Skocz do zawartości

Szybkie pytanie o ATF


Adriannn

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak wlał Ci taki syf do skrzyni to w niedługim czasie coś Ci na pewno padnie bo te dwa oleje mają zupełnie inne właściwości.

2. Powinieneś natychmiastowo wylać ten olej i wypłukać układ właściwym olejem kilkukrotnie.

3. Na koniec zmień mechanika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mam dopiero jutro do odbioru, wpadłem dzisiaj na chwile zobaczyc jak idzie i patrze stoi pusta bańka 4L tego Dexrola III, pytam mechanika czy to wlał, a on ze tak, bo skrzynia starszego typu i oparł wypowiedz na jakimś numerze skrzyni. A mówiłem ze ma byc 6hp. Zupełnie nie wiem co mam robic, naprawde ludziom trzeba patrzec na rece :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przebieg około 240000km, raz był zmieniany przy 40.000km sprawdzalem w ASO przebieg, auto w pełni serwisowane, na dodatek wyczytałem ze ten dexron to jakis polsystetyk, naprawde to jest jakis koszmar dla mnie, wychodzi ze trzeba plukac cala skrzynie ktora ma pojemnosci 10L, ale ja mowiłem im dajcie 6hp to nie dali :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co mam jutro zrobic, nie odbierac tego auta? najgorsze jest to ze potrzebuje samochod na niedziele bo mam pilny wyjazd

Sprzedawca jest z Legionowa a ty z Wa-wy daleko nie masz zeby podjechac po olej. :mrgreen: a mechanikom zrob dzihad. :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.