Skocz do zawartości

E46 320 Ci Vin WBABN11070JV70356


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam sie na przesiadkę z e39 na e46 i miałbym prośbę. Czy ktoś mogłby sprawdzić co to za e46 chociaż po samym Vinie bo przebieg co do rocznika nie daje mi spokoju. z Góry dzięki

 

 

http://otomoto.pl/bmw-320-e46-2-2-coupe-automat-climatronic-C32313560.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia zrobione tak aby nic nie bylo widac.Plastik na kierownicy wytarty,tak samo prawa raczka od przednich drzwi?twierdze ze lewa wyglada jeszcze gorzej.Nietety "póllift"ma to do siebie ze decory juz sa pokryte taka guma cos jak w audi a to lubi sie wycierac.

Fotele paskudne,aczkolwiek nie sa jakies wymeczone,ten material lubie sie rozpruwac na boczkach.

Jak dla mnie kolor bardzo ladny,i to ze auto jest takie jak wyjechalo z salonu bez przerobek.

Cena odpowiednia do auta.na pewno zderzak przedni do lakierowania bo jest poobijany od kamyczkow.

Porownujac to do maski ktora nie ma zadnego obicia,musiala byc lakierowana.

Lewy reflektor zaparowany.

Boki nawet niezle trzymaja linie,szczeliny ok.nie widac przynajmniej jakiejs zemsty malarza jezeli taka byla.zderzaki ladnie spasowane,przewaznie zdarza sie po jakis naprawach ze wisza jak homonto u konia.

Auto ma juz 15 lat wiec cudow nie ma sie co spodziewac.

Chwala za to ze nie dotknal go zaden amator tuningu upiekszajac na swoj sposob auto..

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebig jest pewnie na 100% cofnięty ale jeśli samochód ma poniżej 250k to warto obejrzeć, cena mawet wygląda nie tak strasznie tyle, że handlarz musi zarobić min te 2-3k więc raczej na miejscu okaże się, że ten reflektor nie bez przyczyny jest zaparowany.

Tak czy siak nie licz na cuda mój 15 letni civic miał przy zakupie 180k km 1,4 a ile miał faktycznie to nie wiadomo.

Nie wiem jak się jeździ tym silnikiem ale automat sugeruje trasy lub intensywną jazdę po mieście więc przebieg nie może być realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie ten przebieg mnie matwi chociaz wczesniej udało mi się trafić e46 z przebiegiem 133kkm gdzie ostatni serwis w ASO był dwa miechy przed przywiezieniem do polski i bylo 91kkm a auto kupilem po dwoch latach użytkowania w PL. co do stanu ogolnego musze obejrzec na miejscu dokladnie ewentualnie podjade do ASO zapłacę i niech sprawdzą po Vinie jak serwis wyglądał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Co prawda temat sprzed 3 miesięcy ale oglądałem wóz więc może komuś się przyda. Po pierwsze bezwypadkowość podana w ogłoszeniu to niestety tylko chwyt marketingowy. Auto było dosyć mocno uderzone z lewej strony do czego sprzedawca przyznał się jeszcze zanim zapytałem :wink: Maska nie malowana(prawdopodobnie kupiona w kolor) ale błotnik lewy już tak. Z innych malowanych elementów to jeszcze tylne lewe nadkole. Na przednim prawym błotniku pojawiają się pierwsze pęcherze a przedni zderzak ma mnóstwo drobnych odprysków. Fotele i kanapa nie powycierane. Brak plastikowej pokrywy pod kierownicą, schowek po stronie pasażera oberwany,osłona mocowania lusterka do szyby leżała w bagażniku(przednia szyba wymieniona), wytarcia tej powłoki na kierownicy i rączkach drzwi, lewe lusterko zewnętrzne przyklejone na taśmę dwustronną. Teraz mechanika, tu też się sporo dzieje. Wyciek spod pokrywy zaworów, do wymiany wahacze z obu stron razem z tulejami, nie wielki wyciek ze skrzyni biegów w okolicy wału napędowego, tylne hamulce do wymiany(tarcze, klocki, sztywne przewody skorodowane). Auto już bardzo długo stoi w tym komisie.

Z plusów pomimo wypadkowej przeszłości auto dość dobrze spasowane, silnik pracuje bez zarzutu podobnie jak skrzynia biegów, całe wyposażenie sprawne. Po oględzinach zewnętrznych odpuściłem już sobie podłączanie pod tester więc nie wiem czy elektryka nie kryje jakiś kwiatków. Generalnie ja sobie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj takie auto sprzedało sie za 20 tys wystawione było za 21 i lakier do polerki bo oznaki 15 lat widać było

Tylna klapa do malowania rdza ,stan tech bdb ,przebieg 270 a nie jakiś idiotyczny 140 :duh:

 

Jezeli ktos szuka auta do 18 tys w coupe to niech przygotuje min 3000 na naprawy chyba ze to trup po wypadku

A takie sie wozi non stop to nawet nie ma sensu nic inwestować bo co byśmy nie zrobili to dalej bedzie kupa złomu

Tanio poskładana z angoli z allegro .

 

Za dwa trzy tygodnie pojawi sie 320 ci po lifcie na allegro z prawym bokiem rozwalonym napewno bedzie jako bezwypadkowa M pakiet auto z berlina.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Numer podwozia WBABN11070JV70356

Kod typu BN11

Typ 320CI (EUR)

Typoszereg E E46 (2)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik M54

Pojemność skokowa 2.20

Moc 125

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor TOPASBLAU METALLIC (364)

Tapicerka STOFF FLOCK RAUTE/ANTHRAZIT (E3AT)

Data prod. 2000-11-02

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S358A KLIMAKOMFORT-FRONTSCHEIBE Szyba frontowa klimatyzacji komfort

S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S433A INTERIEURLEISTEN Listwy wewnętrzne

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S662A RADIO BMW BUSINESS CD Radio BMW Business CD

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.