Skocz do zawartości

BMW e46 330i WBAEV51070KN50722 Jarosław


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Mówię wam to musi być kit z tą wypożyczalnią :) Jeszcze raz przepatrzyłem ceny i to w Rzeszowie który jest stolicą województwa i za 200-250 zł można wypożyczyć BMW F30 ! A nie E46 jeszcze w takim silniku który nijak się ma do wypożyczalni. Wiem że dużo ludzi wyciągnęło pieniądze z Unii na takie właśnie działalności jak wypożyczalnia - można pójść tym tropem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Więc na podsumowanie tematu sprawdziłem go w mrowli mimo wszystko, straciłem pieniądze, samochodowi daleko do stanu bdb co dopiero ,,koneseryjnego" jak to pisze sprzedawca.

 

http://olx.pl/oferta/bmw-e46-330i-m-pakiet-stan-koneseryjny-CID5-ID6FkRL.html#21cd357d43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja gazowa za 3500zł to oznacza kłopoty, sam się już przejechałem na "fachowcu", instalację musi poprawiać gazownik polecany na forum lpg bo nie da się jeździć, a tamten dostał pismo przedsądowe o zwrot kasy za robociznę.

Dobry gaziarz plus dobre części to min 4200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Napisał, ze zakładał we wrześniu 2013, więc 1,5 roku temu, stąd cena mogła być niższa niż teraz..

Najlepiej by było jakby kolega dokładniej opisał co było nie tak z autem :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że raczej wyższa niż niższa za dobrą. A już się przekonałem ile kosztuje dobra do tego samochodu, poprawki wyszły mnie ostatecznie z nowym kolektorem tysiąc.

Groszek nie martw się, jeszcze kilka takich zobaczysz zanim w końcu nie trafisz na jakiegoś zadbanego, pamiętaj największą wadą E46 330ci jest poprzedni właściciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja to jakaś parodia, kable i wężyki sobie wiszą pod samochodem, na środku wnęki koła pod autem zrobili dziurę (będzie rdzewieć) źle dobrany reduktor do mocy pojazdu, ale tego sprzedający nie ukrywał.

 

Jeżeli chodzi o auto to już dobrze nie pamiętam ale:

 

-amory przód syczą

-tarcze klocki ale nie wszystkie

-gumki w zawieszeniu i chyba wszystkie w tylnym moście

-rdza na nadkolach z obydwu stron oraz pod spodem przed kołami z obydwu stron

-uszczelka skrzyni

-pare uszczelek na silniku bo świeży olej tam był

-wszystkie wężyki od chłodzenia, chłopaki mówili że jakiś szajs ktoś tam kiedyś musiał zalać i cieknie gdzie się da teraz

-zepsuta zasuwka od szyberdachu (wbrew pozorom trudna usterka bo to czarna podsufitka )

-maskę bierze korozja od silnika chyba

 

 

Większość to eksploatacja ale strasznie w**rwia mnie jak ktoś pisze o ideale a jak zwykle ledwo dobry wychodzi.

 

Gość się targować nie chciał to niech spada na drzewo. Ogólnie to kupić auto w Polsce to jakaś parodia, czekam na ten błogosławiony dzień jak będzie mnie stać żeby pójść do salonu i jakąś astre w fajnej opcji kupić. Chłopaki z Mrowli podeszli do sprawy dość profesjonalnie mimo że znali się ze sprzedającym jak się okazało. Ale swoje ze mnie skasowali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na zdjęciach piękny :cool2: opis wspaniały :cool2: a w realu :cry2:

Jak szukasz 330i z manualem po lifcie daj znać po niedzieli beda dwue sztuki .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na zdjęciach piękny :cool2: opis wspaniały :cool2: a w realu :cry2:

Jak szukasz 330i z manualem po lifcie daj znać po niedzieli beda dwue sztuki .

 

Na zdjęciu piękny? Rozumiem że to sarkazm bo ja po tych zdjęciach to bym przewijał dalej.

 

Do autora ...jeśli chcesz zobaczyć ultra suchy i szczelny silnik to przyjedź do mnie. Tyle, że ja mam 150 tys km nie mam Mpakietu i nie spodziewam się że dostanę więcej niż 20 tys

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem właścicielem auta, o którym się tak pozytywnie wypowiadacie i mam kilka słów do Kolegi, który samochód "oglądał" : Sam spadaj na drzewo jak nie masz gotówki lub próbujesz kupić auto targując 4-5 tyś to nigdy nie kupisz. Następny temat jest taki, że widzicie temat z jednej strony a ja wypowiem się ze swojej:

1. Auto nigdy nie było wypożyczane- wystawione było żeby podkręcić stronkę wypożyczalni- zresztą szkoda mi by było i by się serce krajało jak bym myślał, co ktoś robi z Bunią.

2. Pozostałości oleju od spodu są po wymianie uszczelki podstawy filtra oleju. Nie myłem bo nie jestem handlarzem i uczciwie mówiłem co to jest. Jak bym chciał sami wiecie mycie silnika 40 PLN i ani śladu po starym wycieku.

3. Auto całe w oryginale nigdzie nie malowane- właśnie polerka aż się prosi.

4. Zawieszenie: Lewy przód lekko tłucze się na znacznych nierównościach, do tego klocki tył ale reszta OK- zapraszam na prawdziwe szarpacze mechaniczne a nie "rękami".

5. Co do sprawdzenie w Mrowli ( z całym szacunkiem dla Właściciela) to jak można sprawdzić amortyzatory ruszając rękoma za koło i zawieszenie.

Na stacji diagnostycznej wydałbyś człowieku 40 PLN i na szarpaczach wyszło bo wszystko i nie musiał być płacić 250 PLN i palić moje paliwo i czas.

6. Auto kupione w Niemczech od faceta, który pracuje w serwisie BMW.

Powiedzmy sobie szczerze, żeby znaleźć stan w takim roczniku BMW E46 330i w Niemczech to trzeba się oszukać a o Polsce to już nie mówię.

Jeżeli ktoś chce się przekonać to zapraszam do oględzin na żywo dużo lepiej wygląda.

7. Co do korozji to faktycznie jest pęcherz na prawej stronie nadkola na dole ale jest to do zrobienia bez wycinania itp.- Lakier już kupiłem i nie robiłem bo wyjdzie pod miernikiem i będzie gadane że malowana.

8. Co do instalacji gazowej to jeździe bez zarzutów ale moim zdaniem trzeba zmienić reduktor bo jest za słaby ale zresztą powiem szczerze, że nie ma różnicy między gazem a benzyną- czasem przy niskiej temperaturze przy mocnym depnięciu na gaz potrafi się przełączyć na benzynę.

9. Auto serwisował mi znajomy z Jarosławia, który zna się na rzeczy.

Faktury posiadam na wszystkie naprawy wymienione w ogłoszeniu o sprzedaż- części kupowane w BMW Świlcza.

Jeżeli chodzi o ceny w Mrowli to sami wiecie jakie są i ile się czeka, a robiąc te drobne naprawy zawieszenia u zaprzyjaźnionego mechanika, który wiadomo zna się na rzeczy wyjdzie o połowę taniej nie oszczędzając na częściach.

 

I na koniec dziękuję Kolegom z forum za szacunek i dobre słowo.

I nie wiem czy nie jest to całkiem według prawa wystawiając numer Vin czyjegoś samochodu na forum i nawet opowieści gdzie pracuję właściciel samochodu, o którym mówicie. Kolega, który chciał kupić mój samochód na pewno by się nie cieszył gdybym zaraz napisał gdzie dokładnie mieszka i czym się zajmuje także nie chcę robić zadymy i popadać w paranoję ale na wszelki wypadek zapytam się administratora forum czy nie jest to nadużycie.

 

Pozdrawiam Wszystkich i zapraszam na jazdę próbną klientów, którzy naprawdę chcą kupić samochód ale jak przyjedzie naprawdę znawca i miłośnik tej Marki to nie omieszkam poświęcić mu godzinki czasu na prezentację i jazdę próbną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś w 12 letnim aucie wymaga żeby nic nie było do wymiany to lepiej z wybrać się do salonu. Tylko z budżetem 30 000 to raczej tam nie ma czego szukać.

Ktoś fajnie kiedyś napisał, że jak się szuka auta używanego wypadałoby mieć dwukrotność kwoty zakupu (w razie tzw Niemca). U nas ma się 20 tys. a szuka za 25 :mrgreen:

Potem jeden Mirek z drugim zaciera ręce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I na koniec dziękuję Kolegom z forum za szacunek i dobre słowo.

I nie wiem czy nie jest to całkiem według prawa wystawiając numer Vin czyjegoś samochodu na forum i nawet opowieści gdzie pracuję właściciel samochodu, o którym mówicie. Kolega, który chciał kupić mój samochód na pewno by się nie cieszył gdybym zaraz napisał gdzie dokładnie mieszka i czym się zajmuje także nie chcę robić zadymy i popadać w paranoję ale na wszelki wypadek zapytam się administratora forum czy nie jest to nadużycie.

 

Pozdrawiam Wszystkich i zapraszam na jazdę próbną klientów, którzy naprawdę chcą kupić samochód ale jak przyjedzie naprawdę znawca i miłośnik tej Marki to nie omieszkam poświęcić mu godzinki czasu na prezentację i jazdę próbną.

 

Przede wszystkim - jeżeli ktoś nie okazuje ci tutaj szacunku to na pewno nie ja, bo wszyscy po tobie jechali od początku tego tematu w przeciwieństwie do mnie. Po drugie - twoich danych osobowych przecież nie udostępniam, napisałem czym się zajmujesz i w jakim mieście mieszkasz, a nie pod jakim adresem, do twojej wypożyczalni doszli użytkownicy forum ( i chwała im za to ).

 

Twoje auto z mojej perspektywy nie było warte 27 tysięcy ponieważ jest troche przy nim do roboty, wyszło to przy sprawdzaniu auta, naturalną rzeczą jest targowanie w takim wypadku. Zarzucanie komuś że nie stać go na auto które chce kupić w wypadku tego auta jest nie na miejscu.

 

Co do stanu technicznego nie chce poraz kolejny się wypowiadać ponieważ już raz to zrobiłem i zauważ że to nie ja osobiście sprawdzałem auto tylko robili to w moim mniemaniu fachowcy którym zapłaciłem za sprawdzenie auta i powinni się liczyć że mogę ich opinię przekazać dalej. Do nich miej pretensje nie do mnie. Nawet dopisałem że większość to eksploatacja. Tak czy nie?

 

To o co toczysz jad?

 

 

Auta nie widzialem, ale 330 sedan za ta kase nie powinien wymagac jakiegokolwiek wkladu poza serwisem startowym (oleje, filtry).

 

Z podobnego założenia wychodziłem, że kupując 13 letnie auto za takie pieniądze można oczekiwać że będzie chociaż w miarę ogarnięte, dlatego też negocjowałem cenę na 24. Nie ma się co w sumie oczekiwać, takie samochody jak nie są zjadane przez eksploatacje to wpiernicza je już czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groszek nie martw się, jeszcze kilka takich zobaczysz zanim w końcu nie trafisz na jakiegoś zadbanego, pamiętaj największą wadą E46 330ci jest poprzedni właściciel

 

Ja się przestałem martwić bo kupiłem ohydną vectre c za małą kasę, bardzo się zraziłem do używanych aut, po beemce obejrzałem jeszcze kilka innych i po ostanim spawanym tyle w coupe e46 doszedłem do wniosku że trzeba sobie nowe auto kupić, na które w tym momencie mnie nie stać ale zbieram :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.