Skocz do zawartości

BMW e90 Skradziona ŁÓDZ


kifer90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z dnia 24 na 25 Marca 2015

Na parkingu przy ulicy Wrocławskiej 1A w Łodzi

Skradziono mi Auto BMW e90 o numerze rejestracyjnym ES 38010 (blach już pewnie nie ma)

auto charakteryzowało się numerem Vin: WBAVC310X0PY56603

typ nadwozia Sedan, Xenon szyberdach nawigacja, kolor szary

znaki szczególne wgniecenie tylnego zderzaka znaczne, prawa strona

oraz małe wgniecenie po stronie lewej w zderzaku przednim wielkości haka holowniczego.

 

Zwracam się wszystkich o pomoc w odnalezieniu Auta, jezeli ktoś widział podobne auto prosze o kontakt:

665-658-882

kifer@o2.pl

nikt nie chciał by byc w takiej sytuacji dlatego liczę na życzliwość ludzi oraz mam nadzieje ze post na forum chociaż w 1% przyczyni się do odnalezienia mojego oczka.

 

10353352_1084382374938506_6695957406942070761_o.jpg

 

link FB do udostępniania:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1084382374938506&set=a.234337803276305.58073.100001002621275&type=1&__mref=message_bubble

Edytowane przez kifer90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję straty.

Już piszę do znajomych na portalach społecznościowych o rozsyłanie info dalej.

Przez 2 lata studiowałem na uniwerku w Łodzi więc trochę znajomych też tam mam. Trzymam kciuki za odnalezienie oczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję straty.

Już piszę do znajomych na portalach społecznościowych o rozsyłanie info dalej.

Przez 2 lata studiowałem na uniwerku w Łodzi więc trochę znajomych też tam mam. Trzymam kciuki za odnalezienie oczka

 

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj fotki chłopie - będzie łatwiej wrazie wu dac znaka ,że ktoś coś gdzieś widział.

 

ps mam nadzieje , ze chociasz miałeś auto casco? bo o zabezpieczxxnieach dodatkowych to na bank nie pamietałeś :/

 

Kradną te bemey na potęgę - ja Wam powiem dlaczego BO ŁATWO je zawinąć, a są sporo warte na częściach...

 

Ja w swojej auto casco nie mam, za to mam nowy dodatkowy alarm, odciecie zapłonu z ukrytym pstryczkiem, blokadę skrzyni biegów, zlikwidowane zamki (twierdza) i telefon na ładlowarce ukryty w błotniku jako nadajnik...A tak na boku to z tego wszystkiego sens ma tylko ukryty pstryczek i brak zamków w drzwiach

 

Ps2 przykro mi :cry: te złodziejskie społeczeństwo mnie doprowadza do obrzydzenia... Pozycz kumplowi 300zł... Albo zaparkuj sobie auto na parkingu... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja w swojej auto casco nie mam, za to mam nowy dodatkowy alarm, odciecie zapłonu z ukrytym pstryczkiem, blokadę skrzyni biegów, zlikwidowane zamki (twierdza) i telefon na ładlowarce ukryty w błotniku jako nadajnik...

alduwiel to bardzo miło z Twojej strony, że o tym piszesz :) złodziejom na pewno się przyda Ta wiedza i nie zapomną zabrać ze sobą zagłuszacza GSM :wink:

BearLock jest dobry, Zeder bardzo dobry :) A najlepsze jest przeniesienie OBDII :mrgreen: wszystko mam u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon to lipa, ber lock to lipa, zeder to lipa...

przekładka obd to w miarę dobry pomysł mniej wiecej tak samo jak brak zamków w drzwiach tzw. twierdza . Szyby ci nikt nie wybije do kradziezy auta. Do kradzieży radia to tak , ale do auta to nigdy :nienie: W sumie nie potrzeba obd ,ani zamków do kradzieży auta. Zczytują sygnał z twojego pilaota jak wychodzisz i sobie robią nowy kluczyk- tak to się teraz robi. Śledzą cię i namierzaja sygnał jak wychodzisz... potem wieczorkiem poprostu sobie wsiada i jedzie z nowym dorobionym kluczykiem w ręku

 

Dobry jest pstryczek z odcieciem bo nie ma opcji -trzeba go znaleść i to do dzis dzień jest jednym z najlepszych zabezpieczeń. Ale musi być zrobione z głową- bez jakis diodek sygnalizyjacych bo po kablu od diody dojda do pstryczka-złączą kable i tada - pstryczek został rozbrojony.

 

Ale im więcej zabezpieczeń tym lepiej. Ja mam full zestaw- a całkowity koszt wszystkiego to . 300zł beerlock, 200zł pstryczek, 200zł alarm z czujnikiem ruchu, 0zł wywalenie zamków, i 30 zł stara nokia na kablu cały czas podpieta pod ładowanie. 700zł a śpię spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
300zł bear lock? to jakiś z biedronki? ;) za swój płaciłem jakieś 900 zł dwa lata temu (automat)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam znac znajomym i sam bede sie rozglądać za fura. Ogólnie popatrz na parkingach niedaleko miejsca skąd była ukradziona. Ostatnio było na forum ze komuś ukradli i znalazł pare ulic dalej i policja złapała ludzi na gorącym uczynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zł bear lock? to jakiś z biedronki? ;) za swój płaciłem jakieś 900 zł dwa lata temu (automat)...

 

Sasiad pracuje w fabryce berlocka w Luboniu na ulicy Przemysłowej :) dementuje , nie jest kradziona... mają znizki dla pracownikow ,a montuje mi w zamian za pizze :)

 

generalnie jak są chetni na blokady z Poznania i okolic to zapraszam za 350zł :) (50zł biorę dla siebie :8) )

 

tak czy siak w przypadku berlocka najnowszego typu do e90 to do manuala jest bardzo dobra, do automata to totalne dno :roll:wiem bo sam obie widziałem , a i sasiad mi powiedział ,ze na te do mojej 335d to szkoda kasy :) oczywiscie mówie o tych bez szpikulca tylko na wciskany guzik. ten najnowszy typ... blokade do automata rozwalisz śrubowkretem, tę do manuala łom nie da rady a o jakis tam azotach to mozna zapomnieć... Tak czy siak tycko umiejetnosci i wytrych i każdy berlock czy zeder wysiada :cry:

Edytowane przez alduwiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zł bear lock? to jakiś z biedronki? ;) za swój płaciłem jakieś 900 zł dwa lata temu (automat)...

 

Sasiad pracuje w fabryce berlocka w Luboniu na ulicy Przemysłowej :) dementuje , nie jest kradziona... maja znizki dla pracownikow a montuje mi w zamian za pizze :)

aaa to inna rozmowa. W takiej sytuacji to bym sobie nawet popielniczkę na bearlocka zrobił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zł bear lock? to jakiś z biedronki? ;) za swój płaciłem jakieś 900 zł dwa lata temu (automat)...

ja również w tamtym roku za beara dałem 800 zł plus zeder na kolumne 1300 zł.

 

 

I to i to jest do obejscia w 2 min łącznie dla kogoś kto umie uzyc wytrychu... Przykro mi :cry: Weź sobie wymontuj zamki z drzwi i klapy bagaja. wstawisz zaslepkę jak z drzwi od strony pasażera i auto wyglada jak nie naruszone-koszt praktycznie zero zł (jak ci siądzie akumulator to wybijasz szybe-lepsze to niz brak auta-lecz do zera ci nigdy akus nie wysiądzie, więc ryzyko takiego problemu jest bardzo małe )

Do tego odciecie zaplonu, ale nie standartowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zł bear lock? to jakiś z biedronki? ;) za swój płaciłem jakieś 900 zł dwa lata temu (automat)...

 

Sasiad pracuje w fabryce berlocka w Luboniu na ulicy Przemysłowej :) dementuje , nie jest kradziona... mają znizki dla pracownikow ,a montuje mi w zamian za pizze :)

 

generalnie jak są chetni na blokady z Poznania i okolic to zapraszam za 350zł :) (50zł biorę dla siebie-przepraszam jom poznaniak teeej )

 

tak czy siak w przypadku berlocka najnowszego typu do e90 to do manuala jest bardzo dobra, do automata to totalne dno :roll:wiem bo sam obie widziałem , a i sasiad mi powiedział ,ze na te do mojej 335d to szkoda kasy :) oczywiscie mówie o tych bez szpikulca tylko na wciskany guzik. ten najnowszy typ... blokade do automata rozwalisz śrubowkretem, tę do manuala łom nie da rady a o jakis tam azotach to mozna zapomnieć... Tak czy siak tycko umiejetnosci i wytrych i każdy berlock czy zeder wysiada :cry:

 

Bearlock w skrzyni manualnej jest raczej jednym z gorszych zabezpieczeń. Z doświadczenia osobistego - złodziej otworzył maskę i za pomocą linek wbij drugi bieg (uratowało mnie tylko to, że ktoś go spłoszył i nie zdążył odjechać). Działo się to w Golfie V, ale przypuszczam, że w BMW również można od strony silnika wbić żądany bieg.

Edytowane przez N4S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zł bear lock? to jakiś z biedronki? ;) za swój płaciłem jakieś 900 zł dwa lata temu (automat)...

 

Sasiad pracuje w fabryce berlocka w Luboniu na ulicy Przemysłowej :) dementuje , nie jest kradziona... mają znizki dla pracownikow ,a montuje mi w zamian za pizze :)

 

generalnie jak są chetni na blokady z Poznania i okolic to zapraszam za 350zł :) (50zł biorę dla siebie-przepraszam jom poznaniak teeej )

 

tak czy siak w przypadku berlocka najnowszego typu do e90 to do manuala jest bardzo dobra, do automata to totalne dno :roll:wiem bo sam obie widziałem , a i sasiad mi powiedział ,ze na te do mojej 335d to szkoda kasy :) oczywiscie mówie o tych bez szpikulca tylko na wciskany guzik. ten najnowszy typ... blokade do automata rozwalisz śrubowkretem, tę do manuala łom nie da rady a o jakis tam azotach to mozna zapomnieć... Tak czy siak tycko umiejetnosci i wytrych i każdy berlock czy zeder wysiada :cry:

 

Bearlock w skrzyni manualnej jest raczej jednym z gorszych zabezpieczeń. Z doświadczenia osobistego - złodziej otworzył maskę i za pomocą linek wbij drugi bieg (uratowało mnie tylko to, że ktoś go spłoszył i nie zdążył odjechać). Działo się to w Golfie, ale przypuszczam, że w BWM również można od strony silnika wbić żądany bieg.

 

tego nie wiem- moje opinie tyczą się mechanizmu i jego wytrzymałości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys kolega z forum pisal, ze po kradziezy jego auta, znalazl szczatki bear locka na parkingu - schlodzony i rozwalony mlotkiem.

 

 

W e90 automat wystarczy wielki śrubowkręt, a do mauala żaden azot czy łom nie wystarczy (tak mi sie wydaje). Za to wytrych i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zł bear lock? to jakiś z biedronki? ;) za swój płaciłem jakieś 900 zł dwa lata temu (automat)...

ja również w tamtym roku za beara dałem 800 zł plus zeder na kolumne 1300 zł.

 

 

I to i to jest do obejscia w 2 min łącznie dla kogoś kto umie uzyc wytrychu... Przykro mi :cry: Weź sobie wymontuj zamki z drzwi i klapy bagaja. wstawisz zaslepkę jak z drzwi od strony pasażera i auto wyglada jak nie naruszone-koszt praktycznie zero zł (jak ci siądzie akumulator to wybijasz szybe-lepsze to niz brak auta-lecz do zera ci nigdy akus nie wysiądzie, więc ryzyko takiego problemu jest bardzo małe )

Do tego odciecie zaplonu, ale nie standartowe

 

Panowie a gdzie i za ile mogę kupić takie zaslepki do klamek i bagażnika?

Zrobiłem już na pstryczek odcięcie ale jeszcze tzw twierdza by się przydała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chodzi o zaslepki , tylko zlikwidowanie zamków. Nie ma zamku-nie ma jak otworzyc drzwi. Szyby Ci nie wybija pod oknami, chyba,że auto gdzies na uboczu zostawisz- ale z tego co wiem to odpuszczają bo za duzy przypał jechać bez szyby

 

co do Zaslepek to poszukaj moze na szrocie będzie w klamkę, a do bagaja trzeba bedzie coś zakombinować-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.