Skocz do zawartości

E61 525i WBANG51060B394165 Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Co do ceny

Panowie samochody maja juz 10 lat lub wiecej cena moim zdaniem normlana lub troche wysoka.Obserwuje rynek nie jestem w temacie bmw od wczoraj.Sam swoja kupilem za 26 tys serwisowana z aso od prywatnego wlasciciela.Sprzedam pewnie tez za tyle bo jak wystawie za 33 tys to nik nie przedzwoni i ciezko bezie uwierzyc ze ma oryginalne 175 tys przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś już było w listopadzie 2012 -wiec właściciel na pewno nie jeździ trzy lata:)

http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C26729637

 

JA w tej cenie mogę sprzedać prawie dwa lata młodsze 530 XD z przebiegiem mniejszym o 120tys - tylko niestety kolor inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś już było w listopadzie 2012 -wiec właściciel na pewno nie jeździ trzy lata:)

http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C26729637

 

JA w tej cenie mogę sprzedać prawie dwa lata młodsze 530 XD z przebiegiem mniejszym o 120tys - tylko niestety kolor inny

Bronx 1 wiem że masz ładne zielone e61 xd do sprzedania (nie raz oglądałem zdjęcia) i pewnie już dawno bym był u Ciebie po to auto gdyby nie fakt że Twój to diesel a przy moich przelotach rocznych w okolicach 6 -7tys kilometrów nowoczesny diesel z dpf-em mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu niedługo trójka z przodu wskoczy. Masz rację, auto z tym przebiegiem nie ma szans zaistnieć w sieci okazji :D Ale koledze danielowi to nie przeszkadza, więc jakieś szanse to auto ma.

3-ka z przodu w przypadku 11 letniego auta jest dla mnie normalnym przebiegiem i nie przeraża mnie ani trochę,w końcu to BMW a nie jakieś inne badziewie :D ,myślę że o ile to prawdziwy przebieg to jeszcze drugie tyle prze nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że 90% łowców widzi to inaczej o ile to jest prawdziwy nalot

problem przebiegu jest stary jak świat... Czasem nabywca auta nie tyle kieruje się sobą a otoczeniem :mad2:

bo jak on będzie sie czul jak przy niedzielnym spotkaniu z szwagrem/ teściem/ tatą/ mamą/ kolegami.... pokaze mu swoje 10letnie Bmw w bdb stanie jak spytany o przebieg powie yyy.... oryginalne 250- 300tys km :D ?

z drugiej strony jak kupuje sie auto z przebiegiem 300tys km i dorzuci przez 2-3lata kolejną stówke to przebieg 400tys nie oszukujmy się jest już duży i weź takie coś sprzedaj w PL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.