Skocz do zawartości

Modyfikacja programu F32 wreszcie możliwa!


Tancerz

Rekomendowane odpowiedzi

Info z Kreatora Mocy:

 

Od dziś modyfikujemy programowo nowe BMW F także z jednostkami benzynowymi 1.6T, 2.0T, 3.0T i 4.4T.

Oprócz tego modele M3, M4 i wszystkie DIESLE. Wszelkie pytania prosimy kierować na PW. Zapraszamy serdecznie!

https://www.facebook.com/KreatorMocyPL/photos/a.297850870349810.1073741847.273224036145827/595941273874100/?type=1&theater

 

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

... a do tego pprawdziwy chip od box-a jest 100% lepszy i bezpieczniejszy. Sam sie zastanawiam zrezygnowac z box-a Manharta na indywidualny chip - oferte przedstawili mi na 3000 zl

 

 

... a jakie opinie macie na temat chlopakow kreator mocy z W-wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
... co do zepsucia masz na mysli sam sterownik czyli tzw. rozklejanie i grzebanie w nim - to tez z toba sie zgadzam ze warto poczekac. co do samej mapy programu to bym sie nie obawial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

... a jakie opinie macie na temat chlopakow kreator mocy z W-wy?

 

Właściciel firmy jest jeden, firma działa chyba od ~20 lat, jest duży serwis: 3 stanowiska, dla napraw, oraz 2 stanowiska z hamowniami,

programy dla "nowszych" aut robi zawsze Rafał, obecnie każdy sterownik (nawet w skodzie) trzeba rozklejać, po wyciągnięciu patrzy czy da radę rozkleić, jak nie to nie dłubie, bierze odpowiedzialność za sterownik, jak uważa, że nie da rady to przed rozrywaniem informuje właściciela, że płytka może pęknąć i czy właściciel chce ryzykować,

 

dodatkowo nie udziela się na "forach", dla mnie jest OK...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na myśli bardziej samą mapę niż zepsucie sterownika w postaci połamania obudowy etc. Mam auto na gwarancji i box, który wypinam kiedy tylko jest potrzeba. Mapę zmienię po gwarancji, a przyznam że z Chipem auto jeździ naprawdę ŚWIETNIE i spalanie spadło mi z 12,8-13,0 do 12,0 l/100KM

 

Teraz jeżdżę tym co fabryka dała ze względu na powypadkowe poprawki w samochodzie i naprawdę mi brakuje mocy - turbodziura itd. Box ten problem załatwia doskonale.

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tancerz. To niezłe to spalanie. Chyba cały czas gaz w podłodze by uzyskać średnią 12,8 l/100.

U mnie gdzieś w okolicach 10,4 max średnio. A wolno się nie poruszam. Chociaż staram się płynnie.

I często odskakuję od ścigaczy, po doświadczeniach odprysków na przedniej szybie.

Ostatni wynik Włochy cała rodzina zgodnie z przepisami, autostrady 6,4 l/100. Więc można prawie jak diesel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robo jakim cudem takie wyniki ?! Ja naprawdę "oszczędzam" i staram się nie cisnąć ale poniżej 12l/100 nie mam najmniejszej szansy zejść.

Może to wynik dystansu na jakim się przemieszczam - jeżdżę często i na krótkich trasach = przejazdy po kilka km.

 

Zdecydowałem się na wersję z RUN1 ale teraz będę ciut zmniejszać:

https://www.dropbox.com/s/q4jxoeq411k1j0x/Kreator%20Mocy.JPG?dl=0

 

Gdzie kupić napiszę na priv.

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja się poruszam na krótkich odcinkach, max 30-60 km. I nawet jest lepiej. Tak w okolicy 10, a ostatnimi czasami 9,5.

Max do 200 km/h. Wiecej się tu nie da na krótko.

Średnią 12 l/100 miałem gaz w podłodze po A1 i nie tylko ale prędkości do 250.

 

Więc dalej nie wiem jak to robisz.

Może to kwestia wydechu na dwie rurki po bokach. Wydech z performance ma większą średnicę, to i ujście gazów jest szybsze, bez oporów.

Może to kwestia oleju Liqui Moly 4200. Nie wiem.

Ale jestem zadowolony ze spalania po przejściu z 520d F10 8-8,5 średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.