Skocz do zawartości

hak holowniczy do f10 mpakiet i bezdotykowy bagażnik


michals600

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, możecie polecić jakieś miejsce w Łodzi lub okolicach, gdzie można dołożyć hak do f10 (poza ASO)? mam wersję z mpakietem i bezdotykowym otwieraniem bagażnika - to chyba może mieć jakieś znaczenie. Macie doświadczenia z tego typu "projektem"?:)

Dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabiałem temat i z racji gwarancji zostało mi ASO, gdzie impreza kosztowałaby mnie ponad 10.150 PLN, więc odpuściłem i za niewiele więcej postanowiłem zostawić w rodzinie dodatkowy samochód z hakiem :) I to była wersja haka BMW Westfalia do F10 z ręcznym montażem kuli!

Ale uwaga - zależy co chcesz ciągnąć, ale należy zmienić wentylator z przodu i coś tam jeszcze (sprawdź w ASO) - wiem, że warto to zrobić - nie będzie się tak grzał. Nie wiem jak z automatem - chyba też jest lepiej chłodzony przy fabrycznej wersji z hakiem, ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, u mnie po gwarancji, wiec chce to zrobic poza aso. to co piszesz musieli wymyslec spece z aso bmw wlasnie;) koles (nie aso) za montaz haka porzadnego thule zawolal mi na gotowo z wiazka ponizej 2 tys pln. robilem juz u niego kiedys hak (pelne pro i bylem zadowolony) ale tamten wozek nie mial takiego diwajsu jak dostep bezdotykowy. to mnie zastanawia czy nie ma jakies kolizji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Informacyjnie: zakończyłem temat haka. W aso koszt 8 tysięcy, albo 11 jeśli elektryczny. Założyłem poza ASO - w Łodzi w firmie na Ogrodowej 6 (mazico się nazywa) - mieli dobre opinie. Na gotowo (z modułem) dałem poniżej 1400 pln brutto.

Ponoć to czwarta sztuka f10 do której zakładali hak. Hak demontowalny, wpinany od dołu - polski producent auto-hak - po zdjęciu haka nic nie widać. Nie koliduje ani ze zderzakiem z mpakietu ani z bezdotykowym dostępem, wszystko działa jak trzeba. Zderzak musieli podciąć od dołu, ale widać to dopiero po schyleniu się pod auto.

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Aby nie zakladac nowego tematu, napisze tutaj, gdyz mam i M-pakiet i bezdotykowy bagaznik. Ale w F11.

 

Potrzebuje dolozyc hak - jesli to ma jakies znaczenie, to jedyna rzecz, jaka bylaby wozona na haku, to 2 rowery.

Moze wystarczy po prostu zwykly hak, z odpinana kula, bez zadnych modulow, wiazek, programowan?

 

Poprosze o Wasza opinie.

Jadę wolniej ale na 20-tkach.

Fan Mercedes z dwoma BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież do bagażnika rowerowego musisz mieć światła, itd, więc moduł jest Must Have.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły hak zdejmowany zakładasz o miejscowego magika, hak będzie z standardowym gniazdem pod oświetlenie przyczepy. Kupujesz wybrany przez siebie uchwyt na hak z oświetleniem i tyle. Na pewno wyjdzie cie to taniej niż ori rozwiązanie. Chyba że bardzo chcesz mieć składany elektryczny ale to pewnie kosmos cenowy.

 

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Podepnę się pod temat haka.

Znalazłem cos takiego: http://allegro.pl/oryginalny-nowy-hak-holowniczy-bmw-5-f10-f11-i6020013112.html#thumb/1

oraz: http://allegro.pl/bmw-5-f11-doposazenie-haka-holowniczego-modul-i5994878955.html

 

Czy do montażu haka potrzebne jest coś jeszcze?

 

Pozdrawiam

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.