Skocz do zawartości

E39 problem z abs


Norbi12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pokazao mi na kompie ze do wymiany prawy tyl czujnik abs, kupilem z delphi zalozylem go i zniknely kontrolki od abs i kontroli trakcji, kiedy hamuje pedal hamulca jest jakis dziwny, drzy i slychac hamulce jak piszcza, po jakims czasie kontrolki sie zapalaja na nowo i pedal hamulca chodzi normalnie. Jak zgasze silnik i zostawie go na chwile i odpale to kontrolki znikaja i tak w kolko. O co chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na temat tego hamulca? Jak dziala asc i abs i pedal hamulca strasznie dziwnie chodzi. Podskakuje jakos

Powiem ci tak będzie to śmieszne wymieniłem kiedyś czujnik w tylnym lewym kole na zamiennik ponieważ przestał działać licznik itd wiesz jaki był efekt po ruszeniu moje e39 zaczęło samo przyspieszać tak jak by ktoś cegłę położył na gazie powodem był ten nieszczęsny czujnik kupiłem nowy u Fusa i wszystko wróciło do normy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kosztują 300 bo ATE kosztuje 247zl plus rabat jest na stronie jak polubisz na fb 2 albo 3 procent. Chcesz kleic to na uzyskach możesz ale w sumie możesz wyjść w plecy i na marne kasa nie do odzyskania nerwy i niesprawny hamulec przez który możesz komuś skasować tył bo ci 200zl było szkoda. A mój czujnik jak, się uszkodził baaardzo wydłużał drogę hamowania bo działał ABS bez potrzeby. Zrobisz jak uważasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie chce się wtracac bo to Twoje pieniądze ale mogą być wydane na marne jeśli chcesz autem dłużej pojeździć. Nie dość ze narobić sobie kupę roboty to może się okazać że po kilku miesiącach jak będziesz miał pecha taki używany czujnik znowu się uszkodzi. Niestety jeśli jest to oryginał od nowości to może długo nie pojeździć dlatego takie rzeczy niestety trzeba kupować nowe. Zamienniki tanie nie działają a szkoda bo cena jest kilka razy niższa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.