Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje Wam wszystkim za pomoc ;) Powiem Wam że jestem w wielkim szoku przeglądam różne portale aukcyjne z samochodami i jak widzę napisane "igła" to nawet nie wchodzę na tą aukcje . Czy 90% samochodów z otomoto, olx itp to są po spotkaniu z przystankiem autobusowym ? Chyba za dużo się naczytałem forum bo wszędzie widzę spisek;p Na prawdę ciężko będzie mi znaleźć samochód ;/

 

Jedz do Niemiec daj 5000 euro przywieź zapłać 18.6% akcyzy plus min 1500 transport i będziesz naprawdę zadowolony :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil_ miał ostatnio 328 z opłatami za 12.5tyś, pewnie klejony z każdej strony :lol:

Zdjęcia [bAD] samochodu są, pewnie trup jakich pełno z setką odcieni- zemstą lakierka :D

 

możesz rozwinąć ten neandertalski bełkot?

 

To że wg was auto za 15tyś zł czy ile tam to trup totalny i bity, a jak widać niektórzy dużo taniej sprzedają dobre egzemplarze np Kamil_ :wink:

Edytowane przez Predator565
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was to chyba trzyma cały czas szampan z sylwestra.Ludzi kochani ten samochód juz niedługo bedzie pełnoletni a Wy tu pieprzycie głupoty ze zwykła e46 ma kosztować 5 koła jurkow plus akcyza.

Moge zrozumieć auta z końca produkcji e46 z dobrym wyposażeniem i silnikiem ze maja cena ok 30 tys. ale nie ta sztuka.

Zajmuje sie pare lat (chyba juz 14) importem aut i takich bajek nie słyszałem.

Nawet moja córka która ma 5 lat chyba mądrzej gada.

To nie jest jakis flagowy model tylko zwykła trojka.Idac waszym tokiem myślenia niedługo taka e46 bedzie droższa niz nowa trojka.

Dziwna marka ta BMW,cena rośnie z latami.Chyba te co ma do sprzedania ,zamknę w stodole i za 10 lat będę obrzydliwie bogaty.

Dobrze ze w Monachium na taki pomysł nie wpadli,bo nie było by gdzie kupić tej szlachetnej marki.

@zenus a Ty swoją perełkę sprzedałes?Bo jak nie to cenę podnieś,ze 2 tygodnie juz stoi to pewnie z 5% na wartości zyskała

Edytowane przez suprnowa

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

myślałem że jak tyle lat kombinujesz w tej branży to już jesteś :norty:

Zenek jak zwykle przesadza.

za utrzymaną w dobrym stanie niekombinowaną z 5000 wyjdzie w kraju (jak ktoś sobie może przywieźć)

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy musi kupować stare e46 za 30k, tylko niech nikt nie oczekuje od samochodu z 2000r za 15k stanu salonowego. A mam wrażenie, że większość tu wrzucających myśli, że za 15k może oczekiwać ori lakieru, 100k na liczniku max, full wypasu i jeszcze żeby mu auto pod dom podstawili i w rączkę pocałowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was to chyba trzyma cały czas szampan z sylwestra.Ludzi kochani ten samochód juz niedługo bedzie pełnoletni a Wy tu pieprzycie głupoty ze zwykła e46 ma kosztować 5 koła jurkow plus akcyza.

Moge zrozumieć auta z końca produkcji e46 z dobrym wyposażeniem i silnikiem ze maja cena ok 30 tys. ale nie ta sztuka.

Zajmuje sie pare lat (chyba juz 14) importem aut i takich bajek nie słyszałem.

Nawet moja córka która ma 5 lat chyba mądrzej gada.

To nie jest jakis flagowy model tylko zwykła trojka.Idac waszym tokiem myślenia niedługo taka e46 bedzie droższa niz nowa trojka.

Dziwna marka ta BMW,cena rośnie z latami.Chyba te co ma do sprzedania ,zamknę w stodole i za 10 lat będę obrzydliwie bogaty.

Dobrze ze w Monachium na taki pomysł nie wpadli,bo nie było by gdzie kupić tej szlachetnej marki.

@zenus a Ty swoją perełkę sprzedałes?Bo jak nie to cenę podnieś,ze 2 tygodnie juz stoi to pewnie z 5% na wartości zyskała

 

Ty sue o mojecauta nie martw zaraz bedzie najdroższa e46 Coupe 330ci :cool2: i mozesz zata kase sobie przywieźć trupa F10 i wstawić mu duppppsko :cool2:

 

2006 rok 40500 przebieg :cool2: 14500 euro zapraszam full M pakiet środek salon jak nowa.

Ale mysle ze wystawimy ja na Mobile bo polak tego nie kupi on za ta kase kupiF 10 :cool2: z Włoch .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że jak tyle lat kombinujesz w tej branży to już jesteś :norty:

Zenek jak zwykle przesadza.

za utrzymaną w dobrym stanie niekombinowaną z 5000 wyjdzie w kraju (jak ktoś sobie może przywieźć)

 

Niewiem czy orżesadzam ale chodzi mi o bezwypadkowe auta zadbane a do nas Sciaga sie auta po 2000 euro .

 

 

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-328i-baesweiler/204655207.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=14&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2003-12-31&maxPrice=6000&ambitCountry=DE&transmissions=MANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&noec=1

 

 

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-328i-vollleder-xenon-gewindefahrwerk-m-paket-günzach/204413217.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=14&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2003-12-31&maxPrice=6000&ambitCountry=DE&transmissions=MANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&noec=1

 

 

 

 

 

 

 

Tu masz te co beda u nas na allegro i tansze

 

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-328i-bielefeld/203350641.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=14&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2003-12-31&maxPrice=6000&ambitCountry=DE&transmissions=MANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&noec=1

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.