Skocz do zawartości

e46 323Ci Problem z silnikiem


Murekgca

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Kolega potrzebuje pomocy przy e46 323Ci. Wywala mu taki błąd https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10966678_776743149040985_656653306_n.jpg?oh=41b97fd8f2ef487d5628b5154f2602d2&oe=54D27326&__gda__=1423021883_172a00612525045a937a8e84a8d6277b

 

Wie tyle ze chodzi o cos z przepływką a co wiecej nie wiadomo. Auto przebiera i szarpie i spalanie masakrycznie wzrosło a do tego brak mocy. Mogę prosić o pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest właśnie błąd przepływomierza... może go powodować wiele czynników.

1) usuń błąd

2) jak umiesz to adaptacje paliwowe....

jak powróci

to znów skasuj i pojeździj z odpiętym przepływomierzem.... jak będzie ok może oznaczać że jest zepsuta.

ale może ten błąd wyskakiwać z takich powodów jak... złe paliwo więc na razie na luz

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a usuwałeś błędy ?

skasuj i wtedy pojeździj... jeżeli nic się nie zmienia tzn że to nie wina przepływomierza. Przy odpiętym komp oblicza dawkę paliwa na podstawie innych parametrów... to może być pompa paliwa, silniczek krokowy, nieszczelność w dolocie filtr paliwa

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sprawdzić dolot - gume za przeplywomierzem ktora wchodzi do przepustnicy i krokowca tam jest takie rozgalezienie i czesto peka w tym miejscu. Wyjąc i sprawdzic.

2 uszczelka pod pokrywa zaworow ( tamtedy tez moze lapac lewe powietrze)

3 sondy lambda zarowno te przed katalizatorem jak i za katalizatorem.( wiem wiem nie ktorzy powiedza ze te za katem sa malo wazne) a u kumpla ktos zamienil wtyczki w sondach i dzialy sie takie cyrki ze masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.