Skocz do zawartości

BMW E34 5XX Włącznik oświetlenia wnętrza za pomocą klamki


Carvie89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pewnie wielu z Was ma taki bajer w samochodzie, że gdy zamykamy auto i następnie pociągamy za klamkę kierowcy włącza się nam podświetlenie wnętrza. Bardzo przydatny bajer. W 3,5 to mam, znajomy ma to w swoim tds i mam wrażenie, że z racji opcji wyposażenia powinno to być również w moim 2.0, ale niestety albo nie ma albo nie działa. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak wygląda i gdzie jest to ustrojstwo które to załącza?

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak delikatnie uchylasz klamkę to powinieneś słyszeć kliknięcie krańcówki.Może jest uszkodzona albo zacięta.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sęk w tym, że nie słychać zupełnie nic ani w mojej bordowej ani w tds kumpla a działa. Która to krańcówka? raczej na pewno jest to coś dodatkowego, nikt nie wie jak to wygląda?

Rafał z pilota to i ja tak mam, że sie świeci, a podświetlenie po klamce jest fajne bo jak zamkniesz auto i nie jesteś pewnien czy klucze zostawiłes koło lewarka np to pyk za klamke podświetla Ci bez otwierania auta i wszystko wiesz. taki po prostu fajny bajer.

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Do zamka dochodzą 3 wtyczki dwupinowe.Są tam mikroprzełaczniki.Niestety nie jestem w stanie Ci powiedzieć która wtyczka jest odpowiedzialną za oświetlenie.Musisz zdjąć tapicerkę drzwi odłączyć wtyczki i sprawdzić przy klamce która para styków się zewrze lub rozłączy ciągnąc za klamkę.Jak tu jest ok to raczej coś z modułem komfortu.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.