Skocz do zawartości

Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam BMW Sikora w Mikołowie, kolega ostatnio oddawał swoją X3 2.0d 177KM z 2007 Automat, wymieniono mu łańcuch górny oraz napinacze i nawet nowy olej i filtr i nie zapłacił ani grosza a auto jak oddawał było uwalone na zewnatrz to nawet auto umyli, odkurzyli i czyściutkie oddali :cool2: Czekał chyba dwa dni na zrobienie wszystkiego a termin do naprawy to chyba tylko tydzień czekał :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 962
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak male warsztaty zrozumieja ze dobry Katrscher i utwardzona powierzchnia moga im zapewnic uznanie klientow... to ASO splajtuja przez ich brak :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ja polecam BMW Sikora w Mikołowie, kolega ostatnio oddawał swoją X3 2.0d 177KM z 2007 Automat, wymieniono mu łańcuch górny oraz napinacze i nawet nowy olej i filtr i nie zapłacił ani grosza a auto jak oddawał było uwalone na zewnatrz to nawet auto umyli, odkurzyli i czyściutkie oddali :cool2: Czekał chyba dwa dni na zrobienie wszystkiego a termin do naprawy to chyba tylko tydzień czekał :) :wink:

Olej i filtry trzeba zaplacic!!!! Mnie wymienili lancuch gorny i napinacz w jeden dzien. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto oddane do serwisu, po 4 godzinach decyzja o wymianie całości rozrządu

 

Mam kupić swój olej i filtr,

 

Niestety był pęknięty alternator i muszę kupić używany ( były oznaki ponieważ świeciła kontrolka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dawno mnie tutaj nie bylo jednka mam nieslychana historie ktora chce sie z Wami podzielic.

- Ok. 2 tygodnie temu odebralem list w ktorym to pieknie zostalem poinformowany o akcji serwisowej ktora to objety jest moj x3.

- Bardzo sie ucieszylem z profesjonalnego podejscia i czekajacej mnie naprawy.

- Wstepnie umowilem sie na wymiane. Jednak Pan w M-Cars potwierdzil ze ciagle czekaja na czesci etc. Wszystko sobie zapisal i obiecal ze bedzie dzwonil...

- Natomiast...4 dni temu po wyjechaniu z garazu i przejechaniu ok. 1,5 km....zerwal sie lancuch...!??!!!

Tak wiec jestem chyba pierwszym przypadkiem auta z "akcji" serwisowej gdzie auto samodzielnie juz na akcje nie dojechalo.

Obecnie czekam na decyzje BMW. Mam nadzieje ze ponownie nie bede rozczarowany ich decyzja i podejsciem do zaistnialej sytuacji.

Autko jest krajowe i nic nigdy przy silniku nie grzebalem. Przebieg oryginalny 130 tys.

O finale akcji zapewne poinformuje caly swiat - mam nadzieje ze bedzie to dobry PR dla BMW.

 

I jak kolego ? Pytałem wczoraj z ciekawości o taką sytuacje w Inchcape we Wrocławiu. Powiedzieli, że sytuacja trudna, ale generalnie nie ma zwrotów, rekompensat itp. Akcja serwisowa jest dobrowolna i nie ma obowiązku w niej uczestniczyć, więc nie można dochodzić jakichkolwiek roszczeń w przypadku awarii.

 

U mnie podobnie jak u kolegi z tym że stało się to po tygodniu od sprowadzenia auta z de ;). Bmw zaprowadziłem dziś do M-CARS Kraków z nadzieją na uznanie akcji i wymianę silnika ;) Dodam że auto serwisowane do 202 tys teraz ma 216 tys jeszcze przed kupnem auta sprawdzałem przebieg w ASO i miła pani powiedziała mi o akcji serwisowej. Więc od razu po kupnie auta zadzwoniłem do dwóch serwisów i umówiłem się w m-carsie i w kielcach lecz w kielcach powiedzieli mi ze nie maja jeszcze urządzen do akcji w m-carsie kraków mieli odezwać się do dwóch tygodni niestety (prawdopodobnie) moj rozrząd nie chciał już dłużej czekać. Pocieszy ktoś lub nie ? Jakie szanse na wymianę silnika jak u koloegi kilka postów niżej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniłem do ASO, dzwonię co miesiąc i nic auto "na razie nie jest objęte akcją" E60 08.2008. - 215 tyś. km. Nie wiem czy czekać, czekać czy zrobić samemu. Czytając forum to włos się jeży na głowie . Z drugiej strony zastanawiam się czy nie wpadam w panikę . :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wczoraj dzwoniłem do ASO, dzwonię co miesiąc i nic auto "na razie nie jest objęte akcją" E60 08.2008. - 215 tyś. km. Nie wiem czy czekać, czekać czy zrobić samemu. Czytając forum to włos się jeży na głowie . Z drugiej strony zastanawiam się czy nie wpadam w panikę . :mad2:

Zrób samemu. Nie ma co ryzykować czekając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem co zrobić z akcją serwisową.

właśnie kupiłem e81 118d i przy sprawdzaniu auta w serwisie powiedzieli mi ,że jest przewidziana akcja, ale przy tym przebiegu na 99% tylko napinacz, bo auto ma 42.000 km.

Co myślicie, poczekać do 100.000 i zrobić z łańcuchem czy robić teraz sam napinacz?

to tylko napinacz jest wadliwy i niszczy łańcuchy czy łańcuchy też są kiepskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym poczekal, lancuchy , prowadnice tez sa slabej jakosci a te po akcji sa nowej generacji

 

jak poczeka za dlugo to z odrobina pecha zerwie sie jak koledze we francji przy 55 tys... a wtedy bedzie kaszana.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No właśnie... jesteś pewien tego przebiegu? :)

Wychodzi, że auto średnio robiło jakieś 6tyś km rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrałem z serwisu Sikora Mikołów

 

Wymieniony kompletny rozrząd - 0 zł

olej na swój koszt - 240 zł

filtr na swój koszt - 40 zł

alternator(uszkodzony) na swój koszt od 200 zł do 2800 zł wedle uznania

Przegląd auta - 0 zł

W serwisie zapłaciłem dodatkowo za nowe śruby, przewody paliwa, uzupełnienie płynów i dolewkę oleju, za to 420 zł brutto

 

Ogólnie auto odebrałem umyte, nawoskowane, odkurzone, różnica w pracy silnika nie do uwierzenia :D

 

Polecam ten serwis !

 

ps.

 

W tym serwisie pozwalają na naprawy ze swoimi częściami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kupiłem 5 litrów a wchodzi 5,5 (zapomniałem)

 

Nie wiem ale auto wyglądało jak po woskowaniu, chyba że mają jakiś fajny preparat do mycia auta :)

Mycie jest w standardzie ale wosku nie nakładają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko sprawdzilem w mcars w krakowie , u nich było kupione i u nich serwisowane.

produkcja 11.2007, ekspozycja, pierwsza rejestracja 01.2009 i wtedy dopiero pierwsze wpisy w historii serwisowej

tam się dowiedziałem o akcji.

to jak, robić ten napinacz teraz czy później razem z łańcuchem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.