Skocz do zawartości

BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736


Rekomendowane odpowiedzi

Sypia takim granulatem ktory nie niszczy nadwozia dlatego stare aura nie maja rdzy jak np w Niemczech gdzie kupno

Bez rdzy graniczy z cudem ,no chyba ze cena :duh:

 

Zreszta Szwajcara bardzo dba o ochronę środowiska co widać po autach 70% benzyna reszta ropa .

 

W 90 latach wogole prawie nie było tam diesli dopiero TDI TO ZMIENIŁO .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ADA. Wiesz ze ostatnio byłem 10 lat temu w szwajcari :mrgreen:

Ma sie troche starych znajomych tam i tylko tak mozna cos kupic ,

Widziałem paru Polaków bo zwiedziłem arabskie płace ale kupuja

Nowe auta po wypadku niewiem jak to sie opłaca bo koszty vat i akcyzy sa okropne.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ci sie nie wydaje spedycja szwajcarska wystawi dokumenty na auto ktore ma tablice niemiecki ,nie mam z tym problemów :cool2:

Mam dokumenty w spedycji niemieckiej firmowe moze dlatego nie robią mi problemów te tablice sa wpisane w

Dokumentach tranzytowych T1 .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie oszukujmy się jak by sprzedawał złomy to już bym go dawno obsmarował ja albo inny forumowicz, że mój e46 ma kręcony licznik albo cm szpachli a tak nie jest, co sprawdziłem już zdzierajac farbę do gołej blachy na barierce miernikiem, no i w aso.

 

Do zainteresowanego zakupem samochodu przyjedź zobacz, weź miernik, Zenek nie robi kłopotów więc możesz sprawdzić go w aso bez kłopotu i serio jak Ci się nie podobają lampy tylne to mogę się zamienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha a teraz opinia Zenka jakby samochód nie był jego:

 

Chińska nawi (pewnie Turasy jakies jeździły, Niemiec i Szwajcar takiej nie kupi)

Zmienione lampy - dzwon sto procent, kto by zmieniał oryginalne lampy z 330ci ?

Kilogram szpachli na masce w miejscu znaczka - jak wyżej, po dzwonie zrobili takie cos

Czemu książki serwisowe lezą na fotelu kierowcy ? Napewno przetarty

Przebieg 73 tys ? Chyba na jedno koło - i co z tego ze silnik zmieniony liczy sie ogólny przebieg budy, zawieszenia itp

 

Bez urazy ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 

 

1 000 000 % prawdy :D

 

podpisuje się pod tym .

 

 

Ja bym jeszcze dodał " i te spalanie chyba na holu z wyłączoną klimą "

Edytowane przez majas330Ci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co z tą klapą w srebrnej, czemu nieoryginalna? :D Ktoś zmienił, bo ładniejsza była? Tak, przecież Szwajcarzy tacy bogaci. :mad2:

 

W srebrnej klapa jest ok. W omawianej jest zmieniona na poliftową. Sprzedający do tej pory nie wypowiedział się dlaczego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapazmienipna bo spychacz wjechał w rył i razem z dachem musieli to wycinać Szwajcarkę wyciągali z auta dźwigiem :cool2:

Stać ich na taki sprzęt jeszcze miał przylecieć po psa właściciela helikopterem ale dali juz spokój :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawili bo łeb była z przodu a [BAD] w bagażniku przyciśnięta ta klapa :cry2: biedny piesek szwajcarski :cry2:

Wszystko by było super tylko po załadowaniu rptego auta na Lawete na jednej z krętych szwajcarskich dróg laweta

Wpadła w poślizg i moje auto wpadło do rowu :duh: a miało skończyć sie tylko na tylnej klapie .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Haha a teraz opinia Zenka jakby samochód nie był jego:

 

Chińska nawi (pewnie Turasy jakies jeździły, Niemiec i Szwajcar takiej nie kupi)

Zmienione lampy - dzwon sto procent, kto by zmieniał oryginalne lampy z 330ci ?

Kilogram szpachli na masce w miejscu znaczka - jak wyżej, po dzwonie zrobili takie cos

Czemu książki serwisowe lezą na fotelu kierowcy ? Napewno przetarty

Przebieg 73 tys ? Chyba na jedno koło - i co z tego ze silnik zmieniony liczy sie ogólny przebieg budy, zawieszenia itp

 

Bez urazy ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 

Haha najlepszy komentarz, dokladne to mialem w glowie czytajac to co zenek napisal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto nie ma nic do powiedzenia na temat przedstawianych samochodów, to czepia się tego co ktoś napisał. Jest kilku mocarzy, którzy nic innego nie potrafią.Zenek ma prawie w każdym przypadku rację, ale to może rozkminić ten, kto ma elementarne pojęcie o mechanizmach tego "biznesu".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADA. Wiesz ze ostatnio byłem 10 lat temu w szwajcari :mrgreen:

Ma sie troche starych znajomych tam i tylko tak mozna cos kupic ,

Widziałem paru Polaków bo zwiedziłem arabskie płace ale kupuja

Nowe auta po wypadku niewiem jak to sie opłaca bo koszty vat i akcyzy sa okropne.

A co ja ci będę tłumaczył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ada oni nic nie maja oprocz dostępu do internetu :mrgreen: wiec mogą swoje żale wylewać waląc w klawiaturę :cool2:

 

Dla niekumatych jezeli ktos chce kogos oszukać lub sprzedac trupa nawet z lewymi numerami to nie płaci akcyzy i nie udziela sie na forum tylko sprzedaje auto po biedronka a zawsze łowca okazji sie znajdzie :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawili bo łeb była z przodu a [bAD] w bagażniku przyciśnięta ta klapa :cry2: biedny piesek szwajcarski :cry2:

Wszystko by było super tylko po załadowaniu rptego auta na Lawete na jednej z krętych szwajcarskich dróg laweta

Wpadła w poślizg i moje auto wpadło do rowu :duh: a miało skończyć sie tylko na tylnej klapie .

 

 

dobrze ją wyklepali po takich przejściach :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.