Skocz do zawartości

E61 nie działa kompresor od tylnego zawieszenia


DejvvE46Coupe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio pojawił się problem z kompresorem w E61, który dopompowuje tylne zawieszenie np. kiedy coś załadujemy aby auto nie było siadnięte na tzw "glebie"

Zawsze działal rano przy odpaleniu auta dopompował to co stracił lub przy załadowaniu bagażu. Teraz niestety nic a nic, z dnia na dzień brakuje powietrza a auto coraz bardziej siada.

Najlepsze jest to że po podpięciu pod Inpe i ustawianiu wysokości tyłu, kompresor się włącza i normalnie pompuje tyle ile sobie ustawimy.

Ma ktoś pomysł na tę usterkę ?

z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam podepnę się pod temat.

Wczoraj pierwszy raz od ponad dwóch tygodni uruchomiłem auto i po przejechaniu około 300km zauważyłem że nie działa kompresor zawieszenia. Wcześniej jak załączyłem auto słychać było co jakiś czas ja dopompowuje . Na wyświetlaczu nie pokazuje żadnych błędów nie widzę aby też się coś obniżył ale nie daje mi to spokoju.Czy jest możliwość aby padł jakiś bezpiecznik podepnijcie jakieś linki gdzie mogę szukać informacji jak mogę go na szybko zdiagnozować. Dodam że przejechałem w sumie z 800km i jest ok jedynie nie dopompowuje.Niestety korzystam z komputera gościnnie stąd ta prośba o linki.Czyżby moja majówka się nie udałą z powodu kompresora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podepnę się pod temat.

Wczoraj pierwszy raz od ponad dwóch tygodni uruchomiłem auto i po przejechaniu około 300km zauważyłem że nie działa kompresor zawieszenia. Wcześniej jak załączyłem auto słychać było co jakiś czas ja dopompowuje . Na wyświetlaczu nie pokazuje żadnych błędów nie widzę aby też się coś obniżył ale nie daje mi to spokoju.Czy jest możliwość aby padł jakiś bezpiecznik podepnijcie jakieś linki gdzie mogę szukać informacji jak mogę go na szybko zdiagnozować. Dodam że przejechałem w sumie z 800km i jest ok jedynie nie dopompowuje.Niestety korzystam z komputera gościnnie stąd ta prośba o linki.Czyżby moja majówka się nie udałą z powodu kompresora?

 

To ze nie dopompowuje to raczej zaleta, mówisz ze stoi ok, nie ma błędów wiec nie szukaj na siłę problemów, zajmij sie majówką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.