Skocz do zawartości

Bmw e39 2.0i nie odpala


kamillo911323

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukałem dzisiaj od rana odpowiedzi na moje pytanie w innych postach lub na innych forach i nie znalazlem i prosze o podpowied. Mianowice posiadam bmw e39 2.0 i z 96r wszystko było ok dzis rano wsiadłem i auto nie odpala ani nie kreci nic. Kontrolki wszystkie świecą zaden check sie nie swieci po przekręceniu kontrolki nie migaja nic tak jak by nic sie nie działo po przekręceniu stacyjki. Co to moze byc ews? immo sie zablokował dodam ze nie odpala na odydwóch kluczykach paliwo jest pompke slychac wszystko normalnie a nie kreci co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź połączenie kostki od stacyjki ewentualnie sama stacyjka to tak na początek.Jeśli tu wszystko będzie ok, to do sprawdzenia rozrusznik. Jeśli immo by zadziałał to raczej byś kręcił rozrusznikiem, ale nie odpalił bo wtedy pompka nie puszcza paliwa.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego , interesują Cię elementy nr 2,6 i 22 z załączonego obrazka http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD31&mospid=47539&btnr=32_0703&hg=32&fg=30&lang=pl
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co rozbierac stacyjke... jak immo padlo to nie pusci zasilania na rozrusznik... najprostszy test jaki mozna wykonac to podac do rozrusznika na "krotko" zasilanie i zobaczyc czy wtedy odpali jezeli nie to immo... radze pamietac aby nie zostawic auta na biegu przy takich testach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam.Podłącze się pod temat. Mam podobny problem odpalaniem.Rozładował się aku,po odpaleniu z drugiego aku, auto chodziło ok.2min. i zgasło. Inpa pokazuje błąd 128-DME-EWS komunikacja. Teraz tym kluczem moge otworzyć lub zamknąć auto,włączyć zapłon ale nie moge odpalić. Za to bez problemu moge odpalić auto kluczem plastikowym,ewentualnie włączyć na chwile zapłon plastikiem,wyłączyć,włożyć normalny klucz i normalnie odpalić. Oczywiście po zgaszeniu auta i wyskoczeniu np.do kiosku musze znowu włożyć plastik,zapłon na chwile i później dopiero odpalam normalnym kluczem. W czym problem ? Pomóżcie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.