Skocz do zawartości

BOX - podniesienie mocy 428i


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja uważam podobnie. Szukam docelowo 335 lub 340 narazie trafiła mi sie ładna 320i, ale troche to słabe, dlatego chciałem cos poprawic tymczasowo. Wczesnij miałem przez chwile 328i f30 ze stozkiem i poprawionym wydechem- niby razem 260KM. Nie mierzyłem na hamowni wiec nie potwierdzam, ale fakt ze jeździło bardzo przyjemnie.


Pytam o różne rozwiązania bo nie jestem expertem, ale dziwi mnie po co ładować duzo kasy w poprawę osiągów 320 czy 328, jesli mozna poprostu zmienic auto na mocniejsze seryjnie, co wg mnie jest zawsze lepszym rozwiązaniem, bo nie po to firmy takie jak BMW wydają mln euro na badania i rozwój żeby pozniej jakas firma "garażowa" musiała poprawiać ich samochody:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pytam o różne rozwiązania bo nie jestem expertem, ale dziwi mnie po co ładować duzo kasy w poprawę osiągów 320 czy 328, jesli mozna poprostu zmienic auto na mocniejsze seryjnie, co wg mnie jest zawsze lepszym rozwiązaniem, bo nie po to firmy takie jak BMW wydają mln euro na badania i rozwój żeby pozniej jakas firma "garażowa" musiała poprawiać ich samochody:)

 

Słusznie piszesz. Zatem nie szukaj 340i tylko M3.

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliśmy się. Miałem na myśli wkładanie przesadnie dużej kasy w konkretny egzemplarz, a nie zeby w ogóle nie poprawiać auta.


Randall sam pisałeś że znaczek firmowy nie jest wart pieniędzy jakie za niego chcą.

A tak nawiasem mówiąc Randall twoja f30 jest bardzo hmm "gustowna" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

http://powerchip.vtechtuning.eu/index.php?route=product/product&path=7_640_792&product_id=3


A co powiecie o tym boxie ? 1000 zł to nie duzo myślę czy do głupot nie kupić i nie przetestować? Miał ktoś testował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie 1200 zl chip a 250 tyś faktycznie podobna cena że też nie pomyślałem. Mam zamiar przerwać leasing ale dopiero mogę za rok i chce kupić m2 ale na te chwile chciałem coś ulepszyć.


Twoja odpowiedź jest coś w tym stylu.

Pytanie: Czy polecacie Giżycko na szybki wypad samochodem ??

Odpowiedź: Jedź do Australia samolotem pewniejsza pogoda!



A i najlepsze jest to że sam używałeś BOX-a w 328i

Po co dokupowałeś dodatki do swojego samochodu stylizujące na wersje M?? skoro mogłeś kupić m3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij ten kijek, bo Ci przeszkodzi przy siadaniu ;)


Jak słusznie zauważyłeś miałem 328i i box. Później zakupiłem 335i (ogólnie polecam kierunek zmian R4 => R6). M3 też bym chciał, ale trochę się boję ;)


Niesłusznie: nie mam dokupionych dodatków stylizujących auto na wersję M. M Performance to nie prawdziwe M :)

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po co ci m-peformance? Po to by żyło ci się lepiej proste. Tak samo po co ci był box żeby zaspokoić apetyt na daną chwile po czasie było mało kupiłeś 335i.


Dam sobie głowę uciąć że przed zakupem boxa jak głupi gogolowałeś jaki model kupić. Czyli co teraz każdy właściciel mający m3 m4 itp powinien szydzić z innych po co im chip po co im box lepiej kupić wersje M.



Twój wpis:


Plany na przyszłość:

- montaż dyskretnego CB i Yanosika

- touchpad do navi

- ramka LCI

- wydech (Performance albo MG, mało info nt. tego drugiego)

- troszkę więcej mocy :)

- być może naklejki Performance na progi



"troszkę więcej mocy :)"


Nie mów że zamierzasz zrobić chip lub boxa? nie lepiej kupić M??



PS: czy ty w swojej 335i zrobiłeś wydech z 4 końcówkami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby połowa M3/M4 jeździła pomodzona na 500+.

Nikt Ci nie da zapewnienia, że boxy są 100% niewykrywalne, ale znam przypadki, że takie samochody były naprawiane na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt ale dalej nie czaje czym się box od boxa różni v-tech śpiewa sobie 1500 zł a inna firma jak burger 2200zl.Chodzi o jakość wykonania płacenie za logo czy coś wiecej.Przydalaby się sonda jakąś statystyka jaki boży ktoś posiada bo co temat to różne opinie Chyab warto kupić jakiś najpopularniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.