Skocz do zawartości

Wydech koncowy w 320d


ZeHir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem.

Mam bmw w sedanie e46 320d z nie zaciekawie wygladajacym wydechem koncowym i chcialbym to zmienic ale po pomiarach wszystkie koncowki beda wystawaly po 15 cm z tylu. Dobrze wiecie jak to jest z tym wydechem na koncu. Troszke poczytalem i dowiedzialem sie ze trzeba by wymienic cala tą puszke z wbudowana dwururka (bo taka mnie interesuje) .

Obecnie mam zwykly ori z wspana dwururka ktora bardzo odstaje za auto.

Wiec tutaj leci pytanie do was jaki ten wydech mam kupic zeby ladnie wygladalo i oczywiscie pasowało do mojego modelu ,nie zalezy mi zeby byl sportowy i slychac ryk czy cos chce poprostu zeby ladnie wygladalo nie odstawalo metr za auto no i jakis z tanszej półki :)

 

może byc coś w tym stylu?

http://images43.fotosik.pl/206/c83e2a94b661abd8.jpg

 

 

 

Czekam na propozycje i serdeczenie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim mam co prawda pojedynczą końcówkę ale wystaje jakieś 5cm można kupić końcówkę która ma 12cm oryg. i ją przerobić znaczy sie troszkę skrócić oryginalną zagiętą, ucinasz zostawiasz max 2cm by móc przyspawać nową lub ja przykręcić robiąc swoje otwory w końcówce i tej resztce wystającego tłumika mogę ci podesłać foto jak u mnie to wygląda. zawsze możesz dopasować coś innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież metr nie odstaje myślisz że jak dasz inny wydech to nie będzie odstawać minimalnie ? Po to jest zakrzywiony żeby spaliny nie leciały na zderzak ...A morał tego ? chcesz uniknąć tego wydłużyć musisz tłumik

ja mam na wprost i jakoś zderzak jest czysty jeśli silnik jest zdrów to nie ma opcji o kopceniu a już o zakopceniu karoserii tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygięta fajka wygląda do kitu.

Ja mam u siebie REMUSA na dwururce, choć uważam że RM na cieńszej ściance wygląda dużo lepej.

Pełno jest o tym tematów, wiele osób przerabia.

Ori wydechu bym nie ruszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jak wyszło u mnie na styk chodz była bardzo długa http://www.fotosik.pl/u/skols003/zdjecie/1/album/1725460

ale ulter robi końcówki na zamowienie i nie płaci sie więcej tak ze podajesz wymiary i robią ci okolo tydzien , ja mam własnie z ultera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.