Skocz do zawartości

Żarówki przeciwmgielne HB4 do zdrzaka m-pakiet ???


starzyk12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Szukałem na forum ale ciężko coś w tym temacie znaleźć więc otwieram posta :)

 

Chciałbym założyć do halogenów przeciwmgielnych w zderzaku m pakietowym żarówki które będą świecić na biało lub biało-niebiesko .

W światłach mijania mam żarówki h7 55W firmy farenhait i barwa jest idealnie biała bo 5000K :) ale niestety nie ma z tej firmy żarówek HB4.

Więc moje pytanie brzmi czy żarówki LEDOWE które pokazuje w linku zdadzą egzamin i w miarę oświetlą droge kiedy je zapalę ? bo w dzień będę używał ich do jazdy dziennej razem z ringami więc dużo światła nie potrzeba , ale jak będe jechał nocą i je odpalę czy w ogolę będę widział że coś się tam świeci ? :D

 

http://allegro.pl/zarowka-zarowki-led-12v-hb4-led-6-cree-30w-i4866380228.html

 

Wiem że są jakieś po 15 zł ale to to na pewno się nadaje tylko na choinkę , 40 zł za 1 szt to już dobra cena więc pytanie brzmi czy oświetli to coś drogę? czy ewentualnie zaproponujecie mi żarówki HB4 z firmy np OSRAM ale tak jak mówię chcę by świecił idealnie na biało lub biało-niebieskawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co złego jest w tym by w ciągu dnia jeździć z włączonymi ringami i przeciwmgielnymi zamiast świeteł mijania ? Przeciwmgielne nie świecą po oczach bo są w dół skierowane chyba że to jakaś furmanka ciągnięta przez konia i jego przeciwmglne to latarka świecąca po oczach :P uważasz że lepsze są wiejske światła do jazdy dziennej LED których używa co 2 kierowca ? no to powiem Ci że ciekawie :) :mad2: A tak pozatym pytam tylko i wyłącznie o żarówki, które polecacie i tylko w tej sprawie proszę o opinie i pomoc ;) o Gustach się nie dyskutuje :lol: Edytowane przez starzyk12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale znam kodeks drogowy , nie napisałem tego postu po to że coś dla mnie jest nie jasne :)

 

CHCĘ TYLKO BYŚCIE POLECILI ŻARÓWKI HB4 , które będą świecić na biało ;) a nie żółto jak każda standardowa , Dziękuję , wszystko w tym temacie ;) :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.