Skocz do zawartości

730iV8 zamiana?


Rekomendowane odpowiedzi

facet dziwnie pisze, że chce sprzedać bo wygrał inne auto w konkursie i dwa nie są mu potrzebne,a jak się zamieni to dalej będzie miał dwa tylko inne (pewnie liczy że szybciej sprzeda e36 z małym silnikiem )

 

osobiście bym nie zamienił się (nie chodzi mi konkretnie o tą e32),

ale to twój wybór i jeśli uważasz że nadszedł czas na komfort i stabilizację to będzie to dobry model :hand:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym sie powaznie zastanowił....

 

ta 730 ma 300tys przebiegu ( wedlug sprzedajacego) - a przy takim przebiegu jest pewne ze zaraz sie wysypie skrzynia ( jezeli juz cos z nia nie bylo robione ) . pozatym utrzymanie 318 a 730 to duza roznica.

 

jezeli twoj samochod jest w dobrym stanie , wiesz ze wszystko z nim jest ok to sie zastanow....

 

jednak ta 730 tez moze byc w dobrym stanie - wtedy wszystko zalezy od zasobnosci twojego portwel - bo np wlascicie tamtego auta moze faktycznie ma inny samocho i potrzebuje jakis mniejszy (np dla zony ) - roznie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zamieniał się od razu. Tylko nie akurat na to auto które przedstawiłeś. Coś dziwnie siedzi tył a sterczy przód.

 

Niezgodzę się że 7 trudno sprzedać. Jeśli ma się dobre auto to sprzedają się bez problemu, wiem cos o tym bo sprzedałem już 2szt e32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zupelnie 2 rozne typy auta. Ja osobiscie wybralbym e32 ale najpierw dokladnie bym sie rozejrzal i sprawdzil stan. Nie jest to jakas wyjatkowa okazja wiec moze lepiej pojezdzic i poszukac jeszcze innych a 300tys. przebiegu tez robi swoje... a liczac to ze najprawdopodobniej i tak licznik jest cofniety to juz samochod moze byc ladnie wydy... wykorzystany :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja ogladboles i bys chcial ja porownac do prawie idealnej 730 V8 to mzoesz do nas wpasc zobaczyc porownac :lol:

mamy 730 V8 czarna shadowline w automacie z przebiegiem 200 tys (jeszcze nie zarejestrowana) napewno orginalny choc nie udokumentowany ale skoro welur "stoi" i wogole nie ma prawie sladow uzytkowania to chyba orginalny

hmm jak juz wogole o niej mowie to moze jest ktos chetny??

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.