Skocz do zawartości

Bmw e36 325i Podgrzewane fotele


Alex Bmw325i

Rekomendowane odpowiedzi

masz fotele od e36 w ogóle wsadzone ?

 

do podgrzewania masz 2 takie same wtyczki pod fotele, z tego co kojarze w kazdej są 2/3 kable i można je podpinać zamiennie, bo pasują zamiennie. Sprawdz czy prąd dochodzi jak włączysz grzanie do tych wtyczek.

 

Dodatkowo w fotelu pasażera bedziesz miec wtyczke od maty zajętości, z tego co kojarze to na 2 kable jest.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczki oraz ustawienie fotela pasuja także myślę ,Że jest to od E36 albo nowsze bo to biała skóra więc chyba sa po M-pakiecie.

Zgadza się są 2 wtyczki po 2 kable i tak samo idzie z podłogi i jest dokładnie tak jak mówisz od pasażera idzie dodatkowa biała wtyczka lecz nie pasuje z wtyczką od fotela. :/

Próbowałem zamiennie ale to na nic, również sprawdzałem czy prąd jest w wtyczkach próbówką samochodową i jest wszystko ok.. Nie mam pojęcia gdzie tkwi problem.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaw je tutaj na forum po prostu.

 

tak wyglądają ori wtyczki od grzania, można je podpinać przemiennie bo pasują w gniazda obojętnie jak.

 

http://i.imgur.com/mLKtyYk.jpg

 

a tak wyglada wtyczka do maty zajętości siedzienia przy fotelu pasażera, jest taka kostka jak pudełko zapałek i kable 2.

 

http://i.imgur.com/afn7YxO.jpg

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://zapodaj.net/dc1e59f742c5b.jpg.html To link do zdj. podłączyłem kable na przemiennie i nic :/ Dodam tylko że te białe wtyczki nie pasują do siebie więc podłączyłem je na 'krótko' i nadal lipa chociaż prąd w wtyczkach jest.. Bezpieczniki również wszystkie ok.. Hmm o chuj to chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Ta od poduszek jest tylko w siedzeniu pasażera.

Kostki 2 które trzymasz w prawej dłoni są od podgrzewania siedzenia,natomiast ta mała jest od napinacza pirotechnicznego pasów bezpieczeństwa. Takie kostki powinieneś mieć dla obu siedzeń.

Po mojemu masz zmienione fotele.

Ps.Masz prąd w tych kostkach po włączeniu przyciskami grzania?

Ta mała kostka ktora masz w drugiej dłoni wygląda jak rzeźba emulatora poduszek do prawego fotela.Zobacz gdzie prowadzi kabel od tej kostki.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co zdaje mi sie, ze jest tak jak napisal kolega wyzej tz te 2 biale wtczyki sa od maty zajetosci i tez wlanie kupilem z szrotu tej czujnik i zamontowalem, a fotele nadal nie grzeja :/ :( dodam ze we wtyczkach jest normalnie prad bo sprawdzalem prubowka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.