Skocz do zawartości

bmw e60 530D Nie odpala


kiju244

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy. Mam problem z moją bunią a mianowicie auto stało nie odpalane około 24h wsiadłem auto odpaliło bez żadnych problemów po czym po jakiś 40sec zgasło i nie chce odpalić jak kreci to łapie ale po chwili przestaje bezpieczniki sprawdzałem pompka pracuje jak przekręcam kluczyk jakieś podpowiedzi może miał ktoś podobny problem. Ogólnie szukałem w internecie ale nie znalazłem żadnej znaczącej podpowiedzi wiec pisze z prośbą do was . Z góry dziękuje za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może paliwo słabe, zrobiło się chłodniej woda/parafina w filtrze paliwa i nie dostaje paliwa tyle ile powinien. Jak stoji na dworze to najlepiej wstaw do ogrzewanego garażu jak po kilku godzinach zapali i będzie chodziła dobrze to winne jest paliwo. Zalej do pełna na dobrej stacji wymień filtr paliwa i przy okazji sprawdź podgrzewacz filtra paliwa ale jakby był nie sprawny to chyba by był błąd w DDE podczas diagnozy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ciągle stało w garażu co temp nie schodzi poniżej -1c panowie od czego radzicie zacząć czytałem gdzieś na forum ktoś pisał ze jakiś kabelek z tyłu był przetarty i nie odpalała w zacznę od rozkręcenia panelu od bezpieczników wszystkiego stylu sprawdzę czy coś nie zaśniedziało bo jak jechałem wcześniej padał ostry deszcz i czy bezpieczniki co są przy sterowniku silnika maja coś do odpalania auta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zdiagnozowałem ponownie auto inpa i wyskoczyły mi 2 błędy w dme/dde jeden 41f2 64 to o tym wiem to wentylator ale drugi nie wiem co oznacza 4A63 48 sterownik jest nowy 2dni temu było robione i wszystko z autem było w porządku do czasu :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że nie piszesz wszystkiego. Nie bawiłeś się przypadkiem Inpą? Pierwszy błąd nie ma z tym nic wspólnego drugi zaś ma związek z immo (rozsynchronizowywał się). Tylko dziwie się, że w ogóle Ci odpala o ile prawdę piszesz. Spróbuj zrobić reset EWS Inpą lup Disem i powinno być ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w tej kolejności :

podpinasz kompa, przekręcasz zapłon odpalasz inpa - model - silnik - activate - EWS startweart lub zurucksetzen czyli RESET. Wracasz do głównego menu zamykasz inpa wyłączasz zapłon wyjmujesz złącze OBD i odpalasz. Pamiętaj musi być dokładnie w tej kolejności. Później odczytaj jeszcze raz błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.