Skocz do zawartości

Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Co do najładniejszych aut zlotu:

1. E46 M3 kolegi Plastick

2. F80 M3 Manhart kolegi Maja22

3. E92 M3 SKII Dubai Police kolegi Waldemara.

 

Maja nie wiem czy wiesz ale Ty też coś wygrałeś a nie odebrałes ;).

Co do ludzi i bycia otwartym na ludzi do organizacji - jesteśmy BARDZO otwarci tylko jakos (delikatnie ujmując) lasu rąk nie było ;). Jak wiadomo organizator na zlocie pobawi się najmniej.

Z tego też powodu jednak było mniej atrakcji - na wszystko potrzeba ludzi.

 

Nie było wyjścia i trzeba było radzic sobie w takiej grupie jaka była.

Jeśli ktoś chce się zaangażować to czekam na wiadomości.

Co do dojazdu to będziemy myśleć - chęć zrobienia 1/4 i próby ogranicza nam możliwości wyboru obiektów.

Co do terminu - nie chcieliśmy robić w maju bo w maju zawsze był zlot w Toruniu. To w tym roku Toruniacy zrobili zlot w lipcu - jak na złość ;).

 

Wszystkie sugestie weźmiemy pod uwagę.

 

Wyniki 1/4:

http://www.bmw-klub.pl/wp-content/uploads/2015/07/1_4_mili_kwalifikacje.pdf

http://www.bmw-klub.pl/wp-content/uploads/2015/07/1_4_mili_finaly.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za wyniki, jak na diesla w ciężkiej budzie E60 wyszło całkiem nieźle :).

Jeszcze taka mała sugestia co do integracji w hotelu: szkoda że nie było żadnej muzyczki, jakbym wiedział że nie będzie na pewno wziął bym coś do grania, nie my napieprzało ale w tle mogłoby coś grać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

tomsiu1972 co konkretnie na torze trzeba przygotować lepiej?

Oczywiście nie wszystkie sugestie będziemy brali pod uwagę :evil: maja22 proszę o przeczytanie regulaminu forum, nie promujemy palenia gumy i na 100% nie będzie takiej konkurencji.

Szkoda, ze chętni do pomocy zgłosili się dzisiaj a nie przed zlotem. W tamtym roku było kilka osob z forum które pomagaly, w tym roku musialem to wszystko ustawiac sam, szukaliśmy samochodu z hakiem i tez nikt się nie zglosil i trzeba było zaplacic jakiemuś człowiekowi który wozil opony po lotnisku aby to wszystko ustawić. W sobote po zlocie tez wszystko musialem posprzatac sam, dobrze, ze tor był krotki to już o 20.30 wyjechałem z lotniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Miejsce dla dzieci miało być przy Bawarii bo takie mieliśmy ustalenia z nimi :shock:

 

Co do piachu na torze - to sama słodycz dla niektórych i tylko na takie warunki czekali .

Z drugiej strony lepiej na torze się sponiewierać i wiedzieć co się może stać - niż potem na drodze w realu - gdzie akurat coś zostało po wyjeżdżającej ciężarowce z budowy

 

pozdrawiam

MD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Zlot bardzo fajny, serdeczne podziękowania dla organizatorów. Dobra robota :cool2:

Pogoda mocno dała sie we znaki, nie tylko samochodom ale chyba głownie uczestnikom. Rok temu tez była gadka, ze przydałoby sie więcej parasoli itp. Ale znając złośliwość losu to przy większej ilości miejsc wypoczynkowych byłoby koło 20 stopni:) Chociaż z drugiej strony w deszcz także by sie parasole przydały, moznaby nie moknac oglądać jak iksy objeżdżają emki :D

W pomiarach rzeczywiście zabrakło RT. Chciałbym zobaczyć, czy gorsze czasy wzgl. Zeszłorocznego zlotu to wina większego upału czy moze gorszego refleksu w taka temperaturę. A fura teoretycznie szybsza;)

Chociaż na duży plus możliwość podejrzenia wyników na zywo w telefonie o czym jeszcze nikt nie wspominał.

Z niecierpliwoscią czekam na przyszłoroczny zlot!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, my również dojechaliśmy do domu bez przygód. Co prawda akumulator się ''wypluł'' ( nie reaguje na żadne ładowanie ), ale to już na podwórku :) .

Jako ''świeżak'' mogę powiedzieć tyle, że pierwszy raz byłem na tak dużej imprezie. Na zlotach innego forum bywałem kilka razy, ale aut było zawsze ok. 20 - tu, więc na razie nie mam żadnego porównania. Jedynie co mogę powiedzieć to auta na BAARDZO wysokim poziomie jak dla mnie. Duża różnorodność modeli :cool2: . Jednakże widać było ( a byłem prawie do samego końca ), że niektórzy faktycznie przyjechali tylko po to by zgarnąć jakąś nagrodę. Ale mniejsza o to :wink: .

Co do organizatorów to myślę, że odwalili kawał porządnej roboty. :handshake: . Ode mnie mogę powiedzieć tyle, że można następnym razem zrobić coś w stylu ''dyplom dla uczestnika który pokonał najwięcej kilometrów na zlot''. W klubie Forda gościliśmy 2 lata temu kolegę z Białorusi / naprawdę miły i niedrogi gest. Jeżeli byłoby zainteresowanie i miejscówka była by ta sama, to mogę pomóc w organizacji czegoś w stylu ''rajdu terenowego po okolicy'', polegającego na szukaniu ukrytych przedmiotów.

I taka mała osobista dygresja do właścicieli dwóch e60 ( jedna alpina ) Jechaliśmy razem od Dęblina w stronę lotniska. Jak zobaczyłem Was w lusterku na Moszczance i widziałem, że jedziecie prosto byłem pewny na 100 %, że jedziecie na zlot. Zresztą w tej okolicy alpiny widuje się rzadko. Pozdrowiłem Was awaryjnymi bez żadnego odzewu i potem wyprzedziliście mnie pokazując jaka jest przepaść między 525 i ( co zresztą sam wiem :wink: ). Nie wiem jak u innych, ale u mnie takie zachowanie spowodowało to, że nawet nie chciało mi się do Was podchodzić na zlocie.

Pozdrawiam Wszystkich z którymi udało mi się zamienić parę zdań jak i wszystkich uczestników :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pushupek

To nie była czasami srebrna która goniła tę Alpine?

Jeżeli tak, to byłem ja XD, jednak nie chciałem żeby to tak wyglądało.

Jeżeli Cię to uraziło to sorry, jednak jak zobaczyłem przede mną Alpine to nie mogłem wytrzymać i musiałem ją pogodzić i pokazać, że diesel też może :) (co BTW w sumie się udało, bo gość w Alpinie był dość zaskoczony). Po prostu w tym ferworze walki na drodze, nawet nie zauważyłem że puściłeś jakieś migawki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również z rodzinką bezpiecznie dotarliśmy do domu, tyle że po drodze wypiłem 0,7 Johnnie Walkera :oops: to chyba przez wyniki na 1/4 mili bo inaczej tego nie mogę wytłumaczyć ale zlot oczywiście super z jednym ale chodzi o pomiary na 1/4 mili oraz z nie do końca przemyslanym konkursem na na najładniejsze auto zlotu by uniknąć sytuacji gdzie dwóch osób na pierwszym i drugim miejscu pojechało sobie do domu :duh: Myślę że za rok można wszystko poprawić, pomimo tego wielkie uznanie za organizację zlotu bo z tego co się dowiedziałem to trzy osoby wszystko ogarnęły, Brawo :cool2: :cool2: Warto było przyjechać 400 kilometrów by spotkać się z osobami które poznałem ze wsześniejszych zlotów oraz poznanie nowych osób :) :cool2:Wielkie podziękowania dla kolegi Wujekwalduś za wrzucenie wykresów i wyników z RL bo tylko one odzwierciedlają faktyczne wyniki z startów na 1/4 mili :cool2: Z niecierpliwością czekam na następny zlot :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pushupek

To nie była czasami srebrna która goniła tę Alpine?

Jeżeli tak, to byłem ja XD, jednak nie chciałem żeby to tak wyglądało.

Jeżeli Cię to uraziło to sorry, jednak jak zobaczyłem przede mną Alpine to nie mogłem wytrzymać i musiałem ją pogodzić i pokazać, że diesel też może :) (co BTW w sumie się udało, bo gość w Alpinie był dość zaskoczony). Po prostu w tym ferworze walki na drodze, nawet nie zauważyłem że puściłeś jakieś migawki :roll:

Jak Ty ją goniłeś to znaczy, że była między nami to podejrzewam, że nawet mogłeś nie zauważyć jak Wam mignąłem. Spoko z doświadczenia wiem, że w pewnych sytuacjach lepiej kiery pilnować niż rozglądać się na boki. Na następnym zlocie nadrobimy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
[...] jednak jak zobaczyłem przede mną Alpine to nie mogłem wytrzymać i musiałem ją pogodzić i pokazać, że diesel też może :) [...]

i co może :?: :duh:

Jak widzę takich rajdowców w lusterku (a w sumie dosyć często mi się to zdarza, bo ściganty jak zobaczą trochę mocniejsze auto to dostają małpiego rozumu) puszczam przodem, strach się bać takich ludzi :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

///Michal

Nie wydaje Ci się, że troszkę przesadzasz?

Pisząc, że pokaże co diesel pokaże, było na pół-serio :duh: , i że mając diesla to nie znaczy że nie ogarniam i dostaje małpiego rozumu :shock:

To była zdrowa rywalizacja, szeroka droga, mały ruch... nic po za tym, bez spiny kolego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po imprezie moje spostrzeżenia negatywne głównie skupiają się nad brakiem atrakcji dla osób co nie brały udziału w 1/4 mili. Powinny być jakieś zawody na najniższe auto/najlepsza felga itp. Moja dziewczyna po 2h stękała i chciała wrócić do domu. Mieć podłubany samochód i przyjechać bez dziewczyny jak najbardziej tak, ale były też starsze osoby, lub które przyjechały od tak i brakowało czegoś dla nich. Więcej parasoli też by sie przydało, lecz to raczej nie wina organizatorów.
Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jako klubowicz - forumowicz - i postronny obserwator stwierdzam że :

zlot jest forumowy nie klubowy i powinien być dostosowany do wszystkich

- za duże ciśnienie jest na sport

- 1/4 mili jest ok i tu można pobawić się autami sportowymi , dłubanymi i seryjnymi

-zdecydowanie za mało konkurencji dla ogółu .

 

Gdyby zrobić krótką próbę sprawnościową w tym samym miejscu co 1/4 mili , atrykcyjność zlotu dla nie biorących w tym udziału a mogących pooglądać parę

bączków i uślizgów aut sportowych byłaby zdecydowanie większa. Oczywiście wiąże się to z mniejszą ilością przejazdów itd.

 

Zabawy/konkurencje dla wszystkich były przeze mnie zgłaszane ale odbiły się jak groch o ściane , być może parkowanie przed ścianą z pudeł

z zasłoniętymi oczami jest dla "wielkich rajdowców" i "mocarnych bolidów" obciachem ale dla wielu w tym kobiet-kierowców byłoby fajną zabawą , jest wiele podobnych ,

Ci co byli na innych zlotach wiedzą o co chodzi .

 

Zaparkowanie np 100 aut w rynku dowolnego miasta-miasteczka w godzinach popołudniowych z czasem na " zimnego loda " "obiadokolację" i pogawędkę na pewno

zdecydowanie lepiej propagowałoby klub i miłośników marki BMW .

 

Odniosłem wrażenie że zlot forumowy poszedł w kierunku typowej imprezy sportowej z rozdaniem nagród i pucharów , a co najgorsze niektórzy

nawet ich nie odebrali - ponoć .

 

To są moje odczucia i nikt nie musi się z nimi zgadzać .

 

Ja się bawiłem super i pozdrawiam wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi69

No i ja mam dokładnie takie same odczucia jak Ty :)

Dla mnie było super, lecz brakowało tych rzeczy, które wymieniłeś :cool2:

Mam nadzieję, że następnym razem, większość osób tu z forum podpowie i pomoże w organizacji zlotu, by ten był jeszcze bardziej atrakcyjny niż tegoroczny :D

 

ps dla wtajemniczonych: pamiętajcie, najważniejsze to bmw + plus plus :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.