Skocz do zawartości

Downpipe do 330D LCI (N57) ZE DARMO (za uzyczenie dpf)


lukigondi

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie mogę kopić downpipe do N57?

 

Sprawdziłem allegro, ebay.co.uk, ebay.de....

 

Jest dużo downpipes ale wszystkie do M57. Na nie których aukcjach piszą 330D LCI, a później M57 only.

 

jedynie znalazłem 1 firmę, ale sprzedają w zestawie z remapem i do tego cena kosmos.

 

https://ecotune-scotland.co.uk/product/e9x-dpf-off-kit

Edytowane przez lukigondi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego względu ze mieszkam w UK ciężko mi udostępnić mój DPF.

 

 

Rozmawiałem z RMmotors i negocjowalem znizke dla osoby ktora udpstepni dpf.

 

RMmotors zgodzil się zrobić downpipe za DARMO osobie która udostępni dpf do N57

 

 

pozdrawiam

lukasz

Edytowane przez lukigondi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, że nie mają wzorów. Jakoś super skomplikowane to też nie jest. Najlepiej przejedź sie do nich i na miejscu niech sobie ogarną o ile masz nie za daleko

 

 

Dziwne, ale nie maja.

Pewnie nikt nie pytał to nie robili.

Mnie zależny na downpipe wiec ich pytałem kilka razy.

Jak ktoś udostępni Dpf, zrobią szablon i mogą sprzedawać :cool2:

Kształt prosty, ale bez orginalengo dpf (albo auta) nie mogą tego zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego względu ze mieszkam w UK ciężko mi udostępnić mój DPF.

 

 

Rozmawiałem z RMmotors i negocjowalem znizke dla osoby ktora udpstepni dpf.

 

RMmotors zgodzil się zrobić downpipe za DARMO osobie która udostępni dpf do N57

 

 

pozdrawiam

lukasz

 

Pomogl bym ale do olsztyna nie mam blisko...A tak na marginesie wyjaśnijcie laikowi...co daje Downpipe? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nownpipe sam w sobie nic, ogolnie jest to zastąpienie katalizatora/dpf'u zwykłą rurą o zwiększonej średnicy. W połączeniu np z chipem, intercoolerem i wydechem można dzieki temu mieć troche więcej mocy w aucie. Główną zasadą tego jest umożliwienie silnikowi lepszego oddawania spalin. Ja u siebie od wakacji zamierzam sie zabrac za IC, turbo, wydech i wlasnie wywalic katalizator i wsadzić downpipe. da mi to ok 230-240km zamiast fabrycznych 160. koszt całej zabawy to jakieś 3-4tyś. Downpipe daje Ci też to, że dużo bardziej słychać turbine i auto troche bardziej ma basowy dźwięk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nownpipe sam w sobie nic, ogolnie jest to zastąpienie katalizatora/dpf'u zwykłą rurą o zwiększonej średnicy. W połączeniu np z chipem, intercoolerem i wydechem można dzieki temu mieć troche więcej mocy w aucie. Główną zasadą tego jest umożliwienie silnikowi lepszego oddawania spalin. Ja u siebie od wakacji zamierzam sie zabrac za IC, turbo, wydech i wlasnie wywalic katalizator i wsadzić downpipe. da mi to ok 230-240km zamiast fabrycznych 160. koszt całej zabawy to jakieś 3-4tyś. Downpipe daje Ci też to, że dużo bardziej słychać turbine i auto troche bardziej ma basowy dźwięk.

Moze mam glupie podejscie ale czy skoro jest za malo mocy nie lepiej poszukac auta, ktore oferuje taka moc? Np. 330d?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie bo to wiąże sie z kupieniem nowego auta czyli +15tys albo i lepiej gdzie nie mam pewności czy auto ma ori przebieg jak było serwisowane itp. Tez cenie sobie bezowe wnętrze wiec nie zawsze sie znajdzie to co ja bym chciał. Swojego mam od nowości i wiem co było w nim robione i jaka jest jego historia, większość ludzi z F forum ma auto z drugiej ręki i tutaj juz nie zawsze wiesz na 100% jakie były przygody. Gdyby było to takie proste sprzedać mojego za 30-35 dołożyć 15 i kupić 30d albo 30i to bym to zrobił ale najbardziej sie obawiam historii auta. Tez Kubie grzebać przy autach wiec dla mnie to raczej przyjemność niż udręka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nownpipe sam w sobie nic, ogolnie jest to zastąpienie katalizatora/dpf'u zwykłą rurą o zwiększonej średnicy. W połączeniu np z chipem, intercoolerem i wydechem można dzieki temu mieć troche więcej mocy w aucie. Główną zasadą tego jest umożliwienie silnikowi lepszego oddawania spalin. Ja u siebie od wakacji zamierzam sie zabrac za IC, turbo, wydech i wlasnie wywalic katalizator i wsadzić downpipe. da mi to ok 230-240km zamiast fabrycznych 160. koszt całej zabawy to jakieś 3-4tyś. Downpipe daje Ci też to, że dużo bardziej słychać turbine i auto troche bardziej ma basowy dźwięk.

Moze mam glupie podejscie ale czy skoro jest za malo mocy nie lepiej poszukac auta, ktore oferuje taka moc? Np. 330d?

 

 

Właśnie mam 330d :roll:

Nie wiem czy E93 wychodziły 335D, na pewno nie w UK

 

Nie dawno kupiłem auto.

Gdy kupowałem to właśnie z myślą o tuningu, takie było założenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja będę robił DP pod turbo z N57 ale do e81 n47 . Czy w UK nie ma możliwości wytoczenia flanszy pod turbo reszta to już gotowe elementy do pospawania. :D

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przedstawiam zdjęcia wytoczonego początku downpipe do silnika N57 LCI pod turbinę GTB2260V - reszta tak jak pisałem jest do ogarnięcia :cool2:

http://s2.ifotos.pl/img/IMG6772JP_wspenss.jpg

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.