Skocz do zawartości

Czerwona Kontrolka Elektrycznej Blokady Kierownicy


mati15101993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Chciałbym zapytać z czym mam do czynienia i czy ktoś juz spotkał sie z czymś takim ? Ile kosztuje wymiana tego a ile osuwania przez komputer bo obiło mi sie o uszy że można zrobić to komputerowo i chciałbym sie dowiedzieć w jakiej cenie to wszystko sie znajduje. Ruszanie kierownicą itd nic juz nie daje. Samochód działa i normalnie jeździ ale wolał bym to miec zrobiona.

 

PS:

Chodzi o samochód BMW E90 seria 3 2008r

 

Serdecznie pozdrawiam i z Góry dziękuje za wszelkie pomocne informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz tego wymieniać, wystarczy dobrze pokodowac. Myślę ze więcej jak stowke nie powinieneś zapłacić (oczywiście poza ASO)
http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to u siebie ostatnio tylko mi się jakiś czas paliła żółta kontrolka, aż zmieniła się w czerwoną i zablokowało kompletnie kierownicę... problem z żółtą kontrolką zaczął się przez rozładowany akumulator, po zmianie akumulatora nie wykasowałem błędu no i to był mój błąd.. ;)

Mój znajomy elektryk podjechał z kompem, trwało to może 4-5 minut i błąd był skasowany i kierownica odblokowana, kosztowało mnie to 50 zł :)

 

Niestety czasem komputerem nie da się skasować błędu i odblokować kierownicy, wtedy zostaje tylko naprawa mechaniczna elektrycznej blokady kolumny kierowniczej, a to już większy koszt niestety..

 

Miejmy nadzieję że skoro u Ciebie nie doszło jeszcze do zablokowania kierownicy to uda się błąd wykasować (sprawdź koniecznie akumulator!) i problem nie wróci.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się zapaliła czerwona kontrolka to w ASO w Krakowie (Dobrzański) za samą diagnozę krzyknęli 470 zł :duh: kasowanie (wgranie nowego softu już nie pamiętam ale chyba 740 zł) jeżeli to by nie pomogło to wymiana kolumny za ok 2000 zł. Na Balickiej wgrali mi nowy soft za 500 (może potrzebnie może nie nie wiem) ale jest spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.