Skocz do zawartości

Nowicjusz, Zmiana na markery ledwowe BMW !


ddziura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupiłem ostatnio BMW sedan po lifcie 2009 rok , dokładnie nie wiem juz jakie to oznaczenie czy e91 czy jakie. Mam lampy z ringami ale bez xenonów i chciałbym wymienić na markery ledowe bo żółta barwa jest tragiczna. Teraz moje pytanie jakie wybrać i które bede pasowały do takich lamp bo często widze na allegro że piszą ze do lamp z xenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czy mógłbyś napisać działania tych ringów bo ja byłem pewny że ringi są jako światła postojowe a xenon lub tak jak w moim wypadku zwykła żarówka jako dzienne. Nie mam spryskiwaczy do xenonów więc taka inwestycja odpada bo musiałbym włożyć zbyt dużo kasy więc myślałem przynajmniej o zamontowaniu markerów i żarówek np, philips blue vision i zawsze to jakis efekt bo żółte ringi to srednio wyglądają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ringi w zwykłych lampach halogenowych LCI (po lifcie - takie jak u Ciebie) służą tylko jako pozycyjne, natomiast zwykłe H7 jako światła mijania, plus dodatkowo drugie H7 jako drogowe (tzw. "długie). Jeżeli chodzi o lampy ksenonowe LCI, tam ringi służą jako lampy do jazdy dziennej (DRL - u Ciebie takich nie ma, można je zakodować na długich), natomiast ksenony służą jako światła mijania.

 

Oczywiście można zmienić barwę ringów i wymienić zwykłe żarówki H7 na jakieś inne (Philips Blue Vision, Osram Nightbreaker, itd.) ale to oczywiście także nie da takich efektów jak ksenony :) Będzie tylko bardziej "biało" niż "żółto" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogę, sam mam zwykłe lampy halogenowe H7, w dodatku preLCI w których w ogóle nie ma ringów.

Natchniony tematem właśnie kupiłem przed chwilą poniższe żarówki H7 do swoich lamp :)

 

http://allegro.pl/philips-2-x-h7-white-vision-intense-gratis-2xw5w-i4880866077.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogę, sam mam zwykłe lampy halogenowe H7, w dodatku preLCI w których w ogóle nie ma ringów.

Natchniony tematem właśnie kupiłem przed chwilą poniższe żarówki H7 do swoich lamp :)

 

http://allegro.pl/philips-2-x-h7-white-vision-intense-gratis-2xw5w-i4880866077.html

 

haha i tak dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.