Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuję pomocy w ocenie tego egzemplarza.

 

http://otomoto.pl/bmw-330-e46-ci-lift-m-pakiet-C36510686.html

 

VIN: WBABD52090PM09268

Type code: BD52

Model: 330CI (EUR)

E-F-R series: E46 2FL

Series: 3

Type: COUPE

Steering: RL

Doors: 2

Engine: M54

Displacement: 3.00

Power: 170 (231 hp)

Drive: HECK

Transmission: AUT

Paint code: 475 - BLACK SAPPHIRE METALLI

Upholstery code: V5LT - HIGHLEDER/LIGHTG

Prod.date: 2004-07-26

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S8SM Car ident. number visible from outside

S8SP Control unit COP

S205 Automatic transmission

S210 Dynamic stability control

S226 Sports suspension settings

S249 Multifunction f steering wheel

S251 Runflat indicator

S302 Alarm system

S313 Fold-in outside mirror

S338 M Sports package II

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S441 Smoker package

S459 El. front seat adjustment w. memory

S473 Armrest front

S481 Sports seat

S494 Seat heating driver/passenger

S495 3-point belt head restr'nt,rear middle

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S550 On-board computer

S644 Preparation f mobile phone w Bluetooth

S650 CD player

S661 Radio BMW Business (C43)

S676 HiFi speaker system

S692 Preparation, BMW 6-CD changer I-bus

S710 M leather steering wheel

S716 Aerodynamics package

S760 High gloss shadow line

S772 Interior strip strips, Alu Black Cube

S785 White direction indicator lights

S787 BMW alloy wheel, M double spoke 135

L812 National version England / Ireland

S832 Battery in luggage compartment

S850 Additional Export tank filling

S853 Language version, English

S863 Dealer List Europe

S877 Omission of non-combined operation

S880 Operating instructions, English

S930 BERUECKSICHTIGUNG PREISABHAENGIGK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do tego czasu tylko czytałem i się nie udzielałem ale jak widzę co ten Zenek tu wypisuję to po prostu... nie mam pytań...

Chłopie! 28 tyś to jest mało za 11-12 letnie e46? czy Ty spadłeś z choinki? Nie dziwota, że od jakiegoś czasu one zamiast tanieć to drożeją, bo ludzie czytają taki bełkot Zenka, który ma w tym własny interes , bo sam sprowadza takie perełki z rajchu. 45 tyś ? za 12 letnie auto? a co to jest mercedes cl 63 amg? to tylko stare bmw człowieku zejdź na ziemie nikt Ci tyle nie zapłaci za to auto, za 30 tyś na allegro wiszą i nikt się tego nie chce 'chycić'. Pomyśl jaką stratę ktoś będzie miał po kilku latach użytkowania takiego bmw od Ciebie za 45 tyś? po 4 latach auto będzie miało 16 lat i niech nawet bedzie w stanie koneseryjnym, i co? nikt Ci za to nie da wiecej jak 15 tyś, ile będziesz do tyłu 30 tys? w 4 lata? no brawo kto tak robi? wiadomo, że auto to nie lokata ale auta od Ciebie to pewna strata kupy kasy, kupowanie takiego drogiego starego trupa to jak kupowanie akcji na szczycie czyli - pewna strata. 100x bardziej opłaca się kupić e90 bo później za pare lat sprzedasz za 25 a nie za 13-15 tys.

Wiem wiem w niemczech stoją po 10 tys euro, bal bla bla bla bla transport oplaty zarobek bla bla bla bla... kolego.. to są ceny dla niemców, dla nich 10 tys euro to jak dla nas 10 tys złotych bo oni to zarobią w 4 miesiące, a w Polsce człowiek na to rypie prawie 3,5 roku. Wiec nie porównuj tych cenników bo odnosza się do całkiem innych warunków gospodarczych. Cena za e46 z niewazne jakim silnikiem to maksymalnie 28 tyś i ani złotówki bym nie zapłacił więcej, bo się to po prostu nie opłaca.

Za 24-5 kupie taką samą beemke, wiadomo, nie będzie igła ale które 12 letnie auto nią jest...DALEJ BEDZIE DOBRZE JEŹDZIĆ I NIKT NIE ZAUWAZY RÓŻNICY.

Jeśli chcecie wierzyć Zenkowi to kupujcie sobie e46 za 30tys + prosze bardzo, ja dołoze 5 tys i kupie e90 w dobrym stanie i będę jeździł i jeździł a wy nie bedziecie spać po nocach z myślą "Jezu komu ja teraz sprzedam to auto, już ma 16 lat prawie wiek złomowanych aut a tu trzeba jakoś odzyskac pieniądze i kogoś ożenić z ta furą"

Pozdrawiam Zenka i jego wyznawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem w niemczech stoją po 10 tys euro, bal bla bla bla bla transport oplaty zarobek bla bla bla bla... kolego.. to są ceny dla niemców, dla nich 10 tys euro to jak dla nas 10 tys złotych bo oni to zarobią w 4 miesiące, a w Polsce człowiek na to rypie prawie 3,5 roku. Wiec nie porównuj tych cenników bo odnosza się do całkiem innych warunków gospodarczych.

No, no pięknie piszesz, ale Niemiec sprzedaje te auto w Niemczech i wali go czy kupi to Polak, Czech, czy Włoch. Za auto ma dostać tyle ile pozwala na to rynek, więc chodzą i po 10 tys. euro. Przecież żaden z nich nie zejdzie z ceny tylko dlatego, że przyjeżdżasz z Polski. "Oh so, du bist aus Polen, das Auto wert 10.000 €, aber ich werde es Ihnen zu verkaufen für 6000." :duh: Na jakim Ty świecie żyjesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest uzależniona od przebiegu i wyposażenia. Auto dobrze wyposażone e46 np poliftowe coupe z przebiegiem +- 100tyś km bedzie kosztować więcej niż 10 tyś euro. Takie same z przebiegiem 300tyś może kosztować 5tyś euro i jest do wkładów finansowych, lakierowania itp. W Polsce nie mówi się o takich przebiegach bo wiadomo jak jest u nas ale na zachodzie są auta leciwe z każdym przebiegiem czy 20tyś km czy 100 tyś km również, ale tego nikt nie sprowadza bo ceny są kosmiczne a Janusze jak ty powiedzą że kręcony i tak ;-)

A ja wole stare e39 z przebiegiem +- 100tyś km w cenie e60 bo się nie sypie i jest świetnym autem, ty kupisz w tej cenie e60 z 3 krotnym przebiegiem i będziesz się cieszyć częstymi wizytami u mechanika i nową budą.

Nie wiem dlaczego wy panowie nie poruszacie kwestii przebiegów bo to one odgrywają główną rolę na zachodzie jeżeli chodzi o cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% racji auto które ma mało nalatane jest całe serwis do końca zawsze będzie droższe niż te z przebiegiem ponad 300tyś jeśli jest inaczej to fura jest kombinowana np cofka licznika :D jak to 90% aut na aukcjach handlarzyn

 

Oczywiście,że jest droższe! Tylko pytanie o ile? I tu jest pole do dyskusji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do tego czasu tylko czytałem i się nie udzielałem ale jak widzę co ten Zenek tu wypisuję to po prostu... nie mam pytań...

Chłopie! 28 tyś to jest mało za 11-12 letnie e46? czy Ty spadłeś z choinki? Nie dziwota, że od jakiegoś czasu one zamiast tanieć to drożeją, bo ludzie czytają taki bełkot Zenka, który ma w tym własny interes , bo sam sprowadza takie perełki z rajchu. 45 tyś ? za 12 letnie auto? a co to jest mercedes cl 63 amg? to tylko stare bmw człowieku zejdź na ziemie nikt Ci tyle nie zapłaci za to auto, za 30 tyś na allegro wiszą i nikt się tego nie chce 'chycić'. Pomyśl jaką stratę ktoś będzie miał po kilku latach użytkowania takiego bmw od Ciebie za 45 tyś? po 4 latach auto będzie miało 16 lat i niech nawet bedzie w stanie koneseryjnym, i co? nikt Ci za to nie da wiecej jak 15 tyś, ile będziesz do tyłu 30 tys? w 4 lata? no brawo kto tak robi? wiadomo, że auto to nie lokata ale auta od Ciebie to pewna strata kupy kasy, kupowanie takiego drogiego starego trupa to jak kupowanie akcji na szczycie czyli - pewna strata. 100x bardziej opłaca się kupić e90 bo później za pare lat sprzedasz za 25 a nie za 13-15 tys.

Wiem wiem w niemczech stoją po 10 tys euro, bal bla bla bla bla transport oplaty zarobek bla bla bla bla... kolego.. to są ceny dla niemców, dla nich 10 tys euro to jak dla nas 10 tys złotych bo oni to zarobią w 4 miesiące, a w Polsce człowiek na to rypie prawie 3,5 roku. Wiec nie porównuj tych cenników bo odnosza się do całkiem innych warunków gospodarczych. Cena za e46 z niewazne jakim silnikiem to maksymalnie 28 tyś i ani złotówki bym nie zapłacił więcej, bo się to po prostu nie opłaca.

Za 24-5 kupie taką samą beemke, wiadomo, nie będzie igła ale które 12 letnie auto nią jest...DALEJ BEDZIE DOBRZE JEŹDZIĆ I NIKT NIE ZAUWAZY RÓŻNICY.

Jeśli chcecie wierzyć Zenkowi to kupujcie sobie e46 za 30tys + prosze bardzo, ja dołoze 5 tys i kupie e90 w dobrym stanie i będę jeździł i jeździł a wy nie bedziecie spać po nocach z myślą "Jezu komu ja teraz sprzedam to auto, już ma 16 lat prawie wiek złomowanych aut a tu trzeba jakoś odzyskac pieniądze i kogoś ożenić z ta furą"

Pozdrawiam Zenka i jego wyznawców.

 

 

Jakis załamany handlarz :mrgreen: ? Trupy idą coraz gorzej ? :cool2:

Ktos zrobił drugie konto ?

Jaja juz pomalowałes?

:mrgreen: wesołych świat :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie porównuj tych cenników bo odnosza się do całkiem innych warunków gospodarczych

w stanie koneseryjnym kupujcie sobie e46 za 30tys + prosze bardzo, ja dołoze 5 tys i kupie e90 w dobrym stanie

a co to takiego stan koneseryjny? jakieś nowe słowo? bo w słowniku czegoś takiego nie znajdziesz.

chyba taka buracka nowomowa jak "półtorej" roku co? :mrgreen:

chłopcze to inne zarobki fakt ale co pojedziesz i powiesz żeś bidak z Polski to sprzedadzą z litości Tobie po cenie allegrowej, a nie po cenie rynkowej? :norty:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do tego czasu tylko czytałem i się nie udzielałem ale jak widzę co ten Zenek tu wypisuję to po prostu... nie mam pytań...

Chłopie! 28 tyś to jest mało za 11-12 letnie e46? czy Ty spadłeś z choinki? Nie dziwota, że od jakiegoś czasu one zamiast tanieć to drożeją, bo ludzie czytają taki bełkot Zenka, który ma w tym własny interes , bo sam sprowadza takie perełki z rajchu. 45 tyś ? za 12 letnie auto? a co to jest mercedes cl 63 amg? to tylko stare bmw człowieku zejdź na ziemie nikt Ci tyle nie zapłaci za to auto, za 30 tyś na allegro wiszą i nikt się tego nie chce 'chycić'. Pomyśl jaką stratę ktoś będzie miał po kilku latach użytkowania takiego bmw od Ciebie za 45 tyś? po 4 latach auto będzie miało 16 lat i niech nawet bedzie w stanie koneseryjnym, i co? nikt Ci za to nie da wiecej jak 15 tyś, ile będziesz do tyłu 30 tys? w 4 lata? no brawo kto tak robi? wiadomo, że auto to nie lokata ale auta od Ciebie to pewna strata kupy kasy, kupowanie takiego drogiego starego trupa to jak kupowanie akcji na szczycie czyli - pewna strata. 100x bardziej opłaca się kupić e90 bo później za pare lat sprzedasz za 25 a nie za 13-15 tys.

Wiem wiem w niemczech stoją po 10 tys euro, bal bla bla bla bla transport oplaty zarobek bla bla bla bla... kolego.. to są ceny dla niemców, dla nich 10 tys euro to jak dla nas 10 tys złotych bo oni to zarobią w 4 miesiące, a w Polsce człowiek na to rypie prawie 3,5 roku. Wiec nie porównuj tych cenników bo odnosza się do całkiem innych warunków gospodarczych. Cena za e46 z niewazne jakim silnikiem to maksymalnie 28 tyś i ani złotówki bym nie zapłacił więcej, bo się to po prostu nie opłaca.

Za 24-5 kupie taką samą beemke, wiadomo, nie będzie igła ale które 12 letnie auto nią jest...DALEJ BEDZIE DOBRZE JEŹDZIĆ I NIKT NIE ZAUWAZY RÓŻNICY.

Jeśli chcecie wierzyć Zenkowi to kupujcie sobie e46 za 30tys + prosze bardzo, ja dołoze 5 tys i kupie e90 w dobrym stanie i będę jeździł i jeździł a wy nie bedziecie spać po nocach z myślą "Jezu komu ja teraz sprzedam to auto, już ma 16 lat prawie wiek złomowanych aut a tu trzeba jakoś odzyskac pieniądze i kogoś ożenić z ta furą"

Pozdrawiam Zenka i jego wyznawców.

 

 

Pozwolę sobie na nie zgodzenie się. O ile zasada, że nikt nie da dużej kasy za stare auto ma sens o tyle nie dotyczy ona aut, które będą w przyszłości youngtimer-ami. 330i ma szansę być takim autem. (nie wiem czy będzie, ale ma szansę) Wydaje mi się, że warto szukać takiego auta w idealnym stanie , ale już nie do codziennej jazdy, ale własnie jako takiej perełki na którą się dmucha i chucha. Z rozrzewnieniem wspominam chwile gdy pozbyłem się mojej e30 (325i z oryginalnym akietem MtechnikII) za 5 tys pln w 2006 roku. Skandal...dzisiaj nie ma szans, żeby takie auto nabyć za 15 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile moze byc warte 325 e30 z 98 roku ? Bez M pakietu ? Zecszwajcari ?

 

Zenek o tym mówisz???

http://www.akcars.pl/cars/f75e47c5984c969e5ff672e08a9798f6.jpg

 

Jego wartośc w CH obliczona na 5.500CHF

W PL wart będzie niewiele bo wcześniej to był goły Delphin Metallic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o tym ,kolega zastanawia sie czy go licytować .ale martwi sie ze jest przemalowany .

 

Wg mnie takie auto już nie będzie trzymać wartości... Widać, że ktoś je dobrze doinwestował, ale dla kogoś kto chcę mieć taki samochód wg mnie bardzo ważna jest zgodność z oryginałem.

Gdyby auto było oryginalnie w tym kolorze i z Mtechnikiem to sam bym się o niego bił:)

 

Myślałem kupić go sobie na części do mojej e30, ale Marek - 320si wybił mi to z głowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to było e46 to by nie kupował bo sie nie opłaca ale wlasnie szuka cos z e30 ale tylko 325 i dał mi vin i mu go rozkodowaniem wyszło ze to inny kolor i bardzo ubogie wyposażenie .
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.