Skocz do zawartości

BMW E46 Compact 320td WBAAT71003KR11535 Legionowo


Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia tragiczne, nic nie widać.

 

Daten für die Fahrgestellnummer: WBAAT71003KR11535

Modellbezeichnung: 320td

Ausführung: Europa

Typschlüssel: AT71

E-Code: E46 (5)

Karosserie: compact

Lenkung: links

Türen: 3

Motor: M47D20O1 - 2,00l (110kW)

Antrieb: Heckantrieb

Getriebe: manuell

Außenfarbe: Black Sapphire Metallic (475)

Innenraum: Stoff International/grau (H2TT)

Produktionsdatum: 14.01.2003

Werk: München

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S548A

Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S832A

Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment

S851A

Sprachversion deutsch Language version German

 

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S255A

Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S279A

BMW LM Rad Sternspeiche 45 BMW LA wheel star spokes 45

S302A

Alarmanlage Alarm system

S315A

Heckscheibenwischer Rear window wiper

S428A

Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S439A

Interieurleisten Interior trim finishers, matt chrome

S441A

Raucherpaket Smoker package

S473A

Armlehne vorne Armrest front

S502A

Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S520A

Nebelscheinwerfer Fog lights

S521A

Regensensor Rain sensor

S522A

Xenon-Licht Xenon Light

S534A

Klimaautomatik Automatic air conditioning

S550A

Bordcomputer On-board computer

S650A

CD-Laufwerk CD player

S661A

Radio BMW Business (C43) Radio BMW Business (C43)

S676A

HiFi Lautsprechersystem HiFi speaker system

S785A

Blinkleuchten weiss White direction indicator lights

S863A

Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A

Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S984A

Codierung Wartungsintervall Maintenance interval encoding

S993A

Modelljahrescode in FG-Nummer model year code in VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi bmw to dziwna sprawa bo im starsze tym mniejszy przebieg na początku swojego zycia wała te kilometry nawet po 60 tys na rok zeby po 10-15 latach nagle mieć 160 :duh:

 

Sam mam zamowienie na F10 tylko ze szukam po wypadku bo te bez wypadku maja po 150-200 tys a auta 3 letnie .

Klient ma pewna kwotę i nie stać goo na F10 bezwypadkowe z przebiegiem 40 tys km .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ściemy równe.

ja kupiłem swojego prawie 6 lat temu miał na blacie 160tkm.teraz ma 240.przez ten czas jeżdżone koło śmietnika i parę razy w trasę.

więc prawie nie jeżdżąc mając drugi samochód i służbowy narobiło się prawie 15tkm rocznie.

jak ktoś ma jedno auto to już wogóle.i jeszcze nadmienię że z nietypowych rzeczy wąż od intercoolera i świece żarowe wymieniałem.

żadnych turbin i dwumas.przy tym przebiegu wszystko jest super.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi bmw to dziwna sprawa bo im starsze tym mniejszy przebieg na początku swojego zycia wała te kilometry nawet po 60 tys na rok zeby po 10-15 latach nagle mieć 160 :duh:

 

Sam mam zamowienie na F10 tylko ze szukam po wypadku bo te bez wypadku maja po 150-200 tys a auta 3 letnie .

Klient ma pewna kwotę i nie stać goo na F10 bezwypadkowe z przebiegiem 40 tys km .

 

 

no nie zenek od ciebie auto po wypadku - NIE WIERZĘ :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi bmw to dziwna sprawa bo im starsze tym mniejszy przebieg na początku swojego zycia wała te kilometry nawet po 60 tys na rok zeby po 10-15 latach nagle mieć 160 :duh:

 

Sam mam zamowienie na F10 tylko ze szukam po wypadku bo te bez wypadku maja po 150-200 tys a auta 3 letnie .

Klient ma pewna kwotę i nie stać goo na F10 bezwypadkowe z przebiegiem 40 tys km .

 

 

no nie zenek od ciebie auto po wypadku - NIE WIERZĘ :D :D :D :D

Klient płaci klient wymaga :cool2: watpię ze ktos ściga F10 bezwypadkowe z niskim przebiegiem do kraju .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto juz u mnie w garazu:) wczoraj auto zostalo sprawdzone i okazalo sie w bardzo dobrym ogolnym stanie. Blacha i szyby oryginal. Nic nie malowane. Technicznie drazki stabilizatora i reczny trzeba poprawic. Blacharsko jeszcze spod do konserwacji bo miejscami nalot sie pojawia. Odczyt komputera pokazal kilka bledow ale to nic powaznego powidzial mechanik. Mam nadzieje ze zrobilem dobry zakum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

wszystkie sprawdzane a jak :norty:

ja z ciekawości wsiadłem dziś do swojego żeby porównać.

przebieg 246tkm, zrobiony z niczego, po mieście i z wieloma pożyczkami znajomym.

kierownica skórzana brak wytarć, perforacja jak nowa.fotele szmaciane stan fabryczny.

gałki manetki i klamki to samo.nawet guma za bardzo nie chce z plastików schodzić.

no i pokrętło radia nie wyżarte do plastiku jak w innych poniżej 200tkm :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w moim bmw też cały środek poza kierownicą jest jak z fabryki. Moim zdaniem jakby sprzedający chciał ukryć przebieg toby zmienił kierownicę za 100 czy 200zł. Człowiek jeździł tym autem 7 lat. Powiedział że takie zdjęcia zrobił i takie wstawił. Dodał, że nie jest handlarzem i nie picował auta na handel. Sprawdzałem go poza aso ale to nie znaczy, że mechanicy którzy to robili się nie znają na robocie (była ścieżka diagnostyczna, komputer, badanie czujnikiem lakieru i ogólne oględziny auta na podnośniku). WIN jest podany więc jak ktoś ma dojście do aso to będę wdzięczny za sprawdzenie autentyczności przebiegu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Właśnie w moim bmw też cały środek poza kierownicą jest jak z fabryki. Moim zdaniem jakby sprzedający chciał ukryć przebieg toby zmienił kierownicę za 100 czy 200zł.

zależy co dla kogo z fabryki.możemy w jakiś długi weekend jak będę koło swojej porównać.

czyli już masz tą super performance kierę za 100zł i na Ciebie trafiło z wymianą?

(osobiście nie dopatrzyłem się że aż taka wyorana)

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest prosty, trzeba kupić przyciski wraz krótkim kabelkiem łączącym je z taśmą kierownicy. Taśma ma już odpowiednie połączenia. Potem dodajesz trzy kable do zielonej kostki pod kierownicą i łączysz je z kostką modułu świateł (to ten z pokrętłem od włączania reflektorów). Nic nie trzeba rzeźbić, na kierownicy masz zamontowaną zaślepkę nad poduszką. Przyjrzyj się dobrze to zobaczysz, że są tam dwa oddzielne elementy. Wszystko jest opisane w dziale zrób to sam. Szkoda wymieniać kierownicę sportową np na zwykłą czteroramienną. Miałem zwykłą w e36 i jest mniej wygodna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi bmw to dziwna sprawa bo im starsze tym mniejszy przebieg na początku swojego zycia wała te kilometry nawet po 60 tys na rok zeby po 10-15 latach nagle mieć 160 :duh:

 

Sam mam zamowienie na F10 tylko ze szukam po wypadku bo te bez wypadku maja po 150-200 tys a auta 3 letnie .

Klient ma pewna kwotę i nie stać goo na F10 bezwypadkowe z przebiegiem 40 tys km .

 

 

no nie zenek od ciebie auto po wypadku - NIE WIERZĘ :D :D :D :D

Klient płaci klient wymaga :cool2: watpię ze ktos ściga F10 bezwypadkowe z niskim przebiegiem do kraju .

 

 

ostatnio szybko znikło f10 nie rozbite za 10 000 E ale przebieg ponad 450tys Chciałem dla siebie ale się nie udało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.