Skocz do zawartości

[E87 2005] Audio System X200 BMW Plus vs. MKII


ciotkins

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chcialbym w swoim aucie zainstalowac taki system audio jak w temacie, ale mam kilka pytan do bardziej doswiadczonych osob niz ja w tym temacie.

 

1. Przede wszystkim chcialbym sie dowiedziec czy takie zestawy pasuja bez wiekszego problemu do mojego auta i czy jest duza roznica miedzy tym Plus , a MK2. Domyslam sie ze Plus jest lepszy, ale pytanie dotyczy tego czy oplaca sie dokladac pieniadze.

2. Nastepne pytanie dotyczy wzmacniacza. Czy wzmacniacz rowniez od Audio System model X-75.4 da rade czy macie cos lepszego do polecenia.

3. W necie nie moge nigdzie znalezc instrukci lub jakiegos filmiku z montazu sprzetu. Za linki bede wdzieczny.

 

Moje auto to e87 2005.

Nie pisze polskimi znakami, bo sie u mnie nie da, mieszkam za granica. Pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Posiadam e60 LCI z najbiedniejszą wersją głośników, bez wzmacniacza.

Interesuje mnie zestaw Audio System X200 BMW PLUS, który chciałbym podłączyć do wzcmacniacza który został mi z poprzedniego autka (focal solid 4).

Chciałbym się jedynie dowiedzieć jak poprowadzić kable do głośników/wzmacniacza?

 

Mam we wzmacniaczu wejścia HI-input. Muszę podlączyc kable od moich dotychczasowych głośników w drzwiach jako przednie głośniki, a kable od subwooferów pod siedzeniami jako tylne głośniki?

Czy one się jakoś łączą i wystarczy sygnał np z subwooferów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.