Skocz do zawartości

Arek F22 m235i


AREK1056

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 625
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak Odczucia na yellow stuff?? :) wrzucilbym do swojego trupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pięknie a ja teraz swiniowozem :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Na ćwiarę i do 100 bardzo dobry czas. Miło zobaczyć 9 z przodu, ale patrząc na moc/masę myślałem że wynik będzie ciut lepszy. W zasadzie podobnie lub minimalnie szybciej jedzie od seryjnej m3 e92, ale już wolniej od m3 z małym + . Tak czy inaczej :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ćwiarę i do 100 bardzo dobry czas. Miło zobaczyć 9 z przodu, ale patrząc na moc/masę myślałem że wynik będzie ciut lepszy. W zasadzie podobnie lub minimalnie szybciej jedzie od seryjnej m3 e92, ale już wolniej od m3 z małym + . Tak czy inaczej :cool2:

W moim aucie musze wymienić cooler bo puchnie seryjny to porażka myśle że wtedy jeszcze coś urwę na ciepłym asfalcie i rozgrzanych oponach 0-100 miałem 4.3 więc i ćwiartka powinna być lepsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zakładaj icka dużego ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi sie ta dwojeczka.Wielki plus za porzadny plusik dodany w mocy silnika.Takie auta naprawde potrafia cieszyc :cool2:

Dziękuje 2 jeszcze stała w salonie a już szukałem tunera który podniesie moc no i teraz to jest radość z jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu wpadły zimówki na szczęscie te 17 też mi się podobają :D

 

 

http://i.imgur.com/LeNXtQA.jpg

 

ujdą... :P

 

a tak serio to bardzo przyjemne, co to za wzór?

Nie pamiętam sory ale to jest orginał f20/f22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do F20 mi oferowali dwa rozmiary oryginalnych zimówek

 

17" 205

17" 225

 

225 miały na pewno inny wzór, a jeśli to są oryginalne 205 to mam gdzieś na kartce zapisane w szufladzie :P

 

Jeśli to jest 205, to jak wrażenia z trakcją przy ruszaniu po założeniu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do F20 mi oferowali dwa rozmiary oryginalnych zimówek

 

17" 205

17" 225

 

225 miały na pewno inny wzór, a jeśli to są oryginalne 205 to mam gdzieś na kartce zapisane w szufladzie :P

 

Jeśli to jest 205, to jak wrażenia z trakcją przy ruszaniu po założeniu? :D

Jest lepiej niż na 245 na letnich oponach guma jest bardzo twarda przy temperaturach minusowych :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli opony sa w rozmiarze 205/50/17 to wzór felgi to Y-Spoke 380.

Tez mi ją oferowali do f21, ale obawiałem sie przejścia z 245 na 205 i ostatecznie wziąłem felgę styling 381( rozmiar opon 225/45/17), chociaż wizualnie bardziej podobają mi sie te 380-tki.

Gratuluje autka i pięknych felg.

 

P.s. Jakiej firmy masz opony?

Opisz coś więcej o trakcji na tych gumach bo przy twojej mocy to moze być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli opony sa w rozmiarze 205/50/17 to wzór felgi to Y-Spoke 380.

Tez mi ją oferowali do f21, ale obawiałem sie przejścia z 245 na 205 i ostatecznie wziąłem felgę styling 381( rozmiar opon 225/45/17), chociaż wizualnie bardziej podobają mi sie te 380-tki.

Gratuluje autka i pięknych felg.

 

P.s. Jakiej firmy masz opony?

Opisz coś więcej o trakcji na tych gumach bo przy twojej mocy to moze być ciekawie.

Opony to bridgestone pomimo dużo węższej i tak relatywnie dobrze trzymają wiadomo jak przycisnę pedał to zrywa przyczepność ale przy mrozie na letnich to nawet przy 100 na godzine zrywało

W sumie to też się obawiałem czy to nie za mało ale producent przewidział 205 a felga mi się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu testowałem opony 205 jednak coś dają albo gęste zimne powietrze -6 stopni sam nie wiem ale czas 100-200 poprawiony

 

 

http://i.imgur.com/H6MaKxY.jpg

 

Może mniejsze opory i miękka guma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.