Skocz do zawartości

BMW e92 gdzie pod kompa Wawa


Dallas123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W ostatni weekend robiłem dłuższą trasę (ok. 400km). Pod koniec trasy zapaliła mi się na desce żólta kontrolka silnika.

E92 320. Cały bak miałem zatankowany paliwem z jednego tankowania ze statoil.

 

Rozumiem, że żeby dowiedzieć się co dokładnie boli mój samochód muszę się pewnie podpiąć pod kompa.

 

Pytanie gdzie w Warszawie mogę w rozsądnych pieniądzach to zrobić? W inchcape krzyczą 520zł brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W ostatni weekend robiłem dłuższą trasę (ok. 400km). Pod koniec trasy zapaliła mi się na desce żólta kontrolka silnika.

E92 320. Cały bak miałem zatankowany paliwem z jednego tankowania ze statoil.

 

Rozumiem, że żeby dowiedzieć się co dokładnie boli mój samochód muszę się pewnie podpiąć pod kompa.

 

Pytanie gdzie w Warszawie mogę w rozsądnych pieniądzach to zrobić? W inchcape krzyczą 520zł brutto.

 

Odezwij się do kolegi PRMAX.http://www.bmw-klub.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=24826

Profesjonalne podejście i znajomość BMW jak mało kto !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za namiary. Będę się kontaktował.

 

Autko się chyba wystraszyło badania bo jak przez ostatnie 3 dni lapmpka ciągle się paliła tak po tym jak napisałem posta na forum, wsiadłem i nagle kontrolka zgasła i na razie się nie pojawia.

 

Ale i tak będę chciał wpiąć i sprawdzić co to mogło być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety powrócił temat z żółtą kontrolką więc ponawiam pytanie - gdzie na terenie Warszawy mogę podpiąć się pod kompa żeby zdiagnozować o co kaman?

 

Chciałem odezwać się do kolegi PRMAX ale raz że nie mogę się skontaktować a dwa, że widzę na stronie, że kolega jest z "05-152 Cybulice Małe" - to baaardzo daleko ode mnie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.