jakosci i nie masz szpachli na elemencie oryginalnym kupionym z rynku wtornego.

Do aut ktore maja wiecej niz 6-7 lat nie potrzeba lepszego.

Lakiernikom ten model sprzedazy jest nie w smak bo traca klienta a sami lepiej nie maluja.

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.