Skocz do zawartości

Korozja błotnika.


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od jakiegoś czasu jestem posiadaczem BMW e46 compact 320d 2002 . Zauwazylem na lewym blotniku korozje oraz takie "parchy" czy inaczej mowiac "bąble". I moje pytanie do kogos kto ma doświadczenie Pojechać z tym do lakiernika aby sie tym zajac czy moze znaleźć w internecie lub na szrotach błotnika w dobrym i po prostu go wymienic ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba kupując błotnik lepiej odebrać osobiście i go sprawdzić, niż wysyłkowo co ? Wysyłkowo to chyba nie wchodzi w gre ? A moze mi ktos powiedziec ile mniejwiecej za wymiane blotnika moga sobie policzyc ? Hmm ktoś jeszcze się wypowie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie srebrny... no ale kupilbym juz lepiej po prostu srebrny i tyle. Mowisz ze montaż jest łatwy? A jeszcze mam pewna obawe mianowicie , ze w sumie kupuajc blotnik nie wiem cyz on byl juz robiony np. byl w takim stanie jak moj teraz i ktos go naprawil i sprzedaje jako "oryginalny" hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest kilka srebrnych ktore na zdjeciach wygladaja bardzo dobrze, lecz zazwyczaj daleko ode mnie. Generalnie jak sprawdzic czy oryginalny lakier ? Miernikiem lakieru ? Jakies macie pomysly jak na oko lub przez dotyk tez rozpoznac ? No, a w Gdańsku i okolicach są jedynie czarne, a to juz dodatkowy koszt malowania..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce mi opadają jak czytam takie pytania. W sumie już się przestałem z tego śmiać jak ludzie dzwonią o części i zadają takie pytania. Chłopie, a któremu handlarzowi części by się opłacało robić taki błotnik jak piszesz? Malowanie 300zł, a błotnik wart 200zł :mrgreen: :mrgreen: Rozpoznać przez dotyk haha. Nikt ci nie będzie sprawdzał czy był malowany czy nie, bo wszyscy mają to gdzieś, chcesz to jedź i sprawdź, a jak nie to kupuj taki jak jest. Znajdź se chłopie błotnik, zadzwoń do gościa czy nie ma rdzy i jak ci pasi to kupuj, a nie zadajesz durne pytania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) Uwielbiam takich cwaniaczków jak Ty, zamiast kulturalnie odpowiedzieć szuka zaczepki. Chłopie słyszałeś coś takiego jak "Kto pyta nie błądzi" ? Lepiej zapytać nawet coś błachego i dowiedzieć się czegoś nowego niż później żałować. Jak masz z tym problem to nie przesiaduj na forach :) Ktoś doda coś konkretnego a nie jak wypowiedź wyżej ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blotniki chyba tak nie rdzewieja wiec bym bral uzywany pod kolor :) hmm jezeli bylby robiony to miernik powinien pokazac , ewentualnie jezeli bylby faktycznie zle zrobiony to zacieki lub zgrubirnia itp tylko tak mozesz sprawdzic ale najlepiej osobiscie jechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce mi opadają jak czytam takie pytania. W sumie już się przestałem z tego śmiać jak ludzie dzwonią o części i zadają takie pytania. Chłopie, a któremu handlarzowi części by się opłacało robić taki błotnik jak piszesz? Malowanie 300zł, a błotnik wart 200zł :mrgreen: :mrgreen: Rozpoznać przez dotyk haha. Nikt ci nie będzie sprawdzał czy był malowany czy nie, bo wszyscy mają to gdzieś, chcesz to jedź i sprawdź, a jak nie to kupuj taki jak jest. Znajdź se chłopie błotnik, zadzwoń do gościa czy nie ma rdzy i jak ci pasi to kupuj, a nie zadajesz durne pytania.

Nikt nie mówi że handlarz części będzie się bawił w naprawy jasne masz racie byłby to bezsens ale handlarz pozyskuje te części z różnych aut i bez wypadkowych i wcześniej naprawianych a zawsze jest jedno tłumaczenie panie takie już był ja tego nie robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-3-e46-compact-blotnik-lewy-przod-przedni-b31-i4976934748.html Ten wyglada ladnie ale jest tylko 1 zdjecie napisalem o wiecej zdjec i jakis opis(zadrapania rysy korozjza itd) Z tego co wiem na allegro jest mozliwosc zwtrotu towaru wiec moze zamowie i najwyzej zwroce innej opcji nie widze jak narazie, bo w Gdańsku i okolicach nie ma nic ciekawego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.