Skocz do zawartości

E39 525iA WBADT41020GY20292 Radom


Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie robiliśmy tego. Aczkolwiek kolega nie przywiązuje większej wagi do przebiegu auta. Sam jeździ 528 z 400 tys na blacie i jest ok...

Ja zawsze dzwonię do szczecińskiego serwisu BMW, podaję VIN i nigdy nie mam problemu z odczytaniem kilku ostatnich wpisów.. ;) Jutro to zrobię jeszcze.

 

Dwóch forumowiczów z Radomia twierdzi, że ogląda auta które tam sprowadzają i niby są dobre a sam komis cieszy się dobrą opinią. Ile w tym prawdy to nie wiem.

Auto zostanie kupione bez specjalnych ceregieli typu, szczegółowe sprawdzanie. Głowy nie dam bo mam jedną, ale rękę mogę poświęcić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamierzacie lecieć ze Szczecina do Radomia w ciemno to od razu mogę Ci powiedzieć, że szkoda kasy na taką zabawę, tym bardziej jeśli koleś nie wie, nie zna się, nie pamięta, albo zjęć KS nie może zrobić bo 3minuty temu kamera w telefonie mu siadła.

Dostałeś chociaż foty z KS i dzwoniłeś do serwisu?

 

Dobrze prawisz mad. Mam do Radomia rzut beretem i stwierdzam, że nie ma sensu tam jeździć, a ze Szczecina to już na pewno :mad2: bliżej macie do Niemiec chłopaki. Nie tak dawno oglądaliśmy parę sztuk E39 w Radomiu, na zdjęciach przepiękne, wylizane do sprzedaży i co najlepsze przykryte prześcieradłem w stodole :mrgreen: Na oko piękne auta a w rzeczywistości totalny śmietnik. Handlarze wiedzą jak Cię podejść, co mówić itd. Jeszcze w żywe oczy kłamią sk..syny.

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast lecieć 600km warto skorzystać z takiej opcji http://www.bezwypadkowy.net/forum/50-pomoc-przy-ogldzinach-pojazdu/47275-inspekcja-mazowieckie-radom-warszawa "Poszerzenie gamy diagnostyki BMW do 2008"

Namieszałeś w mojej głowie

Jednym gestem, jednym słowem

Nie musisz przynosić mi fiołków i bzów,

Wystarczy mi, ŻE JEŹDZISZ BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet dobrze że jadą obejrzeć na miejscu, byleby to były profesjonalne oględziny.

Posiadam wiedzę jakie auta sprowadzają, więc zawsze proponuję kintakt z serwisami z KS, jak oczywiście istnieje. To że każde ich auto jest kombinowane, to pewne. Ale i takie auta mają swoich fanów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.