Skocz do zawartości

regulator pracy wycieraczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam następujące pytanie-czy wszystkie E36 miały regulację częstotliwości pracy wycieraczek.

U mnie ta funkcja nie działa i nie wiem czy to uszkodzony programator pracy czy "ten typ tak ma".

Wszystkie sugestie mile widziane.

Pozdrawiam

Opublikowano
u mnie natomiast zauwazylem brak jednego biegu, jest tylko ten najszybszy i ten co sie wlacza co pare sekund, byl jeszcze ten sredni bieg ale gdzies uciekl i nie wiem gdzie :(

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Opublikowano
u mnie natomiast zauwazylem brak jednego biegu, jest tylko ten najszybszy i ten co sie wlacza co pare sekund, byl jeszcze ten sredni bieg ale gdzies uciekl i nie wiem gdzie :(

 

Ten średni działa tylko podczas jazdy. Jak się stoi w miejscu to chodzi jak ten wolniejszy. Więc może coś z czujką prędkości, albo sprawdzałeś na postoju.

http://www.dami.pl/~wiktorc/BMW/tuning.jpg
Opublikowano

Forumowicze koledze chodzi o programowanie funkcji wyciearaczek przy pozycji 1 ( mozna ustawic czestotliwosc od 2 do 30 sek ) ale z tego co sie orientuje to nie wszystkie E36 to maja.

 

PZDR :cool2:

Opublikowano
Ja nie mam :( A gdzie to się reguluje :?:
http://www.dami.pl/~wiktorc/BMW/tuning.jpg
Opublikowano
Ja nie mam :( A gdzie to się reguluje :?:

 

jeszcze nie wiesz czy masz :mrgreen:

 

poczytaj tu:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=8248&highlight=programator+wycieraczek

 

i tu:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5037&highlight=programator+wycieraczek

 

 

ja chyba tez nie mam.... :roll:

 

PZDR :cool2:

Opublikowano
  • Autor
Dziękuję za "rozjaśnienie" mojego problemu i mam w związku z tym następne pytanie-czy moduł programatora wycieraczek z programowaniem czestotliwości jest wymienny na moduł bez programowania który mam obecnie?
  • 5 tygodni później...
Opublikowano
Koledzy mam pytanko czy ktoś wie gdzie sie znajduje w E36 regulator lub przekaznik od wycieraczek :?: :?: :?: :?: :?: [/b]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.