Skocz do zawartości

[E60] Pytania odnośnie BMW Business


Puffin07

Rekomendowane odpowiedzi

:search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search:

 

 

Witam, od nie dawna jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E60 z 2004 roku w wersji Business z iDrive. Z tego powodu mam kilka pytań, ponieważ na forach nie uzyskałem odpowiedzi wcale lub nie do końca. Z góry dziękuje :)

 

 

1. Jak sprawdzić wersję softu w komputerze pokładowym/navigacji?

2. Czy da się zaktualizować software w moim samochodzie, jeśli tak to tak?

3. Czy da się spolszczyć menu w mojej wersji samochodu(Business)?

4. Czy spolszczając menu spolszczy się również nawigacja i jej lektor?

5. Czy w moim modelu da się podłączyć USB, jeśli tak to jakich urządzeń muszę użyć i proszę o instrukcję instalacji?

6. Jak mogę włączyć TV podczas postoju?

7. Czy da się odblokować TV podczas jazdy, jeśli tak to jak?

8. Czy da się zamontować tuner DVB-T(lub coś takiego), aby odbierać kanały cyfrowe, jeśli tak to jak?

9. Czy da się odblokować możliwość oglądania filmów DVD?

 

Dodam, że posiadam Kabel OBD2 oraz Inpę.

Proszę o odpowiedzi nie związane z ogłoszeniami z Allegro typu "koleś gdzieś tam to zrobi za 500zł" itp. Proszę o podzielenie się doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na każde z tych pytań jest już odpowiedź na tym forum - poważnie. Oczywiście każdy może odpowiedzieć ponownie lecz dzięki takim pytaniom kolejnych leniuszków tworzy się niezły bałagan w tematach. Proponuję najpierw rozkodować wyposażenie posiadanego BMW a dopiero później szukać do czego służy DVD, TV, jak zrobić uaktualnienia i gdzie wetknąć USB itp. w odpowiednich działach tego forum ( diagnostyka, navi, zrób sam) bo mam wrażenie, iż kolega nawet nie sprawdził co w aucie posiada i do czego to służy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.