Skocz do zawartości

kupno e 92 330 Xi


donkubik330xi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

Przymierzam się do kupna bmw e92 330xi z przebiegiem 150 000 samochód po dużym serwisie łącznie z wymianą łańcuszka . Dodam również że zamierzam kupić auto w Swajcarii gdzie można maksymalnie poruszać się z prędkością 120km/h po autostradach. Auto jest z 2007 roku wersja model 2008. Samochód do końca serwisowany w salonie BMW.

Proszę o opinie tego modelu najczęstrze usterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie ogłoszenia co do roczników, a to ogłoszenie jest od jakiegoś cwaniaka z Turcji, gość się nazywa "Burak Coban" - oni tam noszą takie osobliwe imiona. Zalecam wzmożoną czujność.

ciekawe co znaczy jego imię :norty:

BMW ----> Bandżo Może Wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie ogłoszenia co do roczników, a to ogłoszenie jest od jakiegoś cwaniaka z Turcji, gość się nazywa "Burak Coban" - oni tam noszą takie osobliwe imiona. Zalecam wzmożoną czujność.

Dokładnie. Burak rzucił mi się w oczy od razu jak otwarłem ogłoszenie. ja bym odpuścił. Przerabiałem już kiedyś taki temat. Ciekawe czy sprzedaje na siebie czy tylko pośredniczy. Zastanawiające jest to, że tego typu osoby prawie zawsze mają bardzo atrakcyjne auta na tle konkurencji, które działają jak haczyk.

Jeżeli chodzi o samo auto, to silnik i napęd na plus.Warto poszukać, ale IMO z innego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowo się uśmiałem nie prosiłem o prywatne filozofie jak ktoś się nazywa.

Chciałem uzyskać opinię na temat silnika 3 litrowego z napędem na 4 koła .

Przypuszczałem że otrzymam dość profesjonalną odpowiedź.

Odpowiedz była fachowa na temat faceta który sprzedaje.

Nie pozostaje stwierdzić mi nic innego jak to że przed zarejestrowaniem się na forum niektórzy powinni przejść wnikliwe psychotesty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast niektórzy powinni zaznajomić się z opcją "szukaj" i ogólnie z wyszukiwarką google :roll: . Mimo wszystko, życzę powodzenia w uzyskiwaniu odpowiedzi na pytanie, które padło i znalazło swoją odpowiedź na tym forum pewnie jakieś... 500 razy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast niektórzy powinni zaznajomić się z opcją "szukaj" i ogólnie z wyszukiwarką google :roll: . Mimo wszystko, życzę powodzenia w uzyskiwaniu odpowiedzi na pytanie, które padło i znalazło swoją odpowiedź na tym forum pewnie jakieś... 500 razy?

 

http://http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_Ibx0oFIk6t44xNd5pBC0KVQPc9ZUlKBq.jpg

 

nie bądźmy upierdliwi jest opcja szukaj zgadza się, ale czasami można zacząć temat na nowo bo przecież pojawili się nowi użytkownicy i nowe opinie.

 

Ja osobiście mam 3.0 w wersji 218km Automat z X.

Niestety bardzo krótko użytkuje swoje auto. Ciężko mi się wypowiedzieć na razie jestem zachwycony wszystko czego oczekiwałem jest :D może by się przydało parę km więcej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nowi użytkownicy, nowe opinie. Ba! Twórcze opinie, które na pewno mnóstwo nowego wnoszą,

 

Niestety bardzo krótko użytkuje swoje auto. Ciężko mi się wypowiedzieć(...)

 

mnóstwo teorii popartych testami i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nowi użytkownicy, nowe opinie. Ba! Twórcze opinie, które na pewno mnóstwo nowego wnoszą,

 

Niestety bardzo krótko użytkuje swoje auto. Ciężko mi się wypowiedzieć(...)

 

mnóstwo teorii popartych testami i tak dalej.

 

nie wypowiadałem się czy jest dobre czy nie tylko od razu napisałem, że nie jestem w stanie tego stwierdzić, co nie znaczy że ktoś może coś wnieść nowego :)

Od kiedy pojawił się ten temat to czekam aż ktoś napisze coś sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowo się uśmiałem nie prosiłem o prywatne filozofie jak ktoś się nazywa.

Chciałem uzyskać opinię na temat silnika 3 litrowego z napędem na 4 koła

To trzeba było zatytułować wątek "opinie na temat e92 330xi", a nie wklejać wątpliwe ogłoszenie konkretnego egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.