Skocz do zawartości

318i dlawi sie na benzynie


lyli20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ostatnio robiłem zmianę końcówki wydechu, przez co wyzerowal mi sie licznik bo odpinalem akume do spawania. Wszystko bylo cacy, kolejnego dnia jechalem i konczyl mi sie gaz, przejechalem jeszcze kawalek drogi i nagle sama mi sie przelaczyla na benzyne i od tej pory zaczely sie schody... gaz skonczyl mi sie z 200m od celu drogi, na benzynie mialem tylko zaparkować, lecz przy parkowaniu beemka zgasla (nie, nie przez brak umiejetnosci, tylko nagle przestala chodzic gdy zluzowalem ja). Odpalilem, cofnąłem tylko nią i zgasilem... po jakis 2-3 godzinach potrzebowalem podjechac do sklepu... wsiadlem, odpalilem na benzynce, pojechalem do sklepu... Przed sklepem zaczela sie lekko dlawic, gdy dojechalem kolo sklepu to obroty juz mialem na wolnych okolo ~500, po czym po chwili mi zgasla... Problem wygladal tak, ze po odpaleniu przez chwile nie bylo mowy o dlawieniu sie, a po chwili zaczela sie dusic i gasnac... Zostawilem auto pod sklepem, po godzince zadzwonilem do Ojca, przyjechal, odpalilismy i... Chodzila normalnie, nic jej nie bylo... dojechalem na Orlen i zalalem gazu... Na gazie od tamtej pory chodzi idealnie, a gdy jest na benzynie to po chwili sie dlawi dalej... Co moze byc tym powodem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moja odpowiedź pomoże ale z chęcią podzielę się swoimi przeżyciami. Otóż mam tak samo jak ty po zmianie silnika już nie wiedziałem co robić na gazie idealnie na benzynie 500-600 obroty dusi go. Z braku sił pojechałem na komputer wykazało problem z dwoma wtryskami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wspomniał diagnoza komputerowa potrzebna tak to wymienisz pełno rzeczy i dalej będzie to samo

Od siebie dodam tyle, że proponuje sprawdzić pompę paliwa.

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.