Skocz do zawartości

BMW E60 535d WBAPX91070CU59177 Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

http://tiny.pl/xhwql

 

========================================

Vehicle information

========================================

VIN: WBAPX91070CU59177

Type code: PX91

Model: 535D (EUR)

E-F-R series: E61 LCI (LifeCycleImpulse)

Series: 5

Type: TOUR

Steering: LL

Doors: 5

Engine: M57Y

Displacement: 3.00

Power: 210 (285 hp)

Drive: HECK

Transmission: AUT

Paint code: 416 - CARBONSCHWARZ METALLIC

Upholstery code: LCGE - LEDER DAKOTA/CRE

Prod.date: 2007-06-22

 

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S1CB ACEA / CO2 scope

S2NP BMW alloy wheel, M double spoke 135

S5AC High-beam assistant

S6FL USB/audio interface

S8S8 Country-specific navigation control

S8SA Navigation access request,country-spec.

S8SP Control unit COP

S205 Automatic transmission

P337 M Sports package

S354 Green windscreen, green shade band

S386 Roof railing

S402 Panorama glass roof

S430 Interior/outside mirror with auto dip

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S439 Interior trim finishers

S441 Smoker package

S481 Sports seat

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S522 Xenon Light

S524 Adaptive Headlights

S534 Automatic air conditioning

S544 Cruise control with brake function

S548 Kilometre speedo

S563 Light package

S609 Navigation system, Professional

S612 BMW Assist

S616 BMW Online

S633 Preparation, mobile phone, Business

S694 Provisions for BMW 6 CD changer

S698 Area-Code 2 for DVD

S704 M Sports suspension

S710 M leather steering wheel

S715 M Aerodynamics package

S760 High gloss shadow line

S775 Headlining anthracite

S845 Acoustic fasten seat belt reminder

S855 Language version, Italian

S863 Dealer List Europe

S884 Operating instructions, Italian

______________________________

Sprzedający twierdzi, iż auto miało do tej pory 2 właścicieli.

Sprzedający powiedział mi, iż komputer pokazuje błąd jednej świecy żarowej, oraz potwierdził iż _lakierowany_ był prawy bok auta.

Dziękuje za wszystkie pomocne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nie zwracalbym uwagi na to kto sprzedaje autko, ważne żeby bylo zgodne z opisem a przede wszystkim bezwypadkowe i bez ukrytych 300kkm przebiegu... Po 2 auto od poczatku do końca serwisowane w niemieckim salonie, wg. książki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nie zwracalbym uwagi na to kto sprzedaje autko, ważne żeby bylo zgodne z opisem a przede wszystkim bezwypadkowe i bez ukrytych 300kkm przebiegu... Po 2 auto od poczatku do końca serwisowane w niemieckim salonie, wg. książki.

 

no napewno handlarzyna ciągnąłby te perełke z zagranicy żeby sprzedać teraz za 50 koła ,padam ze śmiechu :D

to za ile kupił - 10k euro ? 535D z 2007r za 10k euro - rusz głową i pomyśl jaka to jest bomba na kółkach

co do przebiegu to jest idealnie skręcony pod 180-200tys typowe dla handlarzyny z Gubina a ty sie nadal łudzisz że znalazłeś perełke z małym przebiegiem :D

Takie auta (model,rocznik,silnik,przebieg) chodzą w DE po co najmniej 13k Euro ale u polskiego handlarzyny wszystko jest możliwe... w końcu idą święta jedź i zrób sobie extra prezent będziesz zadowolony :cool2:

 

PS. tak wogóle w ogloszeniu wpisał 530D zamiast 535D ale przecież to nic takiego a poza tym pewnie handlarzyknie zwrócił uwagi bo ileś aut wystawia i mylą mu się już ogłoszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale to dalej tylko teorie. Chłopak nie boi się dac auta do serwisu/Aso wiec w czym problem? Póki co to co napisales Vapor nawet nie jest trochę pomocne... ;-)

 

Nie boi sie dać do serwisu bo nie ma nic Do stracenia to ty płacisz nie on :mrgreen: znam takich ktirzy sue nie bali jechać si serwisu nawet jak po ogledzinach były trzy kartki A4 z usterkami :mad2:

 

Oni czest tak pisza zeby przyciągnąć klienta :cool2: bo jak klient sie naczyta ze mozna do serwisu wiec pomyśli auto super musi byc bo inaczej bronił by sue przed serwisem :duh:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za wszystkie podpowiedzi. Jeszcze jedno pytanie, zapytalem wyżej ale nikt nie odpowiedział. Czy w nie autoryzowanym serwisie przegląd przed zakupem będzie taki jak w Aso? Tzn czy sprawdza przebieg, mechanikę, elektryke, zawieszenie itp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zgadzam się z przedmówcami. Cena po prostu sporo za niska jak za dobre 535d. Coś jest nie tak z kierownicą, logo na niej wygląda na wklęsłe, zamiast na wypukłe... Skóra mojego zaufania też nie wzbudza, wygląda dziwnie, jak na fabryczną (ale może to tylko efekt takich, a nie innych ujęć).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie, jutro śmigam do ASO BMW Wrocław poznać historię tego samochodu po numerze VIN - jeszcze bez auta. Zobaczę co mi powie miła Pani w ASO ;-)

 

Jeśli historia nie będzie horrorem - pojawię się tam z samochodem.

 

Dam znać jutro jak i czym skończyła się wizyta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tobie da wizyta w aso skoro typ prawdopodobnie skręcił zegar pod książkę. Jeśli jest Bezwypadkowe to musi być kręcone niemiec nie sprzeda takiego autka za takie siano.

 

Jeszcze wchodzi w gre uszkodzenie mechaniczne.

Oczywiscie nie sugeruje, ze tak jest w tym przypadku, tym bardziej ze nie sledze teraz cen tego modelu. Trzy lata temu kupilem 535d LCI z uszkodzona mechanicznie rurka oleju wspomagania i z niedzalajaca dolna turbina za 18000€. Auto mialo w chwili zakupu przejechane 195000 i wygladalo i w srodku i na zewnatrz bardzo swiezo. W tamtym czasie ceny dobrych egzemplazy z przebiegami 150000-200000 byly co najmniej 5000€ wyzsze.

Problem z turbina okazal sie banalny, bo wystarczylo wymienic podcisnieniowy sterownik za 380zl. Auto mi po roku ukradli i pewnie czesci sprzedawali z adnotacja ze z przebiegu 70000km. Wydaje mi sie, ze glowny problem polegana tym, ze kupujacy nie akceptuja przebiegow powyzej 200000, wiec handlarze tak oszukuja, zeby speniac oczekiwania kupujacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za wszystkie podpowiedzi. Jeszcze jedno pytanie, zapytalem wyżej ale nikt nie odpowiedział. Czy w nie autoryzowanym serwisie przegląd przed zakupem będzie taki jak w Aso? Tzn czy sprawdza przebieg, mechanikę, elektryke, zawieszenie itp?

 

Ja auto które ostatecznie kupiłem sprawdziłem w nieautoryzowanym, ale wyspecjalizowanym w BMW. Zapłaciłem 290 zł. Chcieli 300 ale nie brakowało mi dychy w portfelu a tylko gotówkę brali więc gość powiedział że niech będzie 290 :D Auto sprawdzali dobre 1.5 godziny. Buda, mechanika, elektronika, komp, podnośnik, gość nawet skądś wytrzasnął historię większych napraw. Do tego od razu przygotowali listę części do wymiany łącznie z kosztem. Jak serwis ogarnięty to spokojnie można jechać. W ASO nie mają monopolu na wiedzę i nie wiadomo czego Ci tam nie powiedzą. Sprawdzą w większości to samo co gdzie indziej tylko skasują 3 razy więcej. A swoją drogą... w przypadku auta mającego już kilka lat to bardziej bym patrzył na faktyczny stan auta a nie dogłębnie badał jego historię i książkę serwisową w której zwykle i tak są tylko tak poważne czynności jak wymiana oleju, klocków albo filtra przeciwpyłkowego.

A tak na koniec to podpisuję się pod tym co napisał vapor... nie wierzę w przyzwoite 535 z 2007 za 50k i to od handlarzyny. Popatrz na mobile.de ile kosztuje takie auto w reichu z pierwszej reki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neandertalczyk - spoko.

 

M3 Fan - no wiec podsumuje wg Ciebie - zobaczyłeś aukcję i to wystarczyło Ci, by stwierdzić, że to ^%$##@ i nie trzeba oraz nie powinno się nawet zwracać na to uwagi - spoko. Jadę do ASO po to, żeby zobaczyć czy coś konkretnego mi powiedzą - a na pewno powiedzą. Więc kompletnie nie rozumiem Twojego toku myślenia - zlać od początku i nie zaprzątać sobie głowy. luz.

 

do jutra, zzzzzzzzzzz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.